Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
ei bine scumpa mea stii ca nu prea postez eu cu toate ca imi place la nebune sa iti citesc lucrarile mai ales cand sunt la scoala si am ore plictisitoare
revenind la ideea mea, esti o mare afurisita si stii asta pentru ca iar m-ai lasat in pom si pomul in aer sau poate undeva la geamul camerei in care Dante si Yuri aveau treaba, eu de obicei sunt total de partea lui Yuri pentru ca sunt momente cand reactionez exact ca si el, so he`s my precious asa ca mi-ar face placere ca uneori sa mai castige si el macar luptele verbale daca nu pe cele fizice(pareri d-ale mele)
oricum intentionez sa-ti spun ca te avertizez ca fac yuri cu tine daca nu imi pui un capitol cat mai repede, adica continuarea aia fierbinte pe care toti o asteptam
so kiss ya girl :chuu: and start writing :crazy:
VREM CAPITOLUL! VREM CAPITOLUL! BAAAAAAA!! FACEM GREVA FOAMEI! SCRIE URMATORUL CAPITOL!!
Pune next-ul, pune next-ul, pune-l 108
Chiar nu iti este mila de noi22 ?
Asteptam next-ul de mult 47 si tu nu vrei sa-l pui , reaoooo 20
Cred ca nu mai are rost sa-ti spun ca este perfect si ca nu am vazut nici o gresala Smile .
Chiar daca nu ti-am lasat pana acum un comm asta nu inseamna ca nu citesc ...doar ca lenea asta este cam mare 71 .
Te rog : Vreau next-ul si nu sunt singura.
Nu mai are rost sa-ti urez succes, ai deja Smile
Ja ne!
Bine, ma scuzati U_U nu am crezut ca vi se pare atat de lunga asteptarea 108 imi cer scuze65 poate ma si strangeti de gat daca va spun ca acest capitol era deja scris cam de mult timp, dar imi era lene sa il postez21
Imi cer scuze inca o data 108

