Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hy there ^.^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Huh...deci am aparut si eu pe aici, un membru in plus...
Despre mine...pai ma numesc Carmen, am 16 ani, sunt din ploiesti ( si deja nu mai sufar orasul asta >.<).
Sunt o persoana prietenoasa,vorbareata, un pic cam naiva din pacate...si nu prea imi place sa ma caracterizez ~.~. O sa descoperiti voi pe parcurs 3.
Sunt inebunita dupa reviste mai ales CG sau BG...( cred ca am un sertar plin) huh...
Imi place sa citesc, sa compun... bla bla bla...oricum acum e inca vacanta si nu are rost sa o stric cu asta.
Am vazut si o groaza de animeuri...dar nu ma puneti sa le enumar ca imi e foarteee sila, manga nu imi place sa citesc pentru ca ma plictiseste 22
Si deja am spus destule...daca aveti intrebari Smile va raspund la ele Smile.
See ya pupic
Bine ai venit pe Animezup, Aya-chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hei Aya-chan ! Bine ai venit pe Zup ! Sper să te distrezi şi să fi activă . Păi câteva intrebări .. ¤ Anime-ul favorit ? ¤ Manga citeşti ? ¤ Cânţi la vreun instrument, ceva ? ¤ Culorile preferate ?
Şi cam atât . Incă odată bun venit !
Anime favorit... well mi-a placut Kuroshitsuji
Manga am spus nu citesc...am incercat dar ma plictisesc... asa ca am renuntat Smile
Din pacate nu am talente muzicale 21 si culoare 39 albastru Smile
and thx Godziilaa
Ai văzut Kuroshitsuji ? Îţi place de Sebastian Michaelis ? Ştii care era obsesia şi încă este numărul unu a lu Sebastian ? Îţi place de Alois ? Dar de Claude ? Pe care din majordomi alegi ? Îţi place de Hanna Anafeloy ? Ştii cine e ? Când apare în animeul Kurosjitsuji ? În ce episod ştii ? Ar trebui să ştii. Toate persoanele care au văzut Kuro trebuie să ştie altfel înseamnă că nu l-a văzut şi a urmărit animeul doar aşa din vânt. Well welcome here, ai grijă la spam, sper să te distrezi pe aici i mean zup e cel mai tare forum de ce nu te-ai distra, welcome aici încă o dată şiiiiii sper să te împrieteneşti cu lumea de pe aici. Îţi vei face uşor prieteni vei vedea.

EDIT : Măi Vocaloid e un sintetizator audio, nu un anime. -____-
LOL,Lynn,ai luat-o la intrebari de cultura generala despre Kuro xDD
So,Welcome here Aya-chan (mama ce-mi place numele asta ^^).Sper sa fii activa si sa postezi asaa mult fara spam si sa respecti regulile.
Intrebari:
- Ce mancare iti place ? :3
- Cola sau Fanta?
- Culoarea ochilor si a parului?
So,welcome here again ^^
Well Lynn...
Sebastian...? Cui nu-i place sebastian :X ?
Is soo sexy :X ( damn )
Oricum ce mi-a placut la acest anime a fost grafica :X
Si povestea iti atrage atentia... un baiat care isi pierde parintii si ca sa se razbune isi vinde sufletul unui demon si lalalalala....stiti continuarea :X
Mi-a placut si mai mult cand a aparut Grell sau Undertaker...au fost ceva faze funny 21
Mi-a placut faza in care Sebi a tras in calugarita aia = )) ca să scoată informaţii de la ea, şi aia ţipa: Cred că văd porţile Raiului! huh 24
Hanna Anafeloy...e servitoarea lui Alios... well deci e sexy...dar sincer nu prea o sufar
Alios face ce vrea din ea bla bla... Iar la faza cu ochiul am ramas O_O !
Poti sa ma omori >.> dar nu imi mai amintesc episodul 20
Alios...arata destul de cute :X dar nu prea ma incanta... e prea rautacios cu biata Hanna
In schimb in plac tripletii aia 21
Claude parca e un mix dintre Sebastian si William... imi place intr-o oarecare masura

Katutza
Mancare- Cartofi prajiti :X , pizza... cam nesanatoasa mancarea >.>
Colaaa :X desi la noi in casa avem cam mereu sticle de fanta de portocale O.o
Tata e obsedat dupa sucul asta
Ochi caprui par saten inchis ( sau mai bine spus era inchis pana sa am suvitele astea >.< )
se pare ca se incepe mania Sebastian sau Kuroshitsuji pe zup 21 un sfat nu pune la sig vreo imagine cu ei ca e plin zupul Zuppy03.
Si la tema: bun venit pe aici, sa-ti fie sederea placuta printre noi, no spasm si si multi prieten i sa-ti faci 71.
Eu sunt Vesper,dar spune-mi Musa , ca ala e un moft de al meu 10
So intrebari:
-ce gen de anime privesti ?
-Daca ai participa la un cosplay, ce personaj ai fi ?
- Fobie ?
- Literatura ?
Cam atat.
bafta tie hug
gen...well love, horror, sf...cam toate genurile imi plac...
In general ca ma hotarasc sa vad un anime ma uit la primele 2 episoade...daca imi place ma uit daca nu pa Smile
cosplay 39 sincer habar nu am...imi plac multe personaje si ar mai fi si problema costumului...
Sigur o sa am nevoie de ajutor atunci cand voi face cosplay
fobie...muzica >.>...ascult incontinu muzica la casti...pana acum am stricat 2 seturi de casti...
Nu pot sa merg nici la magazin fara ele
Asa ar mai fi... statul pe mess 21 ciocolata :X ... sa o sacai pe sormea 15 asa si revistele BG in special :X
Literatura...aici as sta ore... pai imi place mult sa citesc Smile romane in special... in timpul scolii citeam romanele din colectia CHIC sau cooktail, acum am inceput un roman de 6 volume in care se imbina dragostea cu drama...mai imi plac cartile sf, de dragoste, comedie, aventura...
inca nu am apucat sa citesc carti horror si abia astept :X
Oricum cand nu am ce face ma apuc sa scriu compuneri inspirandu-ma dupa poze de pe devinart :X
Cat depsre poezi..mai citesc din cand in cand la cererile dirigintei
Buna, bine ai venit [Imagine: wave.gif]
Pagini: 1 2