Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hasany lasy vampire's drawings
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Eeeee,asa mai vi de acasa.Sa sti ca ti-am vazut primele desene.Destul de bine pana acum,dar astea sunt nu tari, ci foarte tari.Ai fost un adevarat geniu la desenele alea ce melodi mermaid.Chiar ca le-ai schimbat look-ul.Daca nu as fi vazut anime-ul as fi zis ca esti un adevarat geniu.Dar nu.Tu, draga esti un adevarat artist!

Ja ne
Ne ,am ajuns si eu pe aici , si in primul rand vreau sa iti spun ca sunt extraordinare , imi plac foarte mult .In primele desene cel mai mult mi-a placut cel in creon pentru ca aduce un pic a Naruto,asa dupa mine *doar putin* asa iar ultimele o sa le comentez pe fiecare in parte

1) este foarte reusit , imi place ca respecti "traditia" ma refer la sanii ei , toate animeurile sau aprozimativ au fete cu sanii mari
2) ma bucur ca esti foarte atenta la detalii, ma refer la rochita care e spendida si
3)imi place faptul ca le desenezi in diferite pozitii
4)doamne eu una ador acest desen e atat de ..atat de plin de viata
5) cred ca era uimita si se intreba "eu ?" deci imi place si acesta
6)anooo e atat de dulce, de dragut,Ouf doamne si acesta cred ca aduce a Naruto *parerea mea* daca nu e asa , mie imi place sa cred .

Ja ne my dear prietena *te pup* sa ma anunti cand vin urmatoarele desene