Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi all!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hi all! Ma numesc Andrei, am 19 ani si sunt din Bucuresti!
Am aflat de site de la o amica. Nu am vazut prea multe anime-uri, dar ce am vazut m-a atras foarte mult. Sper sa fie ok pe aici pe la voi si sa ne imprietenim repede.
Bine ai venit pe Animezup, flashman!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bune hug bun venit pe zup,sper ca o sa te distrezi.Am cate-va intrebari pentru tine:
Culoarea preferata?
Animeul preferat?
Personajul preferat?
Animalul preferat?
Surori/Frati?
Mancarea preferata?
Si cam atat ,bun venit.hug
Well hello, nice to see you here. 71 Bun venit, distractie placuta si spor la postat. Intrebari nu iti mai pun ca nu am, te stiu destul de bine. Ii las pe altii sa te interogheze. 4 Bye! bye
Thank you Madu,Crazy,Zuppy 71.
Acum pentru intrebarile lui Madu:
1. in afara de haine,rosu. pt haine negru
2. Death Note
3. Kirika Yuumura (Noir)
4. Liliacul
5. n-am nici frati nici surori
6. 39 nu pot psune ca am una preferata
Hey!!!Bine ai venit Flashman!Sper sa ai o sedere cat mai placuta pe forum si sa-ti faci multi prieteni!Scapi si de data asta de interogatoriu de vreme ce sunt in pana de ideei 21 .Deocamdata nu-ti pot ura decat o activitate cat mai bogata si distractie placuta. :bye:
Welcome here,have fun & respect the rules ^^
Sper sa-ti placa aici,majoritatea membrilor sunt super-ok,pun pariu ca o sa-ti faci prieteni.Nu am intrebari,sunt in pana,sorry Dx
29 . "Nu mai am intrebari !" De parca nimeni nu a auzit de muzica.

Well, nu ma baga in seama 21. Doar ca m-a cam enervat. Nvm, poate iau warn IAR. So, ce muzica asculti : > ? Canti la ceva ?

So, I guess tht now I dont have anything to ask .
Have fun.
Btw, welcome.