Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Fără titlu .
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3
Hei ! Păi aici trebuie să mă prezint , right ? So .. sunt cineva , mai pe scurt Naty . Vârsta nu are importanţă ,cred . Lenea e principalul defect . Nu mă consider o persoană perfectă pentru că nici nu sunt . Fiecare greşeşte . Nu-mi place rozul e prea de fetiţe , prinţese Barbie . Albastrul , verdele şi movul sunt mai cul .
Cam atât . Întrebări ?

[ Se pare că în sfârşit mi-am învins lenea . ]
Bine ai venit pe Animezup, Godziilaa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Ou, nu se încumetă nimeni pe aici. Don't worry, e încă dimineață, nu toată lumea e matinală ca mine :]]

Bun, dear Godzilla, some questions:
^^Ce cărț citești? Vreuna preferată? Sau mai multe?
^^Ce muzici ai prin playlist?
^^Ce dulciuri îți plac? xD

Um, și îți place verdeleee hug
Acestea fiind zise, have fun pe aici îți doresc pe aici.
(11-08-2010, 10:09 AM)Dorothy A scris: [ -> ]Ou, nu se încumetă nimeni pe aici. Don't worry, e încă dimineață, nu toată lumea e matinală ca mine :]]

Bun, dear Godzilla, some questions:
^^Ce cărț citești? Vreuna preferată? Sau mai multe?
^^Ce muzici ai prin playlist?
^^Ce dulciuri îți plac? xD

Um, și îți place verdeleee hug
Acestea fiind zise, have fun pe aici îți doresc pe aici.

Thank you .
Răspunsuri :
¤ Păi citesc mai multe . Însă cel mai mult îmi plac cele de aventură . Sunt foarte multe preferate .
¤ Mai multe .
¤ Cam toate dulciurile .

Mulţumesc încă odată .
Heeeeeeeeeeeeeey~ bunaSmile. Imi pllace sa intampin oameni\:d/. Sper sa te distrezi si sa fim frieeendsss<3. Bcz i lav them Dx.

o3o. Habarnam ce sa mai spun TuT;
(11-08-2010, 12:58 PM)AnnAhD. A scris: [ -> ]Heeeeeeeeeeeeeey~ bunaSmile. Imi pllace sa intampin oameni\:d/. Sper sa te distrezi si sa fim frieeendsss<3. Bcz i lav them Dx.

o3o. Habarnam ce sa mai spun TuT;

Mulţumesc . O să mă distrez . Mulţumesc încă odată .
Hellău Naty, bine venişi pe forum şi sper să ai parte de distracţie aici dacă tot ţi-ai învins acea lene. Ştiu cum e : )) şi eu trec prin aşa ceva zi de zi :-'' Oricum cărţi citeşti ? Dacă da, ai vreo carte favorită ? Vreo manga favorită ? Te-ai uitat la Umineko naku koro ni ? dar Kuroshitsuji ? neh, ai încercat ? Îţi recomand dacă nu le-ai văzut. Sunt geniale : )) Neh şi mie îmi place movul şi verdele. Chiar culorile mele favorite. En fin, bine ai venit pe forum încă o dată şi să fii activă.

Ne mai citim !
(12-08-2010, 02:42 PM)Lynn A scris: [ -> ]Hellău Naty, bine venişi pe forum şi sper să ai parte de distracţie aici dacă tot ţi-ai învins acea lene. Ştiu cum e : )) şi eu trec prin aşa ceva zi de zi :-'' Oricum cărţi citeşti ? Dacă da, ai vreo carte favorită ? Vreo manga favorită ? Te-ai uitat la Umineko naku koro ni ? dar Kuroshitsuji ? neh, ai încercat ? Îţi recomand dacă nu le-ai văzut. Sunt geniale : )) Neh şi mie îmi place movul şi verdele. Chiar culorile mele favorite. En fin, bine ai venit pe forum încă o dată şi să fii activă.

Ne mai citim !

Thank you , Lynn .
Răspunsuri :

1. Da , citesc , am mai multe cărţi preferate 5 .
2 . Nu am citit manga .
3 . Nu m-am uitat nici la Umineko naku koro ni nici la Kuroshitsuji .

Mulţumesc înca o dată Lynn , şi sper că o să îmi înving lenea .
Citat:Multumesc inca o data Lynn , si sper ca o sa imi mai inving lenea si o sa fiu mai activa
Sunt în situaţia ta. Îmi e lene să merg la farmacie să iau nişte pastile pentru gât că mă doare gâtul : )) dar pe căldura asta nici nu mă gândesc să ies din casă. Apropo de căldură, ce anotimp îţi place. Mie toamna 15 O ador.
(12-08-2010, 02:58 PM)Lynn A scris: [ -> ]
Citat:Multumesc inca o data Lynn , si sper ca o sa imi mai inving lenea si o sa fiu mai activa
Sunt în situaţia ta. Îmi e lene să merg la farmacie să iau nişte pastile pentru gât că mă doare gâtul : )) dar pe căldura asta nici nu mă gândesc să ies din casă. Apropo de căldură, ce anotimp îţi place. Mie toamna 15 O ador.

Tuturor le e lene . Păi vara . Mi se pare mai frumos acest anotimp . Nu pentru că luăm vacanţă sau altceva dar e plăcut . Totuşi nu suport căldura. Şi toamna e frumoasă . Mai ales când stai să te uiţi la copaci :] .
Pagini: 1 2 3