Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heeeeey
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Heeeeey
Hmm.. poi de obicei m`ai vizitez acest site dar nu eram sigura dak vreau sa imi fac si eu un cont 39
Dar in cele din urma m`am gandit si iatama aici.. :p
Poi.. doar intrebati ce vreti sa stiti despre mne iar eu voi raspundeee 4
Bine ai venit pe Animezup, ♪ Rozzzy ♪!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
wolcome ♪ Rozzzy ♪ ! ne bucuram sa te avem printre noi dance

1. culoare preferata?
2. cati ani ai ani?
3. numele tau?
4. ce fel de muzica asculti?
5. trupa preferata?
6. anime preferat?
7. personaj prefrat?

bine, cam atat cu intrebarile. astept sa-mi raspunzi! :]

have fun.
hmm..

1. Rooz si moov 4 [ nu ma pot decide ]
2. 12.. da stiu cam mikaaa [ ceea ce ma enerveaza este faptul k toti zic k am in jur de 14-15 ani.. ]
3. Sabina.. sau porecla Saba 4
4. Pop, Rock, HipHop.. defapt 39 toate inafara de manele si populara
5. Trupe preferate nu am.. doar cantareti 4 Acela fiind Justin Bieber 4
6. Narutoo 4
7. Sakura Haruno

Cam atat 4
umm, hi, welcome to AnimeZup10

am vazut ca la culori preferate ai roz si mov, dar ca idee, stii ca diferenta dintre ele e ca si diferenta dintre bleo si albastru?

also, ai zis toate inafara de manele si populara, deci asculti death/black/grindcore metal 4?





(glumeam 21 )
OMFG . OMFG.
Eşti adeptă Bieber ? Ascultă şi altceva 21.
Welcome.

Check this out.
http://animezup.com/forum/showthread.php...n=lastpost . Oh, s-ar putea să te simţi cam rău cu atât de mulţi haterzi prin jur 24.

Edit.
Lynn, păcat că a ieşit 24. Şigur vine.
Citat:2. 12.. da stiu cam mikaaa [ ceea ce ma enerveaza este faptul k toti zic k am in jur de 14-15 ani.. ]

POţi să scri totuşi fără limbaj de mess ? Aici oamenii se înţeleg între ei când limba română nu e deformată, totuşi îţi urez welcome pe forum şi să ne mai citim pe aici. [ de ce am vaga bănuială că va apărea kashim pe aici ? ]

edit : în afară de naruto, ce animeuri ai mai văzut ? 07 ghost ? Kuroshitsuji ? umineko naku koro ni ? gravitation ? ceva ?
CiteÅŸti manga ? Faci cosplay ?
ontopic: mda, ar fi trebuit sa zic in postul anterior24, ce formatii ascuti exact.

off:
(16-08-2010, 04:33 PM)Lynn A scris: [ -> ][ de ce am vaga bănuială că va apărea kashim pe aici ? ]

daca kashim si lori iar incep, chiar isi vor dori o satra de tigani dupa ei 24
Adica ? De cand mi-a dat Lynn warn am fost cuminte 15. Desi, puteam sa ma iau chiar si de tipa asta. Vezi Lynn 15 ?
Ehh.. sunt obisnuita cu cei care sunt Anti Bieber.. clasa mea e plina..
Scuze Lynn.. ok deci nu voi mai scrie in limbaj de mess 4
Si referitor la anime.. pana acum doar la Naruto m-am uitat.. dar de acum mi-am propus sa stau mai mult pe la Animax 4 Nu citesc manga si nu fac cosplay
Pagini: 1 2