Capitolul XII

-American... prost... si mincinos!
Cuvintele mele slabe abia s-au facut auzite dupa ce el isi desprinse buzele de ale mele, in urma lor auzindu-se doar un geamat puternic. Mana lui era in pantalonii mei, miscandu-se pe organul meu, pana cand devenise tare si corpul mi s-a incalzit incat pana si hainele ma deranjau... iar eu nu stiam cum sa fac sa le tin pe mine de fapt.
Dante imi descheiase nasturii camasii in timp ce buzele lui imi sarutau locurile care erau incet descoperite, iar eu priveam neajutorat cum trupul meu ajungea din nou sub stapanirea lui, si asta din cauza acelor prostii de catuse! Dupa ce imi descheiase camasa, isi ridicase privirea spre mine, si am tras aer adanc in piept cand si-a trecut mainile pe de-o parte si de alta a corpului meu, incepand de la talie pana peste coaste. Degetele mari si le-a asezat peste sfarcurile mele, miscandu-se apoi in cercuri mici. M-a facut sa imi inghit un geamat cand le prinsese cu buricele degetelor si mi-am ascuns chipul dupa bratul drept... Doar la astea mai puteau sa imi foloseasca avand in vedere ca ambele imi erau prinse desupra capului.
Mainie lui au abandonat mugurii care s-au intarit sub atingerea lui, pentru a cobora spre pantalonii pe care i-a cuprins cu tot cu boxeri, pentru a-i indeparta numaidecat. Mi-a tresarit inima si un fior mi-a strabatut corpul, apoi am inghitit in sec inainte sa reactionez brusc.
-Nu! Termina! Nu sunt un lucru de care poti sa-ti bati joc oricand vrei! Da-mi drumu'! m-am rastit eu, incruntandu-ma
-Bine.
-..."Bine" ?
Repetasem acel cuvant deoarece am fost uimit cand Dante luase o cheita mica de pe noptiera, pe care eu nu o observasem de la inceput, si mi-a eliberat mainile... insa eram nedumerit si mai agitat decat inainte, deoarece corpul lui inca era era deasupra mea.
-De ce te uiti asa? Chiar credeai ca am sa te tin cu niste catuse? Oricum... nu ai sa te agiti prea mult.
-Cum adica?!
-Nu iti dau ocazia. Am asteptat prea mult, si daca tu crezi ca ai sa imi scapi printre degete, te inseli... amarnic.
Mana lui dreapta a apucat de zgarda ce se afla la gatul meu, obligandu-ma sa imi ridic capul, pana cand am ajuns la nivelul lui, pentru a-mi acoperi buzele cu ale sale. Nu a durat mult, pentru ca mi-am intors chipul, asezandu-mi in acelasi timp palmele pe pieptul sau in incercarea de a-l indeparta.
-Prea mult?! cu siguranta baiatul acela a avut grija sa nu iti lipeasca sexul! Nu ai nevoie de mine la asta. In plus, eu nu sunt el, ca sa te folosesti de mine ca de un obiect!
-Sex? Beauty, eu am impresia ca nu stii care e diferenta dintre a face sex si a face dragoste... ma uimesti.
-Ah da?! Pregateste-te sa fii uimit in continuare, pentru ca nu stiu care e diferenta pe care o faci tu intre cele doua! Esti brutal!
-Hmmm... Sunt brutal? Poate am eu o problema, dar nu ai fost tu cel care a urlat extaziat "Ah, Acolo! Da... Mai mult!" ?
-Era efectul drogului! m-am rastit eu, simtind cum obrajii mi-au luat foc instantaneu.
-Da... Normal ca era. Dar omiti faptul ca drogul iti aducea doar pofta, si nu te obliga nimeni sa vorbesti.
De ce trebuia sa gaseasca mereu o cale de a-mi inchide gura?! Simteam cum corpul incepuse a-mi tremura din toate incheieturile, si nu stiam exact daca era din cauza nervilor. Si-a desprins degetele de zgarda, lasandu-ma sa ma afund in perna moale, apoi s-a aplecat spre urechea mea, pana cand buzele lui mi-au atins lobul.
-Nu ai aflat ce inseamna sa fiu brutal. Prima oara...
-Taci! Nu vreau sa te aud! am strigat eu, intorcandu-mi capul in partea opusa.
-Prima oara te-am luat cu forta, intr-adevar.
-A durut ca dracu! Si nu te-ai oprit! Imi tineai mainile legate! aia inseamna sa fii brutal!
-Nu, brutal inseamna sa ma izbesc in tine ca trenu', fara sa imi pese daca e prima oara pentru tine sau nu. Brutal inseamna sa te dau cu capul de pereti daca nu taci, sau sa te strang naibii de gat pana cand te asfixiez, si inca mai sunt multe care pot insemna brutalitate. Am facut ceva din astea?
