Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hellău all. xD
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Hello there. Păăi eu sunt Monstruleț. Îmi place să înebunesc oamenii. Sunt săcăitoare, sarcastică, enervantă, copilaroasă cu unii, rasfățată cu alții. Sunt în multe feluri dar niciodata cum ar trebuii. Am 12 anișori deci nu vreau să aud că sunt prea mică. Pentru că nu sunt.
Sunt dependentă de k-pop. Cine nu e? Sper să mă suportați. Dacă nu, chiar nu îmi pasă! Clar?

Daca aveți întrebari, nu ezitați. Nu mușc. Sau poade da. Păăi pa!

P.S: V-am zis că sunt extraterestru albastru cu buline albe?
Bine ai venit pe Animezup, MonstruleÈ›!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Welcome to AnimeZup, MonstruleÈ› ! Ne bucuram sa te avem printre noi ! hug Sper sa fi un user activ si sa iti faci multi prieteni.. Si sa te distrezi ^^ Hai sa te intreb si eu cate ceva :]]
1. De unde esti ?
2. Cum te cheama ?
3. Anime-ul preferat ?
4. Personaul preferat ?
5. Cantaretul preferat ? [ sau cantareata, trupa preferata :]] cum vrei tu :]] ]
6. De unde ai aflat de Zup ? 10
7. Practici vreun sport ? Daca da, care ?
8. Care e filmul tau preferat ?
9. Actria, actorul preferat ? ;;]

Deci cam atat. Sper ca nu te-am stresat cu intrebarile :]] Ehh.. nu esti mica. Si eu am 12 ani 78 Esti un extraterestru albastru cu buline albe ? :O Ohh boy.. da-mi o poza cu tine :]] Deci inca o data iti urez un calduros bine ai venit si sper sa te distrezi pe aici ^__^ Poate ne mai citim pe aici ^^ Zbyee .. pupic
Hey Rozzy mersi de primire ^^. Acum o să încerc să-ți răspund la întrebări.

1. De unde esti ?
Constanța.

2. Cum te cheama ?
Andrada

3. Anime-ul preferat ?
Am msi multe. Și chiar nu vreau să aleg doar unu.

4. Personaul preferat ?
La fel. Prea multe ca să aleg.

5. Cantaretul preferat ? [ sau cantareata, trupa preferata :]] cum vrei tu :]] ]
G-Dragon.

6. De unde ai aflat de Zup ?
Toată lumea vorbea de el. Și m-am gândit să-mi fac și eu cont.

7. Practici vreun sport ? Daca da, care ?
Nu. Pentru că nu am când.

8. Care e filmul tau preferatat ?
”Ps: I love you”

9. Actria, actorul preferat ? ;;]
Cred că Julia Robert.Annasophia Robb. Natalie Portman.

Paa. ^^
Salut, Andrada / Monstruleţ or so whatever. Bine ai venit pe anime zup. Sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni noi, ştii tu - tot tacâmu'.

Citat:Sunt dependentă de k-pop. Cine nu e?
Eu nu sunt.

Nu ai spus care este anime-ul tău preferat aşa că voi reformula eu întrebarea, ne poţi spune câteva animeuri favorite? Care îţi plac mai mult decât celelalte? Şi personaje de asemenea?
Manga citeÅŸti?
Ce zodie eÅŸti?

Atât for me. Sper să te simţi bine aici. Să te distrezi şi ... ăă, îţi urez o postare cât şi o şedere cât mai plăcut pe zup.
See you around.
Heya. Welcome here, have fun, toate alea, stii tu. :] Pai, daca nu ai un singur anime favorit, macar spune-ne pe care le-ai vizionat. Daca vrei, bine-nteles. In rest nu te mai intreb altceva, ca au intrebat ceilalti, si chiar nu imi vine nimic in minte acum.
Ah, si mie imi plac Annasophia Robb si Natalie Portman. ^^
Si eu sunt din Constanta. xD Se inmultesc constanteniiii pe zup. = ]] Mwahaha > : ), o sa-i intrecem pe galateni. = ]]

