Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hi!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
buna ma numesc adina si voi implini 16 ani in noiembrie
am o fire prietenoasa, sunt cam nebuna(in sensul bun al cuvantului)
despre animeuri sa vedem am vezut multe (bleach,naruto,sailor moon,detectiv conan,slaiers,si lista continua) cel mai mult mi-a placut Yu Yu Hakusho si naruto sunt preferatele mele.Personaje preferate............hm................multe
cam atat nu prea mai stiu ce sa zic
Bine ai venit pe Animezup, sarah chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
multumesc de intampinare zuppy.Zuppy02
sunt sigura ca am sa ma distrez din cate am vazut pana acuma forumul e foarte frumos imi place mult
Hey there, bine ai venit pe animezup hug Am tinut sa trec pe aici in urma conversatiei pe shout xD
Eu sunt Diana, dar pe aici mi se spune Beki ( cum ai vazut si pe shout =]] ) , poate ne mai intersectam pe forum, cine stie=]] Ne imprietenim si noi 15 Soo eu iti urez sedere placuta, sper sa te acomodezi cat mai repede si sa-ti faci prieteni cat mai multi. Cu siguranta va fi usor, mai ales ca ai spus ca esti prietenoasa.

Intrebari...
1. Din ce oras esti? Iti place?
2. Care este personajul tau preferat din Bleach?
3. Ce gen de muzica asculti?
4. Cantareti/trupe preferate?
5. Citesti carti? Daca da, ce ai citit pana acum si te-a impresionat?

Cam atat, deoarece nu vreau sa te inebunesc cu intrebarile mele O_O So inca o data welcome hug
buna, sarah- chan pe aici Smile
Dupa cum stii,sunt Musa sau Sasha(pe shout),dar numele meu adevarat e Cristina Alexandra71
am si eu intrebari, putine 10 :
- ai vreo fobie ?
-toamna,primavara vs iarna sau vara ?
-filme ?
- animale ?
Stiu ca sunt haotice 21
Bun venit pe zup,sa ai sedere placuta,no spasm si multi prieteni 4
Hello Adi-chan. Nu-s nici Mod, nici Admin, nici FC Staff, dar inca pot sa te INTAMPIN. ASA CA HELLO!
Vad ca te-ai uitat la cate ceva. Nu prea ma pricep eu la bun-venituri asa ca o sa-ti zic doar: si eu sunt nebuna(insa in sensul rau al cuvantului) si esti mai mare decat mine^^ si distreaza-te si fa ce vrei(in limitele regulilor). Intrebari:
1. Culori preferate?( omoara-ma, stiu.)
2. Kurama sau Hiei?(cruciaaal)
3. Fana Yaoi?(desi daca nu ai spus tu singura cred ca nu...^^')
4. Iubesti animalele?(eu da, in limitele normalului)
5. Iti place sa canti/sa desenezi/ sa scrii/ sa faci pe majordomu(bine asta imi place numai mie...)?

Cam atat, vedem noi mai tarziu, ne vedem si noi pe thread-uri, la posturi...HAVE FUN!^^
Multumesc de intampinare

Iar acum intrebarile:
Beki
1.eu stau la tara,dar cel mai apropiat oras este horezul (foarte frumos desi este mai micut)
2.matsumoto(este foarte hazlie 21)
3.Mai toate genurile inafara de manele si populara (ascult foarte rar)
4.Nuprea ma orientez pe trupe preferate sau cantareti dar pot spune ca imi place bleak eyed peas,connect-r,alex si multi alti
5.Nu am citit foarte multe carti dar dintre toate pe care le-am citit cel mai mult mia placut tarzan (varianta originala are 2 vol)

Vesper
1.ei bine paianjeni ii urasc
2.Iarna sau vara( dar prefer vara)
3. imi plac multe filme dar in general cele care sunt de genulo legenda si aventura comedie (foarte mult imi plac cele cu jacke chan
4.imi plac aproape toate felurile de animale (acasa am 4 pisici si doi caini exceptand animalele de curte)

OneClaudSky
1.in special movul si rosul
2.kurama
3..............
4.da
5.imi place in special sa desenez chiar daca in ultima vreme nu am mai avut timp si chef

multumesc din nou pentru intampinareZuppy02
............buna.........eu sunt Kashim...............uelcom..........ai vazut animeuri naspa. Mai putin slayers......ai scris gresit........ce muzica.........asculti.........?

tu....i-ai....raspuns...lui...zupyy? looooool
buna kashim multumesc de intampinare si de corectare acum am observat. nu am vazut numai animeurile alea am vazut mai multe dar u am stat sa le scriu pe toate

raspunsul la intrebare: ascult mai toate genurile mai putin manele si populara care le ascult rar
Pagini: 1 2