Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Bunaa`:X
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna~:X...
Ma numesc DIana...dar puteti sa`mi spuneti Dizza`...mai simplu`..
Am 13 ani`...desi multa lume zice ca nu par`..
Locuiesc in Suceava .. dar s`ar zice ca...Sunt dintr`o lume total paralela`
Imi place Foarte mult sa cant..sa desenez si sa scriu tot ce am in minte...
nu demult am citit ceva pe net...
acel ceva...era un fic...remarcabil...sincer nu stiu cum se numeste...dar il ador`
am inceput si eu sa scriu`...
dar si sa desenez anime...si tot felul de chestii...
unii imi ziceau ca...anime`. manga...sunt pentru copii mici si tampiti`looser...
nu stiu ce zic...eu adoor sa citesc./scriu`...sa desenez anime...
recent..m`am uitat la Sola`38...ador anime`ul ....si Sola si A Tale Of Memories`...sunt bestiale`.
sunt multe care`mi plac dar in special aceste doua......le ador`...
nu stiu ce as putea sa mai scriu`......chiar nu stiu`...
sper sa`mi fac prieteni pe aici`
:chuu:
Bine ai venit pe Animezup, DiIDiIuTzZa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hey there, bine ai venit pe zup, iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni. Sper deasemenea sa fi un user activ, deoarece nu multi nou-veniti raman prea aici =]] Poate ne mai intersectam pe forum, cine stie. Si pe mine ma cheama tot Diana, dar sunt cu un an mai mare decat tine xD Totusi pe aici mi se spune Beki, nimeni nu ma striga dupa numele real.Treci a7a sau a8a? Ce profil de liceu ai vrea sa urmezi?Ce alte anime-uri iti mai plac si care este personajul tau preferat? Deasemenea ce gen de muzica asculti? Nu stiu ce sa te mai intreb, desi sunt o groaza de intrebari...nu vreau sa te stresez. Btw, ai grija cu smiley-urile alea, le folosesti in exces, pot strica postul.Zic ca ar arta mesajul mai dragut, daca ai reduce numarul de smiley-uri 71

Inca o data welcome si distractie placuta.
Fth` ! Boona` pupic ! Cf fth` ? Ute` eoh` p`aichi`. shtii fth` imi` ia cinci ani` s` scriu` qm` schrii` uh !

Suceava 15.

Welcome, and please, nu mai folosi limbajul de messenger. Aici, scriem romaneste. Cred.
Again, welcome, have fun, and ... idk . Just this.
Multumesc mult pentru primire si pentru sfaturiSmile.
Beki...am vazut cateva intrebari. Sa incepem
Am trecut intra 8a....
Vreau sa dau la Economic pe Comert...
La anime`uri nu ma prea pricep...pentru ca sunt un nou fan....dar mai tarziu...dupa ce ma voi uita la mai multe iti voi spune....si personajul meu prefarat este Matsuri ..din SoLa.
Muzica?...subiectul meu preferat...In general ascult muzica usoara....hip hop....si. nu stiu...3..cam atat..
Si am inteles....m-am invatat... pe unde scriu . sau orice fac . pun prea multe smile`uri .sau puncte4 . am sters cateva de pe post, dar, de puncte nu ma pot lasa, nu stiu de ce!
Iti multumesc incaodata pentru primirea calduroasa...
si stai linistita..chiar imi place forumul...nu am de ce sa va parasesc71...
.
.
.
ok Lori:X...am inteles ideea...
nu scriu chiar asa..4..
dar asta sunt eu.
daca nu vrei...nu scrii ca mine..Smile...
si mie mi`a luat ceva timp sa ma perfectionez21.
multumesc pentru primire.