Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey all , cam noua pe aici si nu prea
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hey all , cam noua , zapacita , v-ati prins voi . Hmm , despre mine .... nu-s prea multe cred .... V-ati pricopsit cu mine deoarece mozii de pe Animax forum s-au saturat sa-i intreb cand se redeschide forumul Animax etc etc .

Sunt fana anime de 3 ani bunicei . Bantui uneori doar sectiunea Fan Fiction (nu am habar daca si aici se numeste la fel ) , si pasiunea mea (cam ciudat poate ) Stau zi si noapte pe la Diverse :yes:

Sunt cam vorbareata de fel xD , prietenoasa , anti spam , am ochi (ciudati pot spune) o culoare intre (mai degraba toate culorile in lant) verde - potocaliu- maro- si cum sa nu lipseasca galbenul ?! Zuppy02

Sper sa stau mult pe aici si deasemenea sper ca Animax forum sa se deschida mai repede :pls:

Atat despre mine cred , daca vreti sa stiti si altceva , intrebati doar .
Bine ai venit pe Animezup, Kaname11!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Mersi mult Zuppy pentru primirea ta calduroasa . Poti sa-mi zici Kaname-chan .
Defapt Zuppy e ăă ... să spunem că nu e real 21.

Bun venit pe Zup, Kaname :]. Nu cred că ai spus prea multe despre tine aşa că te întreb eu.
¤ În primul rând, de unde eşti?
¤ Cum te cheamă?
¤ Care este genul tău preferat de muzică?
¤ Şi câţi ani ai?

Hepi posting & have phun.
Take care :3.
Sunt din Voluntari(in nordul Bucurestiului ) ,multi ma striga Cleo , dar prefer sa mi se zica Kaname-chan , ascult numai rock (Linkin Park , Evanescence , Within Temptation , Nightwish , Avril Lavige , Cargo , Ruslana si cam atat )

Sunt zodia fecioara , am 14 ani (acuma pe 27 august) .

Deci cine sau ce e Zuppy ? "?
E un fel de bot al forumului, de altfel mascota acestui forum. Zuppy "se asigura" sa intampine mereu toti noi venitii. In mare parte that's all..

Welcome around here chica [Imagine: wave.gif]
Yuhuuuuuu!!!!Bine ai venit pe forum Kaname-chan!Sa ai o sedere cat mai placuta si sa-ti faci multi prieteni(vad ca deja te-ai imprietenit cu Zuppy 4 )!.Din descriere reiese ca esti o persoana chiar ff de treaba deci te vei intrega ff repede(app,din cate zici ochii tai sunt aurii).Pare-se ca semanan in materie de muzica destul de bn(si mie imi plac Linkin Park , Evanescence , Within Temptation si Avril Lavige)Am si eu 2-3 intrebari...Care e manga/anime-ul tau preferat?Iti place sa citesti?Daca da,care sunt cartile preferate?...si am ramas in pana...Pai inca o data bine ai venit si distractie placuta :bye:
Sa vedem ..... animeuri preferate ..... primul e Blood+ vazut de 28 de ori la ultima numaratoare si Full metal Panic de 15 ori , ma mai uit si la Bleach , cand nimeresc la tv .
Carti manga , nu am citit o.O .Chiar ma gandeam sa citesc anu asta .Film preferat ; Star Dust , si Death note .

Carti - Poiana cu zambete
Hello Kana-chan bun venit pe forum.Si asa zupu are mai multi membri hug.We are a big familyhug.Am cateva intrebari pentru tine:
Tara preferata?
Mancarea preferata?
Animalul preferat?
Personajele preferate?
Practici vre-un sport?
Ei bine cam atat.
Tara preferata - Australia
Mancare preferata - Spaghete blognese
Anime preferat- FMP si Blood+ , Jigoku Shoujo , Bleach si mai sunt cateva
Animal preferat- Papagalii , caii de mare , pisicile de mare , Delfinii ,toate fiintele marine.
Personaje preferate - .... Kaname (FMP) Saya(blood+ ) Enma Ai , toate care sunt si in animeurile mele preferate.
Sport- Schiatul , intoul , pianul si vioara (nush daca se poate spune ca-s sporturi )