Si cam atat. : -? Din nou, bine ai venit. : )
Oii... numai trei au dat un comm pe aici? Trist.
Deci. Buna!! Ce mai faci?!! Cum a fost ziua ta de azi? Intrebari o sa ti le zic in timp.
Vad ca nimeni de prin Bucuresti, se inputinteaza. Anyway... Frumos nume. Daca tu esti extraterestru eu sunt zana maseluta facem de o inghetata? Ca am pofta de ea.
Si eu sunt fana k-pop, adica nu ma pot numi asa inca nu le stiu numele, nici varstele T T (rusine mie) si ascult k-pop doar de cateva luni dar deja m-am indragostit de ei... iar G-dragon e o papusa sexy si apetisanta in melodia BreakHeart. (nu mai sunt sigura cum se scrie)
Nu crezi ca ii sta mai bine blond XD?
Revenind... M-am gandit la o intrebare.
Crezi ca joon, frumosul ala cu muschi apetisanti, e mai "atragator" de cat Wooki, mumosul meu, sau Ryeok? (Wooki si Ryeok sunt aceasi)
Iti urez o zi frumoasa si luminata, aici e besna si e urat. (la vreme ma refer)
Sa trecem la urari!!!
:bv: Atitudinea ta cred ca e fain, sper sa nu iti faci pareri proaste inainte sa vezi cum sunt ceilanti pe Zup. Daca ai vreo nemultumire: pm + moderator (orcare) Daca ai vreo intrebare sau chef de discutie poti sa intrebi alti useri sau tot moderatori.
Vreau sa iti urez sa te distrezi, de acomodat cred ca deja ai facut-o.
Sa ai multe punctuleteee!! Numai pozitive. Si... poate o sa mai vorbim si alta-data. Cine stie... daca vrei sa imi zici ceva sau nu conteaza ce subiect chiar si o critica orcand sunt la dispozitia ta. Chiar daca nu sunt online pot sa vad mesajul cand intru : P
Scuze findca nu am postat mai devreme. Dar nici eu nu am intrat de mult.
Sper ca ai citit regurile. Aici se pun "accent" pe ele.
Stiu... sunt o moara stricata, pusa pe vorba si tare curioasa.(si fanaaa yaoiii!!!!!!)
Asta's eu si sper sa ma suporti.
Sper sa dai comm, si sa raspunzi la celalante intrebari.
Sper (am ceva cu cuvantul asta) sa ne mai intersectam pe la alte sectiuni.
:bye: :bye:
Ps: Daca imi vezi poza pe la "pozele userilor" sa nu te speri.
Cheao! (oauu, prima data cand spun asta O_o)
Teh.
Mersi de primire.

Nu ai spus care este anime-ul tău preferat aşa că voi reformula eu întrebarea, ne poţi spune câteva animeuri favorite? Care îţi plac mai mult decât celelalte? Şi personaje de asemenea?
Păăi anime-uri ar cam fi Naruto (personaj Hinata), K ON (personaj Yui) și Vampire Knight (personaj Yuuki).

Manga citeÅŸti?
Da, dar nu foarte des.

Ce zodie ești?
Taur ^^.

Ne mai ”citim” pe aici. Paa.^^

She.
Mersi de primire. Și am zis mai sus care anime-uri mi-au plăcut mai mult. Mă bucur că și tu eștii din constanța. Ne mai ”citim” pe aici. Paa.^^

Color hearts.
Salut. Bine. Ziua asta a fost plăcută. ^^ Mă bucur că îți place numele meu. Ești zâna măseluț? O.O Eu m-ai cunosc una. xD Sunteți multe. Mergem la o înghețată, când? Și GD e genial. Iar melodia se scrie heartbreaker.
Mie îmi place de el oricum ^^. Dar blond îi stă genial. În fine. Mersi de primire. Și eu sper să ne mai vedem pe aici. Nu mă deranjează că ești curioasă sau vorbăreață. Și eu sunt așa. Doar că mie îmi e lene să scriu. Paa.^^
Hello ^______^ . Bine ai venit pe zup. Spre sa ai o sedere cat mai placuta ^.^ .
Uhm, in privinta kpopului, si eu sunt dependenta 21 , ii ador pe cei de la Super Junior si mai nou si pe cei de la 2pm [ adoratul la mine inseamna obsesie 5 ] .
Hmm~ as avea o intrebrare, doua.

1. Ce grup de fete iti plac ?5
2. SuJu asculti ? 5 Daca, da care e melodia si preferatul tau din trupa ? 5


Cam ataaat~. Sper sa ne intelegem bine ^.^

hug
Trece și Metăluț pe aici : D . Da, deci, bine ai venit pe Zup, sper să te distrezi și așa mai departe ! ( nu sunt priceput la urări and stuff : )) )
Că tot ziseși ceva-n gen: Cu-i nu-i place k - pop ? eu am să-ți zic că nu - mi place. Dar, în fine, asta e părerea mea.
Întrebăăări... Ei, am câteva întrebări : - " :
1. Pe lângă k - pop, ce stiluri de muzică mai asculți ?
2. Îți place muzica metal ( formații gen : Metallica, Iron Maiden, Guns n Roses, Ac/Dc etc ) ?
3. Știi să te dai pe skateboard ? ( My love : x ) Dacă da, ce trick - uri ști ?
4. Dar pe snowboard te dai ? : D
5. Șiiii... ultima: Ai văzut Kuroshitsuji ?
Ei, dacă n-ai văzut Kuroshitsuji, atunci ar trebui să-l vezi că-i genial ( și asta o spune eu cel ce-i pretențios * laughs * ) .
Nickul tău e genial * laughs * .
N-o mai lungesc că se termină pauza >.> . Sper să ne mai citim șiiii distracție plăcută p-aci.
Pagini: 1 2