Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: THE NAME GAME
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8
Uitati cum sta treaba: se spune un nume de personaj(sau de liceu, atac, camera, costum, etc) si trebuie sa se ghiceasca anime-ul. ATENTIE! Nu se ia in considerare decat primul raspuns corect, asta insemnand ca odata ce anime-ul a fost ghicit nu mai puteti posta raspunsul chiar daca v-ati dat seama intre timp. Deasmenea prima/ul care raspunde corect, are dreptul sa spuna urmatorul nume care trebuie ghicit. O.K.^^ HAI SA INCEPEM.

YANO MOTOHARU
Nu am cum sa nu cunosc acest personaj,deoarece am citit manga.Deci raspunsul este:We Were There
next:Aya Natsume
Tenjho Tenge. Auzit de el, niciodata complet terminat, insa foarte cute fata. Hei tot eu? Bine bine...

Next: Yamaguchi Tsutomu.

Ai citit manga?! Kyaha ai vazut aunci gloria lui Yano...eu n-am citit-o vreau sa revad anime-ul.Zuppy10
Neighborhood Story?
Next : Risa Koizumi
----
Mesaj prea scurt 2
Da ai ghicit: Gokinjo Monogatari.^^

Lovely Complex. SUPERB ANIME. Risa e chara-ul preferat^^
NEXT: Kazehaya ShoutaZuppy10
Kimi ni Todoke
Hot boy Zuppy02
Next: Keichii Morisato
Oh My Goddess! N-am vazut niciodata anime-ul, daaaar....cum sa nu-l stim pe Keiichi?^^

NEXT: Lina Inverse.(super simplu!)^^
Slayers 4 Easy.
ăă...umm... Ichika Tachibana. Nu a fost cine ştie ce anime-ul, dar totuşi drăguţ.
Poem Fragment din cate imi aduc eu bine aminte. Daca nu scz de postZuppy10 (M-am uitat la el foarte putin pe net si nu am avut timp sa il continui)


Daca ati vazut animeul nu aveti cum sa nu il stiti : Light Yagami
Death Note....n-am vazut anime-ul >.< dar cum sa nu-l cunosti pe Light?! Merci de reply Lorraine.
Next: KARYUU NO TEKKEN!
Cine ataca asa, hmm??Zuppy02Zuppy02Zuppy02
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8