Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Concurs de poezie!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
(22-08-2010, 06:26 PM)akadella A scris: [ -> ]Hello!Eu vin pe aici cu chef de cearta:))
Imi spune si mie cineva ce se alege de concursul acesta?Deja innebunesc...nu ma intereseaza cum se voteaza sau ce tema e eu vreau doar sa particip dar vad ca toti i se suie in cap lui Jasmine care vad ca nu mai spune nici car nici mar!
Inebunesti? A? fii putin rabdatoare si asteapta inca vreo 4 zile, ca nu e mult timp sau bea calmante.
Si un sfat citeste primul post si daca te aranjeaza regurilile, participa odata la concurs, ca vremea trece.........tic.......tac.......tic..........tac.
Si pe unde vezi ca ne suim in cap duda ? Ca eu mi-am dat doar parerea fata de concurs,care nu este bine pus la punct.
Scuzati intarziere, am avut multe pe cap. :) Concursul se amana pana se termina concursul de la fan fiction. O sa ma mai gandesc la un juriu, si eventual, o tema.
@ jasmine :deci..se mai tine concursul:-?

si inca un mic detaliu...experienta "cat de cat" in domeniu conteaza?
hey daca mai e loc vreu sa ma inscriu si eu .....
desi cred ca acea perioada s-a terminat nuh?
Ce ar fi ca sa alegi 3 useri cu poeziile cele mai profunde/frumoase care sa jurizeze?

Si vreau sa ma inscriu si eu la concurs.

Pool-ul e bun pentru ca arata "masa" ce crede despre poeziile respective, chiar daca printre ei("masa") sunt persoane mai... superficiale
@Storymaker

<< Ce ar fi ca sa alegi 3 useri cu poeziile cele mai profunde/frumoase care sa jurizeze? >>

Nu e o idee rea :-? Iar daca Jasmine mai da un semn de viata pe la ideea acestui concurs , si eu sunt dispusa sa ma inscriu ^^

Dar poate ar trebui sa vorbesti cu Flaw , poate da o medalie ca premiu sau ceva mai concret , care sa starneasca interes pentru cei care vor sa participe ... :|

Si niste reguli nu ar strica ... -_-"

Sunt destule detalii de pus la punct ... Dar daca se rezolva ceva , eu sunt deschisa concursului ^^
frate voi vedeţi că s-a ţinut în 2010 ? .___.' mai citiţi naibii data înainte să postaţi aiurea
Pagini: 1 2