Am dat negativ din cap, doar de doua ori, insa nu am rostit niciun cuvant. I-am observat zambetul din coltul guri, apoi i-am simtit mana pe obrazul meu, care imi intoarse chipul spre el. M-a sarutat scurt, dupa care privirea lui patrunzatoare se fixase in a mea, cutremurandu-ma.
-Tu esti creat doar pentru a se face dragoste cu tine. Incet, frumos... si placut. Sa ti se simta corpul fierbinte si buzele astea delicioase.
Abia dupa ce rostise cuvintele, limba lui se strecurase in lacasul umed al gurii mele usor intredeschise, facandu-ma sa scap un geamat ca un protest nerostit atunci cand mana lui coborase spre partea inferioara a corpului meu. Imi cuprinse organul intarit, strangandu-l cu blandete, iar buzele i-au alunecat spre gatul meu, creandu-si drum spre piept. Limba lui trecea peste sfarcul intarit, formand cerculete in jurul lui, apoi prinzandu-l intre buze, si sugandu-l. Imi muscam buza inferioara la felul in care trupul ma trada, acceptandu-i atingerile si mi-am inchis ochii strans, nevenindu-mi sa cred tot ceea ce se intampla. Insa, cu cat tineam ochii mai mult inchisi, cu atat ii simteam mai bine fiecare atingere in parte, fie ea cat de mica. Am scapat un geamat puternic atunci cand il simtisem mangaindu-mi din nou organul intarit doar cu buricele degetelor, pentru a ma starni, si mi-am deschis brusc ochii dupa ce mana lui coborase intre fesele mele. Imediat s-a facut simtita o presiune asupra locului stramt, si am tresarit, prinzandu-l pe Dante de umerii lui goi.
-Nu!...
Voiam sa ma ridic, insa imi lipisem pieptul de al brunetului atunci cand am incercat, iar cealalta mana a lui imi inconjurase spatele, indemnandu-ma sa ma asez la loc.
-Nu ai de ce sa iti fie frica, a rostit el, ramanand la nivelul chipului meu. Stiu ca asta e problema, asa ca nu incerca sa negi.
Abisul acela negru din ochii lui parca imi inconjurase mintea... pentru ca imi uitasem orice replica. Am deschis gura, vrand sa resping acea afirmatie, insa am inchis-o imediat cand mi-am dat seama ca niciun cuvant nu avea sa iasa de acolo.
Si-a trecut limba peste buze, apoi mana lui i-a inlaturat prosopul din jurul taliei, lasandu-l sa cada undeva langa noi. si-a asezat antebratele sub genunchii mei, ridicandu-i, insa acea priveliste, cu el stand deasupra mea, ma nelinistea. Am inchis ochii, lasandu-mi capul pe-o parte, si am scancetat lung cand il simtisem penetrandu-ma lent. Mana dreapta imi era in dreptul chipului meu, strangand in pumn marginea pernei in timp ce stanga era asezata pe umarul brunetului aplecat asupra mea. Cu cat se adancea mai mult, cu atat sunetele injositoare se faceau auzite mai des din partea mea, si strangeam cu putere de umarul lui in incercarea de a suporta durerea.
-Nu...Ah... Nu mai! Opreste-te. Doare...
S-a aplecat spre pieptul meu, sarutandu-l, apoi luandu-si mainile de sub genunchii mei, imi cuprinse spatele, ridicandu-ma pana cand el era asezat in capul oaselor, cu mine in bratele sale. Picioarele mele ii inconjurau spatele, iar mainile mi le-am pus in jurul gatului sau odata ce ajunsese atat de adanc in mine, obligandu-ma sa gem de durere. Buzele mele erau aproape lipite de urechea sa, caci nu aveam de gand sa il las sa imi observe chipul inrosit, chiar daca insemna ca orice sunet, cat de mic, el avea sa il auda.
A ramas nemiscat, si il simteam inauntrul meu atat de tare, ceea ce imi indemnase corpul sa tremure vizibil, si m-a facut sa inghit cu greu in timp ce imi tineam ochii inchisi.
Imi saruta umarul si gatul, iar mainile lui imi mangaiau spatele, coborand intr-un final spre fesele mele, pe care le cuprinse in palme.
-Si vrei sa te misti tu? ma intrebase el, pe un ton, care parca imi aducea deja o imagine vizuala a ranjetului sau.
-Nici vorba... Niciodata!
-Daca o faci tu, ai sa stii cat si cum sa faci ca sa nu te mai doara.
-Nu!...
-Haide... O sa fie bine, rostise el soptit, de parca tot ceea ce voia era ca acele cuvinte sa imi ajunga pana in oase, si sa imi arunce fiori prin toata pielea.
Simteam inima cum imi batea, parca vrand sa isi creeze drum spre a-mi iesi din piept, insa gandurile mele nu se puteau intrepta spre nimic altceva decat "Ce naiba fac?" si spre atingerile buzelor si mainilor lui...
