Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey all!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Buna...My name is Stefana,mi se mai spune Sayuri sau Hea 4(sunt inebunita dupa numele coreene 10).Sunt noua pe forum,sper sa-mi fac multi prieteni Smile Cam atat...*Hugs*
Bine ai venit pe Animezup, Stefy Sayuri Hea!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
welcome stefana! ^^

ne bucuram ca ni te alaturi. am si eu niste intrebari pentru tine:
1. cati ani ai?
2. ce anime-uri itit plac
3. ce personaje itit plac?
4. zodia?
5. culoarea parului/ochilor?
6. trupe preferate?
7. cantareti preferati?
8. culoare preferata?

sa ne oprim aici, astept sa-mi raspunzi la astea si mai vedem. cum zice si zuppy, have fun! :]] sper sa ne intelegem bine! ^^
Bună , a doua 21 . M I R A C O L
Așa , revenind :
Welcome here lângă noi , sper să te distrezi alături de toți iubitorii anime . Am o întrebare care sper să fie pozitivă : Îți place muzica coreană ?
Eu iubesc Coreea , tot ce ține de ea , și mai ales pop-ul corean .
Deci , întrebările pe care voiam să le pun și eu au fost puse de Luka 4 . Mulțumesc Luka :3 .
Have fun , mai multe posturi și reputație fără număr 21 .
Welcome here! Have fun, Hea. ^^

Intrebari:
- Care e cel mai mare vis al tau?
- Crezi ca cu timpul o sa ti se schimbe gusturile in materie de muzica?
- Iti place muzica pe care se axeaza pianul sau/si vioara?
- Crezi ca Romania mai are mult sau se va duce de rapa?
- Crezi ca un tigan [ roman ] ar putea vreodata sa renunte la lalaiala aia de manele?
- Crezi ca daca extraterestri ar invada lumea, romanii ar putea supravietuii sau sar omor unul pe celalant chiar inainte de a incepe invazia?
- Cum crezi ca e in inchisoare? Inchis/a intre patru pereti cu tot felul de oameni... ?

Asta trebuie neaparat zisa:
- Ai trecut pe la regulament?

Urari:
La cat mai multe posturi si reputati. Sa nu pui la suflet daca cineva nu o sa fie atat de " dulce " cu tine. Sa te gandesti inainte sa postezi aici un fic/oneshots/proza/gfx/amv/poezie/desene, uni nu sunt atat de " blanzi " si nu se prea uita la varsta asa ca te pot demoraliza. [ daca nu esti genul meu de persoana atunci nu trebuie sa iti faci griji ]

AnimeZup te primeste cu bratele deschise si cu o bomboana de capsiuni.
Sper ca AnimeZup sa fie pe placut tau la fel si userii de p' aici.

Ja ne'
Hy,bine ai venit...sper sa te simti bine aici si sedere placuta.
Bye and kiss you:bye:
Wowowow....Thx pt primirea calduroasa 4 Asa...ca sa raspund la toate intrebarile:
- Care e cel mai mare vis al tau?
- Crezi ca cu timpul o sa ti se schimbe gusturile in materie de muzica?
- Iti place muzica pe care se axeaza pianul sau/si vioara?
- Crezi ca Romania mai are mult sau se va duce de rapa?
- Crezi ca un tigan [ roman ] ar putea vreodata sa renunte la lalaiala aia de manele?
- Crezi ca daca extraterestri ar invada lumea, romanii ar putea supravietuii sau sar omor unul pe celalant chiar inainte de a incepe invazia?
- Cum crezi ca e in inchisoare? Inchis/a intre patru pereti cu tot felul de oameni... ?

Asta trebuie neaparat zisa:
- Ai trecut pe la regulament?
1.Cel mai mare vis al meu e am cel putin un autograf de la trupa mea preferata,DBSK <3
2.100% ca gusturile mele in materie de muzica vor ramane aceleasi
3.Da,imi place.
4.Sincer?Nu cred ca mai rezista mult
5.21nah...sunt prea ''mandri'' de muzica lor-de asta ii urasc
6.nu cred ca va ''trai'' Romania pana la acea invazie 21
7.Cred ca e nasol...
8.Am trecut de regulament 3

@loverholic:korean music is my life <3

1. cati ani ai?
2. ce anime-uri itit plac
3. ce personaje itit plac?
4. zodia?
5. culoarea parului/ochilor?
6. trupe preferate?
7. cantareti preferati?
8. culoare preferata?

1. 16 ani
2.Naruto <3
3.Naruto
4.Berbec(si's mandra ca's berbec 4 )
5.par-saten deschis;ochi albastri
6.DBSK(Always keep the faith <3 )
7.Ayumi Hamasaki,Rihanna,Beyonce
8.albastru <3

Sper ca am raspuns la toate intrebarile.*Hugs*
Salut! Sper sa-mi raspunzi la intrebari cu sinceritate. Imi pare rau dar eu sunt mai... o sa-ti dai seama.
~ De ce ti-ai ales acest nume?
~ Ai iubit? Daca da cum il chiama.
~ La cine ti mai mult? La mama sau la tata?
Cam atatea ca nu pot sa sa le spun pe toate.
Daca vrei sa fim prietene o sa trebuiasca sa te pregatesti. Daca ai iubit o sa te termin, o sa-ti pun atat de multe intrebari de o sa inebunesti. Daca nu ai o sa te inebunesc cu intrebari "De ce nu iti faci?". Pe mine sa nu ma intrebi de iubiti ca nu am. Deci cum o dai trebuie sa te pregatesti pt. multe intrebari.
~ De ce ti-ai ales acest nume?
~ Ai iubit? Daca da cum il chiama.
~ La cine ti mai mult? La mama sau la tata?


1.Mi-am ales acest nume pur si simplu pt ca imi place,''Sayuri'' l-am gasit pe ne cautand nume japoneze pt un fanfic pe care l-am scris in vara,''Hea'' l-am ales dupa ce am facut un quiz ''Your korean name''(sau cv de genu')pe facebook.Mi-a placut foarte mult,inseamna elegantza(grace).Iar Stefy vinede la Stefana-my name Smile
2.21 De ce m-am asteptat oare la intrebarea asta?Nu,n-am iubit.De ce?Baietii(unii,nu generalizez)sunt niste imaturi la varsta asta.Si in plus,am altele cu care sa-mi ocup timpul 3
3.La mama,fiindca tata...huh...e o poveste complicata rau..ideea e ca nici nu l-am cunoscut vreodata,deci e normal ca la mama tin cel mai mult.
Imi pare rau daca ultima mea intrebare te-a deranjat. Daca stiam nu puneam aceasta intrebare. Iar la baieti sa sti ca m-ai socat. Nu am crezut ca o sa dau de cineva care are aceasi parere ca mine. Majoritatea baietilor pe care ii stiu sunt needucati si se gandesc numai la prosti ( aici nu ma refer la spartul unui obiect).
Alte intrebari:
~Crezi ca greutatile peste care ai trecut te-au maturizat?
~ Cum vezi tu lumea?
~ Vrei sa fim prietene?
ULtima este cea mai importanta.
Pagini: 1 2