Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Shit you gotta eat
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Cât de retardat să fii să crezi că în Japonia o să dai de un trai perfect ?!
Stilul de viaţă sugarcoated din anime-uri nu arată nici o centimă din ce e adevărat acolo.
Desigur, ca tip (eventual tipă) e bine să frecventezi baruri. Un prieten a plecat în Tailanda după liceu, şi zice că în fiecare seară când merge la bar e înconjurat de pizduţe doar fiindcă e din Europa. Uite, singurul plus.

Până şi japonezii pe care-i suflaţi în cur cu orice ocazie detestă modul în care vedeţi voi ţara lor.
Cu alte cuvinte, orezarii ăia vă urăsc, wapanase fags.

For more info:
Awesome guy
Hohoho, usurel afumila 23 Ce esti tu? un fel de prezentator al "stirilor de la ora 26" ? Prietenul tau a plecat in Tailanda? Spune-i sa se asigure daca acele "domnisoare" nu sunt de fapt barbati cu forme frumoase ^^
Si ce rage tigrul afumat? ca trebuie sa vi si sa ne arunci porcariile astea?
1. Crezi cumva ca e interesant?
2. Japonezii pe care zici tu ca "ii suflam in fund" detesta modul in care privim tara lor? Ne urasc ... Hm? Si? Ce propui? Heil Hitler? Ce spui? Ne aruncam toti in Olt, si ne dam pe nemti, lasam japonezii in pace ca doar, ce dracu' 78 ne urasc T^T
Revino-ti22 Cred ca am prieteni din japonia mai multi decat ai tu colegi in clasa si toti sunt in romania... pentru ca ne urasc>.> Crezi ca fac un paln impotriva noastra?17
Dar asa e, cei mai multi nu prea cred eu ca suporta Europa. Daca tu, ca european mergi in Japonia, nu vei fi privit, evident ca unul de a lor. Spune-mi cate persoane ai vazut, aici in Romania sau alte tari, sa nu faca misto de asiatici? cum vad unul, jap! trebuie sa-si bata joc, nu?:] asta pentru simplul fapt ca sunt diferiti... ca doar asa e frumos :] si totusi pana la urma, o persoana se poate integra. Este un alt trai acolo, si e greu sa-ti gasesti o slujba, daca vi taman din Romania. Am destule informatii despre asta de la profesorul meu de japoneza care a trait in Japonia timp de 8 ani, si nu, nu este un trai perfect, dar mult mai bun, be shure :]
Apropos, imi place vocabularul tau... Profesolul tau se numeste cumva Canal?

Edit: Yea, tocmai ti-am citit postul de la noi veniti :] Te crezi un fel de Rambo sau ceva in genul asta, ha? :] Baiete, vezi-ti de treaba, nimeni nu face pe el din cauza unor vorbe de toata frumusetea venite de la unu' care habar n-are cum sa isi organizeze viata ^^