Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hellău!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hey!
Numele meu e Alexia dar prefer Fuzz,Fuzzy,Axel sau Juicy voi alegeti.
Am 14 ani.
Sunt fata *cred ca ati observat nu?*
Sunt copilaroasa
Sunt aeriana
Sunt crazy,tampita

Love:
my friends
colors
my stuffed animals
mâtzele şi cateluşii(initial eram cu cateluşii dar de cand 2 pisici s-au instalat in curtea mea le ador)

Hate:
manele
cocalari
OTV
fitzoÅŸenia :]]

So..intrebari?
Bine ai venit pe Animezup, FuzZ!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bine ai venit pe acest site, FuzZ, sper sa te distrezi pe acest forum si sa-ti faci cat mai multi prieteni, printre care si eu ^_^ ... Eu sunt Amy, din micul Paris poluat ... As avea si eu cateva mici intrebari:
Care sunt anime-urile tale preferate?
Care este melodia ta favorita?
Care sunt hobby'urile tale?
Cam atata... Sa te distrezi pe acest site!
* Z-Bye *
Hello. :] Welcome here, distreaza-te, fa-ti prieteni (n-o sa fie greu xD) si ce mai vrei tu. Sper sa fii activa si sa te acomodezi repede. :] Well, daca nu te deranjeaza intrebarile, atunci... De unde esti? Si cam ce muzica asculti? ;;] Ce anime-uri ai vizionat/ care ti-au placut cel mai mult? Si cam atat. : -? Inca o data bine ai venit si ne mai citim pe-aici. >;d<

edit: Little Star, mi-ai luat-o inainte, of of. xD
Buna FuzZ ! Welcome to AnimeZup ! Ne bucuram sa te avem printre noi ^___^ Sper sa fi un user activ si sa te distrezi. Nu uita sa-ti faci multi prieteni ! ^___^
1. Anime-ul preferat ?
2. Personajul preferat ?
3. Filmul preferat ?
5. Actorul / actrita preferata ?
6. Ce gen de muzica asculti ?
7. Cantaretul / cantareata / trupa preferata ?
8. Iti place sa desenezi ?
9. Animalele iti plac ? Daca da, care ? ;;]
10. Astepti sa inceapa scoala ?
Si ultima intrebare :
11. De unde ai aflat de AnimeZup ? ;;]
Cam atat :]] Da stiu sunt cu tona, dar azi am chef de intrebari :]] Deci sa te distrezi si sa fi un user activ + sa iti faci o multime de prieteni pe aici ^___^ Ne mai citim pe aici.. pe acolo :]] Bye, bye hug pupic
Hey Fuzz ( btw, nice nickname, foarte tare xD ), bine ai venit pe zup sau cum se spune, bine ai venit in familie xD Iti urez sedere placuta, sa te acomodezi repede si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Cu siguranta acest lucru va fi usor, deoarece aici lumea este foarte prietenoasa, toti ne-am adaptat usor. In fine..eu sunt Diana, dar spune-mi Beki, toti imi spun asa 15 Poate ne mai vedem pe aici, totusi eu nu prea o sa intru in timpul scolii, o sa fiu foarte ocupata -.-
Intrebari nu am, nu ma pricep la acest capitol si imi e lene sa citesc posturile celorlalti useri sa vad ce nu te-au intrebat. Sper sa te simti bine aici si postare placuta.
Bună Fuzz ( îţi ador nickname-ul 21 îmi aminteşte de melodia Fuzzy Blue Lights de la Owl City o.o ).
Eniuei, bine ai venit pe anime zup, sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni noi, şi tot tacâmu, desigur.
Nu prea ştiu ce întrebări au fost puse mai sus şi mi-e lene să le mai citesc, cu riscul de a mă repeta:

- ÃŽÅ£i place Owl City? <3
- Cartea ta preferată?
- AI văzut filmul The Golden Compass?

Ne mai vedem prin zonă. Postare plăcută, distracţie tot plăcută şi... well, sper să te simţi bine aici. In case of anything, let us know.
Şedere plăcută p'aci.
Hellow girls!
So
Thanks for intampinari mai intai ÅŸi acum sa va raspund :302:
Amy:
Care sunt anime-urile tale preferate?
K-on,Death Note,Naruto(parca nu imi mai place aÅŸa de mult dar in fine)ÅŸi Hell Girl
Care este melodia ta favorita?
Nightwish-Ever dream
Care sunt hobby'urile tale?
Pff...rolele 8 ÅŸi mai nou skate-ul cica varmiu vrea sa ma invete niÅŸte trickuri T_T

She
De unde esti?Craiova Si cam ce muzica asculti?k-pop,j-rock,rock ;;] Ce anime-uri ai vizionat/ care ti-au placut cel mai mult?Am spus putin mai sus animeuri favorite...am mai vizionat Bleach,Mew Mew Power,Nana,Blood+ etc acum la recomandarea unei prietene am inceput cu Kuroshitsuji
Rozzzy
1. Anime-ul preferat ?
Sa zicem K-on
2. Personajul preferat ?
Din K-ON! ar fi Azusa : x
3. Filmul preferat ?
National Security-actiune cu niÅŸte faze funny
5. Actorul / actrita preferata ?
Johnny Depp ÅŸi Megan Fox
6. Ce gen de muzica asculti ?
rock,j-rock,k-pop
7. Cantaretul / cantareata / trupa preferata ?
Pff...Taeyang,BigBang,B2st,4minute,Nightwish,Sonata Arcitca etc (nu imi mai vin in minte)
8. Iti place sa desenezi ?
Nu prea imi ies unele chestii ca nici nu prea desenez :]]
9. Animalele iti plac ? Daca da, care ? ;;]
mâtzele şi cateluşii
10. Astepti sa inceapa scoala ?
Da,m-am plictisit acasa
Si ultima intrebare :
11. De unde ai aflat de AnimeZup ? ;;]

Auzisem de el ÅŸi am aflat de pe un alt forum unde majoritatea erau de aici(nu dau numele forumului)

Teh(ÅŸi mie imi place nick-ul tau :]] )
- ÃŽÅ£i place Owl City? <3
Nu am ascultat
- Cartea ta preferată?
Padurea spanzuratilor-Liviu Rebreanu
- AI văzut filmul The Golden Compass?
Nope.