Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Sall
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna, ma numesc Andreea si am 14 ani. De fapt trebuia sa fie in loc de lasy, lost and a fost o gresala de tastare.Imi place sa desenez si sa scriu si sunt din Timisoara.Imi place muzica japoneza, dar nu alea de relxare,ma fac sa adorm.Astept intrebari.
Bine ai venit pe Animezup, Hasamy lasy vampire!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
DE CE AI POZÄ‚ CU ZUPPY ?

Nu se poate aÅŸa ceva. E ... e ... e zuppy acolo . Nu e bine .
Tot nu am înţeles treaba aia cu numele tău nu ştiu ce. Oricum, poţi să schimbi nick-ul , ai acolo la user cp nişte setări , şi îl vei putea schimba, dacă , desigur , doreşti , . Too many damn " , " . Now, în afară de japonese crap , altceva asculţi ?


Să nu spamezi . Nu ai voie.

Welcome . Btw , ai iz dă first.
Bun venit Andreea!

Sa te distrezi bine aici pe animezup. Sa stii ca zuppy este mascota forumului. ^^ el intampina pe toti cei noi! Smile Sper sa te distrezi cat mai bine si sa iti faci multi prieteni. Este ciudat ca ai poza cu mascota zupu-lui.. dar in fine... Am intrebari pentru tine.

1. Ce trupa de k-pop iti place?
2. Actor/actrita preferata?
3. Ne poti arata cateva din tesenele tale? [ as fi incantata daca mi'ai arata desenele tale ]
4. CE impresie ti'a facut pana acum zupu'l? 4

Welcome, again, and have fun here! 3 Enjoy 3
Felicitari ca ai 14 ani 3
Citat:Să nu spamezi . Nu ai voie.

Numai speria ma lumea. Las-o sa afle adevarul crud singura.

Anywayz, bine venisi pe forum. Have phun! Nicku' tau e lung. Ma doare capu'. Kewl.
welcome, ne bucuram sa te avem printre noi :]

am si eu niste intrebari...

1. ce anime-uri iti plac?
2. personaj preferat?
3 culoarea preperata?
4. culoarea parului/ochilor?
5. asculti vocaloid?
6. ai fost pe animax?
7. ce trupe asculti?
8. iti place sa desenezi in stil manga?

poate mai revin 3 oricum sper sa ne intelegem bine ^^

P.S: si eu sunt din Timisoara 3
Bun venit hug

Toata lumea te-a intrebat deja destule lucruri21Asa ca eu nu o sa te mai intreb nimic.Have fun!

Lori,parca era cel mai prietenos forum21

Ima rate you,user-cu-username-foarte-lung xD
In primul rand sa explic problema cu''lasy",de fapt trebuia sa fie "lost".Acum sa raspund la intrebari.
Inafara de muzica japoneza mai ascult si muzica in engleza, romana si coreana.Exemplu de muzica coreana ce ascult4BSK(ii iubesc mult mai ales pe Jaejoong) Super junior, Fahrenheit, SNSD,Shinee,etc.Nu am actor preferat.
Anime-urile mele preferate sunt:vampire knight, D.Gray-man, Fullmetal alchimist, Fullmetal panic,Angelic layer,etc.
Am mai multe personaje preferate,dar o sa spun unu.Este Kaname Kuran.
Rosu sete culoarea mea preferata,dar si negru si albastru.
Ascult vocaloid,dar unele nu imi plac.
M-am uitat pe animax, dar acum nu mai merge.
Ascult trupele pe care le-am scris mai sus.
Da.Imi place sa desenez in stil manga.
Astept alte intrebari.[posturi unite]
Am uitat sa pun desen.
http://th01.deviantart.net/fs70/PRE/i/20...2yymq9.jpg
Ooo am revenit mai ales sa comentez desenul xD
Imi place, dar nu pot comenta aici. Poti sa iti faci topic la fan art: http://animezup.com/forum/forumdisplay.php?fid=29 aici membrii tii dau comenturii, daca iti faci topic, sigur vor veni multi, pentru ca tu chair ai talent. ^^

Welcome again ad have fun here 3