Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salutare!^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Salut!Ma numesc Andrei,am aproape 14 ani si sunt din Ploiesti.Anime-urile mele preferate sunt Naruto si Bleach.Imi plac foarte mult animalele in special cainii,deoarece sunt cei mai buni prieteni ai omului,sunt draguti,destepti si jucausi.Cam atat am de spus...daca aveti intrebari va raspund bucuros la ele.
Bine ai venit pe Animezup, anndrey!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bine ai venit pe acest site, anndrey, sper sa te distrezi pe acest forum si sa-ti faci cat mai multi prieteni, printre care si eu 4 ^.^ ... Numele meu este Amy si sunt din micul Paris poluat.
As avea si eu cateva mici intrebari pentru tine:
Ce muzica iti place sa asculti?
Care este filmul tau favorit?
Care sunt hobby-urile tale?
Cam atata... Sper sa te distrezi cat mai mult pe acest site...
* Z-Bye *
Buna Andrei...bine ai venit pe zup.
Incearca sa scri normal ca sa nu iti atraga vreun moderator sau altcineva atentia...
Ce alte anime-uri in afara de Naruto si Bleach ai urmarit?
Ce rasa e cainele tau si cum il cheama?
Iti place sa citesti?
Distractie placuta pe aici Smile
Bună, andrey. Bine ai venit pe animezup.
Sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni noi, cu tot tacâmul.
Te rog să nu mai scrii colorat, foloseşte culoarea setată de forum, aceea este pentru toţi, ca să nu devină fiecare post câte o culoare şi să facem curcubee pe forum 4 alea le lăsăm în natură. 5

Aşa... let me see, îţi place Naruto?
Care este personajul tău preferat?
Ce părere ai despre Sasuke?
Care este personajul preferat din Bleach?

Cam atât 5 distracţie plăcută pe animezup. Sper să te simţi bine aici şi postare plăcută... şii şedere plăcută.
Welcom to AnimeZup anndrey ! Ne bucuram sa te avem printre noi ^___^ Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni. Sa fi un user activ. Deci.. hai sa te intreb si eu cateva ceva :
1. Ce gen de muzica asculti ?
2. Cantaretul / cantareata / trupa preferata ?
3. Filmul preferat ?
4. Cartea preferata ?
5. Hobby-uri ? 5
Deci cam atat. Nu prea imi tuna mie acum imeginatia. Eh ! Mi-a venit alta! De unde ai aflai de AnimeZup ? Hai ca sunt curioasa din cale afara :]] Deci.. sa fi un user activ si nu uita sa te distrezi! ^___^ Ja` Ne ^_____^
(12-09-2010, 11:39 AM)Little Star A scris: [ -> ]Bine ai venit pe acest site, anndrey, sper sa te distrezi pe acest forum si sa-ti faci cat mai multi prieteni, printre care si eu 4 ^.^ ... Numele meu este Amy si sunt din micul Paris poluat.
As avea si eu cateva mici intrebari pentru tine:
Ce muzica iti place sa asculti?
Care este filmul tau favorit?
Care sunt hobby-urile tale?
Cam atata... Sper sa te distrezi cat mai mult pe acest site...
* Z-Bye *
Buna Amy,ma bucur sa te cunosc.Acum sa-ti raspund la intrebari4
1.Imi place rap-ul,pop-ul,house-ul...defapt imi cam plac toate genurile muzicale inafara de manele si populara.
2.N-am un film favorit...daca ar fi sa am acela cred ca ar fi"Twilight"sau un film din seria Harry Potter.
3.Pai imi place sportul si alergatul,sa ma joc pe PC,sa colectionez monede,sa imi fac prieteni...mai multe hoby-uri dar nu-mi vin in minteSmile

(12-09-2010, 12:05 PM)A.Tatiana A scris: [ -> ]Buna Andrei...bine ai venit pe zup.
Incearca sa scri normal ca sa nu iti atraga vreun moderator sau altcineva atentia...
Ce alte anime-uri in afara de Naruto si Bleach ai urmarit?
Ce rasa e cainele tau si cum il cheama?
Iti place sa citesti?
Distractie placuta pe aici Smile
Buna A.Tatiana...uite raspunsurile4
1.Mai imi place Full Metal Alchemist,Shaman King,Inuyasha,Death Note,Kaleido Star,Yu Yu Hacusho...cam atat cred.
2.Cainele meu mi-a murit din pacate...era caine-lup si o chema Lady.Vreau sa imi iau inca unul de la centrele de adoptie de maidanezi,caci cei de la petshop isi gasesc stapan pana la urma,dar maidanezii nu prea...
3.Normal