Am dat din nou acelasi raspuns negativ, si am ramas astfel, simtind cum durerea, treptat, nu mai era la fel de puternica... Dar in niciun caz nu aveam sa fiu eu cel care trebuia sa se miste! De parca nu era destul ca tot ceea ce se intampla era de atat de jenant incat voiam sa mor.
Tot corpul mi se incalzise si continua sa tremure incontrolabil, iar eu nici macar chipul nu mi-l aratam, stand in continuare cu el ascuns dupa cel al lui Dante.
-Copil incapatanat, rostise el, la urechea mea, cuprinzandu-mi spatele cu mana stanga, in timp ce se apleca inainte, spre peretele de la capul patului, de care se sprijini doar cu mana dreapta, pentru a se ridica in picioare cu tot cu mine. Mi-a lipit spatele de suprafata alba, rece, apoi ambele maini si le-a coborat spre pulpele mele, pentru a ma sustine, continuand pe urma sa-mi vorbeasca pe tonul lui jos si soptit: Acum primeste-ma cum se cuvine...
Prima miscare pe care o facuse, m-a indemnat sa scot un scancet lung, si sa imi grabesc ritmul respiratiei... insa nu indrazneam sa imi desprind bratele de el, asa ca mi-am infipt degetele in mushii spatelui sau, odata ce i-am simtit miscarile acelea lente de dute-vino. Gafaiam si scanceam de fiecare data cand eram patruns in intregime, si uitasem faptul ca toate acele sunete ajungeau la urechea lui...
-Ah, habar n-ai cat ma excita sunete tale dragute.
Simteam cum ritmul inimii imi crescuse. O propozitie mai stanjenitoare nici nu putea gasi. Mi-am scos chipul din "ascunzatoare", incruntandu-ma si vrand sa il atac, insa nu imi permise. A profitat de moment, pentru a-mi pune stapanire pe buze, si am scos un sunet infundat in locul cuvintelor. I-am primit limba in lacasul meu umed, si m-am alaturat lui intr-un moment in care mintea mi-a fost total cuprinsa de o ceata neagra, densa. Inghiteam des in sec, iar pe masura ce el se misca, sunetele deveneau din ce in ce mai injositoare, insa la fel si sentimentele mele. Mi-am arcuit dintr-o data spatele, si am inspirat brusc, ca speriat, deschizandi-mi ochii larg la una din patrunderile sale. Un fior atat de puternic imi trecuse prin intreg corpul incat parca ma inlemnise.
-Vezi? ai inceput sa te simti bine, rostise el, ranjindu-mi multumit de reactia mea.
-Nu se...
O facuse din nou, iar eu, dupa un geamat lung de placere, imi ascunsesem din nou chipul, de data aceea in scobitura dintre gatul si umarul sau. A continuat cu aceleasi miscari, care imi faceau pana si corzile vocale sa-mi tremure de placere, si de indata ce miscarile lui s-au intetit, la fel au facut si gemetele mele.
-Oh... Du... Dumnezeule! Dante! Ah... Am sa...
Momentul nu mi-a permis sa rostesc propozitia intreaga si corecta. Ma eliberasem gemand lung, si am strans in pumnul drept, suvite scurte din parul brunetului, apoi ascunzandu-mi din nou chipul in scobitura gatului sau.
Ii auzeam gafaielile si toate sunetele care ii scapau lui, in timp ce il simteam tare si ferm, acolo inauntrul meu. La cateva secunde dupa mine, i-am auzit un geamat, care a insemnat sfarsitul a ceea ce el initiase cu ceva timp in urma, apoi a expirat puternic, sarutandu-mi umarul.
Mi-a dat drumul, sa ajung cu picioarele pe pat, insa, m-a prins de talie, cand eram pe punctul de a cadea. Parca genunchii mei erau de guma. M-a intins pe suprafata moale a patului, insa pe partea opusa pernelor care devenisera suport pentru picioarele noastre, iar el s-a asezat lenes in dreapta mea. Deja eram extenuat si simteam cum sudoarea imi acoperea cu un strat subtire trupul infierbantat. Dante se sprijinise pe bratul drept, iar degetele mainii stangi imi fereau firele de par de pe chip, in timp ce ochii lui ma cercetau. Probabil ar fi trebuit sa reactionez cumva... insa cui ii mai pasa?
off:
(18-12-2010, 01:46 PM)MiVaKo A scris: [ -> ]super ca de obicei..ar trebui sa faci un capitol unde ceva rau se intimpla cu Yuki...nush poate un accicend pe motocicleta sa shi e pe morte..caci ash vrea sa vad reactzia lui Danta shi va fi shi romantic4

