Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: buna
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
buna...ma numesc melania dar imi puteti spune melly....Zuppy02....am parul saten,ochii verzi si o persoana de treaba si de gasca sunt o fire mai retrasa si indiferenta.....ce imi place-pai sa ascult muzica,sa vorbesc la telefon,sa petrec ore in sir pe mess...21)..ce urasc:sa astept....sa fie galagie in jurul meu.eu de obicei sunt indiferenta.ehh....depinde si de situatie...si persoanaZuppy02
Bine ai venit pe Animezup, ssakussassu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Se pare ca fata cea noua a facut destul de multe valuri pe aici...dar hai sa revenim la ideea de baza si sa incercam sa o cunoastem mai bine.
Deci te numesti Melania...si din cate am vazut ai 13 ani.
Ce fel de muzica asculti?
Ce alte animeuri inafara de Naruto urmaresti?
Iti place sa scri din cate observ...sper ca nu te-ai descurajat si o sa mai incerci sa faci o poveste pe viitor.
Si...dupa ce ai fost luata atat de tare de catre noi...ce parere ti-ai facut despre site...sper ca nu te-ai speriat si o sa continui sa postezi.
Ai vreun hobby?
Animale?
Distractie placuta pe aici hug
eu nu am lasat povestea ca in primul rand am gresit postandul aici si in al doilea rand nici nu era gata eu de obicei verific povestea de multe ori si mai adaug mai scot din ea si mno....Zuppy02[posturi unite]
pai ca sa iti spun imi place sa desenez....da imi mai imi place shaman dar nu prea ma uit.....si animale:iepure si pisica.....de preferat cand sunt miciZuppy04
E bine de stiut...o sa iti caut povestea si o sa o recitesc...
Cand ai spus ca esti o fire mai retrasa...te-ai referit la faptu ca esti mai timida...sau pur si simplu iti place ideea de solitudine.
Si astept raspunsul si la celelalte intrebari...daca vrei desigur 10
si stati linistite ca nu ma afectiaza din greseli invatam.....Zuppy02[posturi unite]
nu sunt timida...Zuppy05.....sunt retrasa fiinca nu-mi plac oamenii care au aere de vedeta si la mine in scoala sunt destul de multe....[posturi unite]
intelegeti voi...si decat sa ma iau la cearta m-ai bine stau in banca mea si imi vad de treaba...si in legatura cu povestea am scris.o asa daca ma crezi nici nu am citit.o....:study: