Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Zuppy01Buna tuturor.Sunt noua pe aici.Numele meu e Alina, am 18 ani si imi place sa scriu.Locuiiesc aproape de Timisoara.
Cam atat!
Bine ai venit pe Animezup, Lanna!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Doar atat? :P
Bine ai venit.. iti las cateva intrebari.

1. Care sunt anime-urile tale preferate?
2. Manga citesti?
3. Daca da, care sunt cele preferate?
4. Cat de aproape de Timisoara? :D
Hey there, bine ai venit pe zup, iti urez sedere placuta, sper sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Eu sunt Beki, incantata de cunostinta, poate ne mai intersectam pe forum. Descrierea ta este cam scurta, puteai sa mai adaugi ceva. In fine..intrebari...ai terminat liceul sau mai ai un an? Ce gen de muzica asculti si ceva trupe preferate?
Hei Lanna , bun venit pe forum ! Sper să te distrezi şi să - ţi faci câţi mai mulţi prieteni ! Păi doua întrebări 5 ..
¤ Culoarea favorită ?
¤ Anotimpul preferat ?
Cam atât . Incă odată bun venit !
BUNA.
Acum sa va raspund la intrebari.
Anime-urile prerferate sunt:Sailor Moon,Romeo si Julieta si altele,nu imii mai amintesc.
Citesc si manga.Sailor moon,Vampire Knight si altele.
Prefer sa nu spun cat de aproape.
Mai am un an de liceu la Loga.
Imi place muzica usoara:proconsul,cargo,Celine dion,Within Temptation,Cascada,KAT-TUN,Brian Adams etc.
Note:urasc manelele.
Am mai multe culori preferate:rosu,albastru,negru,etc,in afara de ROZ.
Anotimpul meu prerfarat este primavara.
A,da,am uitat sa va spun ca mai am si o sora , cu patru ani mai mica decat mine.
Astept alte intrebari.
Hello, ma bucur sa te cunosc10 Multi inainte!
Intrebari: Vrei sa fim prietene? (eu sunt mica la ani)
Care e cel mai mare vis al tau?
Ce culoare ai la ochi?
Canti la vrun instrument?
Care e actorul tau preferat?
Care e trupa ta preferata?
Iti place yaoi-ul ? (mie da:X:X:X)
Si multe altele... dar sa te iau usor71
Sal!Si eu ma bucur sa te cunosc.Multumesc.Si tie la fel.
1.Da,de ce nu.
2.Visul meu e sa devin o scritoare internationala si sa scriu pana ma dor degetele.
3.Caprui.
4.Nu,dar am cantat la chitara cand eram mai mica ,dar m-am lasat.
5.Jack Sparrow(Jonny Deep)
6.Sincera sa fiu,nu am o trupa preferata.Imi plac cele mentionate un comment mai sus.
7.Si la ultima raspunsul e NU.Dar surorii mele ii plac la nebunie.Chiar are de gand sa scrie o poveste pe aceasta teme.
Daca mai aveti altele,va raspund cu placere.