Umm... Cliseu? Nu. Mare cliseu! si limbaj de mess >.<


on:
Capitol 18+ =p~
De la inceput pana la sfarsit capitolul asta a fost delicios (heh, eu ma bucur ca ai postat 4 ).

Mi-a placut foarte mult descrierea de atunci cand Dante l-a penetrat pe Yuri. =p~
Man, I love yaoi! 8

Asa... mda, e o ora tarzie si abia scriu un reply, but I'll manage it somehow... Ce ziceam? A, da!
Mi-a placut mult capitolul si Dante a fost un dragut ca intotdeauna. Ma bucur ca Yuri nu s-a miscat atunci cand Dante i-a zis sa o faca. It's not time yet, I guess. Semn bun totusi ca a acceptat ca simte placere. ^^

Am vazut prin text cate un ă in loc de a, but nothing to worry. ^^

Astept nextul!
Pfoaiiiiii ce bine imi pare ca am intrat la ora asta pe zup.
:X:X m-ai lasat fara cuvinte,draga mea.Atat de frumos...de intens...ador capitolul asta(si restul evident),dar asta in special.
"Tu esti creat doar pentru a se face dragoste cu tine. Incet, frumos... si placut. Sa ti se simta corpul fierbinte si buzele astea delicioase."Replica asta a fost bestiala;pe mine cel putin m-a dat pe spate.Esti geniala pupic.
Si acum sa te cert! Cum adic il aveai facut de mult si iti era lene sa-l postezi?Nu ti-e si tie mila un pic de noi?ne ti atat de mult in suspans...
Abia astept nextul (dak te bat la cap il pui mai repede? )
Poop si spor la scris
a fost super tare.deci mai lasat fara cuvinte.mama da ce te mai pricepi:bv:.ok hai so lasam cu linnguselile ca nu functioneaza.orcum insfirsit sa lasat pe mina lu dante .da chiar ca e incapatinat yuri si nici el se pare ca nu stie ce vrea.orcum a fost bestial capitolu:chuu:.deabea astept next dar daca il ai scris nu ne lasa atirnati prin aer ca facem urit pe aici.ok ja ne:bye:
Se vede ca sunt tare convingatoare si nu iti face griji, sigur te omori pentru ca l-ai avut si m-ai facut sa scriu cu caps lock. Stiu ca acum iti pasa de mine si de aceea o sa te cicalesc in fiecare zi sa fiu sigura ca pui capitolu'. Ti-am mai zis, nu te pune cu mine. Si voi, domnisoarelor, scapati de scrisu' de messenger, treceti pe la regulament, si nu mai da-ti commenturi (exceptant eu) ca sa-i spuneti lui Yaoi Queen (sper ca am scris bine) sa puna next-ul... doar eu am acel privilegiu. O sa revin cu un edit cu greselile si cu o parerea despre acest capitol.

pana atunci:
cobora - coborind parca suna si asa bine, dar nu mai conteaza.
[space]Am scapat un geamat

Si stiu... ca era repetia "ca un obiect", mai bine mergea "ca o jucarie ieftina" sau cam asa ceva.
Nu am citit tot capitolul, nu ma omori (sunt prea tanara si vreau sa apuc si celalalt capitol), asa ca dau edit (cum am mai zis) dupa ce il termin pe tot de citit/savurat in profunzime.

[edit] mana - mana (fara acel a)
In rest totul a fost perfect ca intotdeauna. Scenele fierbinti mi-e-mi plac, ce sa-i faci.
Stiam eu ca o sa se ajunga la partiile de dragoste (chiar daca si primul viol a fost asa, dar acum ca el o spune, Dantelosul meu, imi vine sa-l dau cu capul de peretii, bruta de mine). Stiam eu ca nu o sa scapi de acea placere a ta de "fac sex, se indragostesc, si traisc fericiti". Trist... Anyway, good luck in continuare, draga mea, scriitoarea mea de yaoi de care am devenit obsedata, fir-ar tu sa fi ca nu ma iubesti (inca ma doare inima, dudaa).
Deci nu are rost sa mai spun ca e un capitol minunat, ca ai descriere si naratiune, dar totusi la scenele hentai ar fi trebuit sa descri putin mai amanuntint, dar asta depinde tine. Actinea e buna, greselile au fost deja mentionate. Vad ca Yaoi maniac a spus ca nu e voie cu scris de mess sau chat sau hi5 sau mai stiu eu ce pe forum si are dreptate, dar din cate stiu eu - am citit si eu regulile de pe forum ^.^ - nu este voie cu Caps Lock sa scriem sau sa facem dublu-posting.

In fine. Un capitol fain, astept nextul si iti spun Craciun Fericit si An nou fericit ^.^
Have a good day.
UUh, mi-a placut la nebunie capitolul asta15 Ah, si ce scene!! in sfarsit, isi da si dragul de Yuri seama ca il place pe Dante... Si Dantee =p~ ! Ah, nebunu` asta s-a amorezat de Yuri sau doar eu am facut-o si niu stiam ?21
Abia astept sa vad ce se intampla mai departeeeee15! Si fac nanic amandoi si si-au pus-o ca doi zapaciti si isi da si Yuri seama ce e placerea cu Dante 15 Bruta aia de Dante21!

Sper ca primim capitolul mai repede, Kaname!
Sarbatori fericite tuturoooor hug Si fa-ne un cadou de Craciun 5 si pune neeextul 15
Love ya` ! Spor la scrispupic!
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24