Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Duel: Hentai Queen vs Better Off Alone
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut ^^
Ne-am decis să facem şi noi un duel, deci iată-ne aici 21.

Data postării pozelor: 26.08.2010 - 30.08.2010
Data votării: 30.08.2010 - 09.09.2010
Tema: humans
Participanţi: Hentai Queen şi Better Off Alone

Succes participantelor!
so,here's my pic :]

CLICK
Ador poza ta 15

Acum e rândul meu. Ştiu că nu e prea bună, dar nu am avut altă idee ^^'
http://tinypic.com/view.php?pic=2l9p7pu&s=4

Mult succes, Jigoku ( deşi având în vedere faptul că eu sunt oponenta, nici nu ai nevoie ).

Edit:
Având în vedere faptul că ambele concurente au postat, puteţi începe să votaţi încă de pe acum.
Hentai Queen.

Pe ea o votez. A avut o poză minunată . Copilul ăla e aşa drăgălaş . Pe când mâna e monotonă . Puteai să mergi pe stradă, de exemplu pe una aglomerată . Şi să faci o poză mulţimii, dintr-un unghi potrivit. Dar aşa, poza lui Hentai Queen, e foarte frumoasă . Şi are obrajorii atât de frumoşi 24.

Felicitări.
Well, prima fotografie mi se pare mai potrivită temei decât a doua. Bineînţeles, asta-i doar părerea mea.

Sinceră să fiu, îmi e cam - foarte - lene să comentez fiecare lucrare în parte, aşadar mă voi rezuma doar la strictul necesar.

O votez pe Jigoku [ Hentai Queen ], deoarece mie una mi-a plăcut mai mult imaginea ei.
Deşi a fost lipsită de o oarecare originalitate, calitatea primei fotografii este mult mai bună decât a celei de-a doua, care cam lasă de dorit.
Pe lângă asta, a doua poză pare cam neinspirată şi monotonă. Nu mă atrage cu absolut nimic. Sunt convinsă că ai fi putut găsi ceva mai bun de fotografiat.
Ah, şi să fie clar: eu doar mi-am exprimat opinia, nimic mai mult.

În orice caz, felicitări amândurora.


P.S. Mă scuzaţi, dar sunt foarte obosită şi, după cum vedeţi, nici foarte coerentă nu sunt în momentul acesta.
Duel incheiat.
Topic inchis si felicitari participantilor. ^^
castigatoarea e Jigoku