Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Kombanwa
Sunt Mircea, am 19 ani si sunt un alcoholic.. < just kiddin' ^.^
Ma bucur ca am dat peste acest forum, imi place mult cultura japoneza.. my dream is to live in Japan some day. Incet, incet, invat si limba.
Anime preferat nu pot sa zic ca am unul special, imi plac mai multe(Bleach, Death note, Naruto, Code Geass.. etc..)
Favorite character is Byakuya-sama.. e Dumnezeu pentru mine 21
Hobby-uri : Photoshop.. girls(im' a little man hore:001_rolleyes: )

This is me : | | | |
Bine ai venit pe Animezup, senZ!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Welcome to AnimeZup, senZ ! ^___^ Ne bucuram sa te avem printre noi ! Sper sa te distrezi si sa fi un user activ.. a da si sa iti faci multi prieteni ! ^^ Sa te intreb si eu cate ceva 39 :

1. De unde esti ?
2. Ce gen de muzica asculti ?
3. Care este cantaretul preferat ? [ cantareata sau trupa cum vrei tu :]] ]
4. Cartea preferata ?
5. Filmul preferat ?
6. Actorul, actrita preferat/a ?
7. De unde ai aflat de Zup ? 10

Cam atat ! ^_____^ Inca o data iti urez bun venit si sa te distrezi ^____^ Sa te simti bine pe aici si sa fi un user activ ^___^ Ne mai citim pe aici !! bye
@1 Oradea
@2 hip-hop
@3 Kanye West/Jay-Z
@4 Don't know/Don't ask
@5 Tokyo drift(l-am vazut de cel putin 20 de ori si tot nu ma satur de el)
@6 Scott Adkins aka Uri Boyka
@7 Din intamplare

Mersi si bine v-am gasit Smile
bine ai venit printre noi..........imi pare bine de cunostina........sper sa te distrezi si sa-ti faci prienetiii...muuulllttiii......Zuppy04 .........sa citesti regurile........ca sa nu o dai in bara ca mine....nu de alta.....21)).....oricum....sper s-ti faci o parere destul de buna pentru animezup......8.....ei bine....cam atat am avut de spus.....pe curand....te pupaceste Mely....21:bye:
Salut.

O_o Mircea? Hm... ce mica e lumea. Un nou venit in fiecare zi, cred ca daca continua asa pe Zup se va face un numar limita.

Anyway...

Pe la regulament ai trecut?

Vad ca ai doar sapte postari, sper sa fi mai activ. La punctaj nu m-am uitat...
Din intamplare, intamplare, dar cum ?

Intrebari deja au fost puse. Nu mai are rost sa pun si eu. [ cel putin nu acum ]

Ca tot veni vorba... ce gen de fata iti plac?
ssakussassu Cate puncte pui ? == [ incerci sa faci postul mai lung? //_- ]

Mda... ai grija sa nu faci prea mare samnatura. Poate te trezesti ca toate lumea o sa iti spuna "ce'i cu semntura aia mai mare decat postul?" Doar team anuntat. Acum o ai bine.
Orcum e fain.
senZ 4 salut ... ne`am cunoscut deja la Gfx Section deci am vazut de ce esti in stare in ps Smile

ce sa mai zic ... ai acelasi vis ca mine xD (de a merge in Japonia si de a trai acolo)
desigur ... eu mai trebuie sa cresc sa pot pleca din tara

totusi ...cine stie poate vom merge impreuna 21

apropo ... la ce facultate esti ?
faci ceva sport ?

ps : si eu sunt din Oradea 3
@ssakussassu Mersi 10

@You.! ne cunoastem ? 21 Si nu.. n-am trecut pe la regulament, dar stiu esentialele unui forum + am administrat cateva, dar voi trece :biggrin:
Cat despre semnatura, nu imi plac semnaturile mari.

@WickedD eu sigur o sa merg in Japan' 21 cand imi pun ceva in cap e grav.
Inca sunt la liceu in ultimu an, trebuia sa termin de mult dar am orgoliu prea mare si nu prea pot sa tac 21 Mai departe vreau sa merg la IT.
Sport.. hmm.. alerg seara pe mal 21
senZ ... daca tot iti place hip-hop`ul sper ca ai fost la Step Up 3D Smile

xD that movie rock`s xD

apropo ... ai auzit de Nimphea Dance ?
Sper sa nu iti pui in cap sa ma omori ca inca nu am mers la nici un concert de a lui Hero asa ca nu pot muri fara sa il vad = )) Chiar daca e in koreea.

Sa ne cunoastem = )) ? Daca mi-ai vazut poza pe forum inseamna ca in cosmar mai vazut.
In viata reala, nu cred...

Doamne... = )) Greu mai e sa fi "rea" si "dura" : (( Chiar nu pot sa fiu. E tot capila raman : P

Anyway. Ce mai faci, mai?
In japonia? Asta era si visul meu pana am dat de trupa S.J = )) Acum vreau sa ma duc in korea = )) Ca na, sunt roman.

Ps... ti-ai dat seama ca sunt fata, nu? = )) Auzi... m-am dat singura de gol.
Pagini: 1 2