Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Concurs Nijikon - rezultate
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Concursul s-a incheiat, si incep sa apara rezultatele.

Prima invitatie merge la DeeaH2elen!
Felicitari! Sugestiile tale pentru Nijikon au fost considerate cele mai bune.

Dan/Different Mechanist - organizator Nijikon A scris:Ea a facut cele mai numeroase sugestii si sunt si foarte interesante unele.

Sunt unele sugestii pe care nu prea vad sa le punem in aplicare, dar a avut cateva idei bune, mai ales ca una-doua chestii de acolo le facem de anul asta

Ii multumesc cu aceasta ocazie lui Dan pentru tot sprijinul acordat pana acum.


Veti afla la cine merge a doua invitatie diseara!
Dupa ce vom dezvalui si numele celui de-al doilea castigator, participantii ramasi in concurs vor mai avea inca o sansa de a castiga o invitatie, prin tragere la sorti!
Hey, felicitari! Zuppy02
Asteptam cu nerabdare rezultatele de maine ^^"
@George: de azi : D

A doua invitatie merge la Amy8D! Felicitari!
Nu numai ca a avut sugestii foarte inedite, dar au si iesit din cotidian si s-au dovedit a fi ceva diferit fata de restul propunerilor. O sa incercam sa le punem in practica la Nijikon!

Iar cea de-a treia invitatie.... cea oferita prin tragere la sorti.... o va primi....

*surpriza*

Veti afla rezultatul peste o ora.
Ce enervant e suspansul asta 21. In fine, alegerile mi se par foarte potrivite 15 . Norocosii, intra pe gratis la niji 46
YEEEEY 8DDD




*spamspamspamspamspamspamspamspamspamspam*
as vrea sa fiu eu Zuppy06
sper sa fiu eu xDZuppy12
Ca sa incerc sa fac totul cat mai corect, am procedat in felul urmator:
- am trecut toti participantii intr-o lista. Au fost exclusi DeeaH2elen si Amy8D, care au castigat deja cate o invitatie, si Mitzuke si JavaLeen, care vor fi oricum la stand, deci nu se pun la socoteala.
- am importat lista in The Hat
- am dat pick... mai departe, software-ul a facut totul

Cel mai important este ca am inregistrat tot, folosind un program de desktop capture (edit: metoda a fost imprumutata de la Lord Methos, care a folosit-o la concursul de pe anime-club).

Va puteti convinge urmarind clipul de mai jos, la finalul caruia veti afla castigatorul

http://www.youtube.com/watch?v=EtdeP_7M7aw
OMG!!Yaaaaaaaaaaay!!!! *Happy dance for 5 seconds.*
Nu-mi vine să cred că am câştigat prin tragere la sorţi, pentru că în general nu sunt norocoasă,la chestii din astea XDDD.
se pare ca am pierdut 20
imi doream asa ult sa castig 2 Zuppy06
Oricum nu se poate spune ca intrarea la niji costa o avere 21.
Felicitari castigatorilor, cu siguranta au cum sa cheltuie pe acolo banii salvati 19
Pagini: 1 2