Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: salut ! :)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
buna toata lumea ! eu sunt andreea...pt cei care vor...si elena si am 12 ani21. imi plac foarte mult mingiile de orice fel...sunt mai rau ca un catel.21 .imi place handbalul...la desen sunt destul de tare...plimbatul cu rolele nu lipseste din orar la fiecare sfarsith de saptamana. iubesc romana si engeza...la mate sunt dezastru...Zuppy06
amineurile presferate: ash sunt km multe... poi kaleido star, naruto, inuyasha, deah note cate odata,nodame cantabile,mew mew power etc (imi plac multe nu de alta)
seialele:joan din arcadia...stapanii valurilor...Zuppy10
sunt o fire nebuna..imi place distractia..dar sa nu sarim calul 33 nu se poate aja cv..
imaginatie e bogata...o sa postez cateva povesti....Zuppy02

ja ne ! :X
sunt din ploiesti
nu am una preferata
niki asta k imi plac multe

da citesc...am citith...si ma voi lua din nou
Welcome to animezup! Smile

What's happen with zuppy? X_X (no problem)\

sa sarim peste asta.. hug Bun venit draga mea! Smile Cred ca esti foarte frumoasa si draguta. Sper sa vii pe la Fan Art si pe la Fan Fiction te asteptam cu totii 3 Sa ai parte multi prieteni si sa nu uiti de reguli. Spor la postat, si poate ne mai citim!

Bun venit din nou 3
Draga mea, iti urez o zi buna.
Ai trecut pe la regulament, daca nu, atunci treci.
Incearca sa scapi de scrisul de messenger, nu de alta, dar nu vreau ca Zup sa ajunga mai rau decat mi-am inchipuit. La gramatica nu ma intereseaza cum scri, asta e problema ta.

Revenind la tine.
Frumoasa descriere, Elena.

Ar trebui sa postezi fic-uri sau la ce te descurci, findca vreau sa vad cum vei evolua de acum inainte.
Ah, scuze ca a disparut Zuppy. A fost din cauza ca am facut recent cateva modificari.. acum ar trebui sa functioneze iar fara probleme. Din nefericire insa, nu poate posta decat la viitoare topicuri de bun veniti.

Prin urmare, va trebui sa te multumesti cu o urare de bun venit de la mine, in loc de una de la Zuppy!
Bine ai venit pe Animezup! Ne bucuram sa te avem printre noi si sper sa iti placa aici!
La cat mai multe posturi!
uite am postat deja cate ceva...daca vreti sa va uitati la el si sa va dati cu parerea eu va dau link:
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=23928