(12-09-2010, 12:09 PM)Teh A scris: [ -> ]Bună, andrey. Bine ai venit pe animezup.
Sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni noi, cu tot tacâmul.
Te rog să nu mai scrii colorat, foloseşte culoarea setată de forum, aceea este pentru toţi, ca să nu devină fiecare post câte o culoare şi să facem curcubee pe forum 4 alea le lăsăm în natură. 5

Aşa... let me see, îţi place Naruto?
Care este personajul tău preferat?
Ce părere ai despre Sasuke?
Care este personajul preferat din Bleach?

Cam atât 5 distracţie plăcută pe animezup. Sper să te simţi bine aici şi postare plăcută... şii şedere plăcută.
Buna Teh...scuze pentru postul colorat...acum sa-ti raspund la intrebari
1.Da,imi place Naruto...
2.Personajul meu preferat e Naruto(normal ca devine cel mai bun) si Hinata(e timida,draguta si ma amuza cum reactioneaza cand il intalneste pe Naruto)
3.Pe Sasuke nu-l suport,e tare ingamfat,fitos si se crede spaima lumii,dar daca ar fi sa se bata cu Naruto ar pierde..
4.Personajul preferat din Bleach...cred ca e Icigho si...Rukia sau Orihime.

(12-09-2010, 12:20 PM)♪ Rozzzy ♪ A scris: [ -> ]Welcom to AnimeZup anndrey ! Ne bucuram sa te avem printre noi ^___^ Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni. Sa fi un user activ. Deci.. hai sa te intreb si eu cateva ceva :
1. Ce gen de muzica asculti ?
2. Cantaretul / cantareata / trupa preferata ?
3. Filmul preferat ?
4. Cartea preferata ?
5. Hobby-uri ? 5
Deci cam atat. Nu prea imi tuna mie acum imeginatia. Eh ! Mi-a venit alta! De unde ai aflai de AnimeZup ? Hai ca sunt curioasa din cale afara :]] Deci.. sa fi un user activ si nu uita sa te distrezi! ^___^ Ja` Ne ^_____^
Buna Rozy,si eu ma bucur sa fiu printre voi...deci sa-ti raspund la intrebariSmile
1.Am mentionat mai sus.
2.Nu am o trupa sau un artist/a preferat/a...dar imi place Cassa Loco,Bitza,Black Eyes Peas si mai multe,dar nu-mi vin in cap.
3.Am mentionat mai sus.
4.Cred ca toata seria "Artur"
5.Am mentionat si mai sus.
Pe animezup am dat din greseala cand cautam poze din "Naruto",si mi-a placut si am facut cont4
Va multumesc la toti pentru welcome-ul calduros!Daca mai vreti sa puneti intrebari nu va abtineti,ca raspund imediat la ele.
Buna anndrey, bine ai venit pe zup, iti urez sedere placuta, sa-ti faci cat mai multi prieteni si sper sa fi un user activ. In fine...nu prea cred ca o sa se intample asta mai ales cand vine scoala =]] Toti o sa fim ocupati cu ea ( I hate school -.- ). Oricum, eu sunt Diana, dar pe aici mi se spune Beki. Sper sa te simti bine aici, cu siguranta te vei acomoda repede, deoarece asa se intampla cu toti userii.
Intrebari...nu cred ca am...nu am citit posturile celorlali useri asa ca o sa te intreb care este actorul tau preferat? Nu stiu daca ai mai fost intrebat, daca da, imi cer iertare, dar imi e o lene imensa sa ma uit acum peste posturi =]]

Inca o data bine ai venit si distractie placuta. Bye :3
Buna Beki,ma bucur sa te cunosc...sa sti ca si eu urasc scoala,dar nu putem sa-i dam foc(din pacate)
Actorul meu preferat e Eddie Murphy..
Merci pentru bun venit!
Mereu ultima, asta e destinul meu. Bun venit. Distractie placuta... Intrebari nu am (momentan).
Ca sa nu fac spam (chiar nu vreau) ma gandeam sa iti mai zic cate ceva... Sper sa fi foarte activ pe forum, sa intalneti toti moderatori (care sunt de treaba) Daca faci vrun fic anunta-ma. (orcand a orce ora)
Pagini: 1 2