Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna..:)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Da..Buna!
Eu sunt Lorena. Cineva imi spunea ca mi se potriveste de minune acest nume: ca sunt energica , plina de viata,ca traiesc clipa..spre deosebire de celalalt nume al meu : Maria..care nu mi se potriveste deloc.
M-am inscris pe forum si pentru ca imi place sa citesc ficuri bune [obisnuiam sa scriu si eu, dar m-am cam lasat], pentru ca imi plac animeurile, japonia etc. dar motivul principal este acela ca vreau sa-mi ocup timpul si sa nu ma mai gandesc atat de mult la 'cineva' 21 [ce panibila sunt]
Anime-ul preferat? categoric Nana.L-am adorat, si-l ador din toate punctele de vedere. E genial <3 si m-a obsedat rau de tot.

Manga nu citesc..stiu, stiu..sa-mi fie rusine 21 nu citesc manga pentru ca nu am rabdare 9
Muzica preferata..uhm, aici nu as putea sa zic vreo ceva. Obisnuiam sa ascult Jrock, metal, rock alternativ..si acum ascult. Dar nu ascult numai asta.Adica, in ultima vreme [care a fost destul de lunga 21] datorita starii mele de cazuta in cap, ascult melodii mai lente, cu o tenta trista [ca sa citez pe cineva 29]

Intrebari daca aveti, sunt binee venite
:bye:
Bine ai venit pe Animezup, Titirik^.^!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Welcome, Lorena! Smile Distractie placuta pe AnimeZup!
Am eu cateva intrebari pt tine:
1. De unde esti?
2. Cati ani ai?
3. Formatii/cantareti/melodii preferate?
4. Iti plac filmele? Ce gen? Care sunt preferatele tale?
5. Carti citesti? Ce gen? Preferate?
6. Ai de gand sa postezi vreun fic?
Am vazut ca nu citesti manga. Nici eu, nu imi place. 71
Cam atat. Bye! bye
Hey Lorena hug Bine ai venit pe forum, sper sa te acomodezi repede, sa iti faci prieteni si sa fi un user activ, deoarece in general nu prea vezi useri noi care sa fie activi -.-" Eu sunt Diana, dar pe aici mi se spune Beki, poate ne mai intersectam pe forum, cine stie ^-^. Btw, chiar imi place numele tau Lorena, I mean...nu este atat de des folosit, cred ca doar o persoana cunosc cu numele asta. Maria, ai dreptate este des folosit, dar si acesta imi place ^-^.

Citat:Eu sunt Lorena. Cineva imi spunea ca mi se potriveste de minune acest nume: ca sunt energica , plina de viata,ca traiesc clipa..
Din spusele tale, ne asemanam foarte mult, deci sper sa fim prietene. Si eu sunt energica si plina de viata, dar cand imi vine pot fi incredibil de lenesa. Chiar avem multe in comun, adica si mie imi place foarte mult Nana, este anime-ul meu preferat si momentan va ramane. Si eu am citit cateva manga, dupa care m-am lasat de ele, deoarece nu am timp, ma plictisesc prea repede. Imi place mai mult sa urmaresc anime-ul in sine.

Intrebari...nu prea ma pricep la acest lucru, dar iti voi pune cateva.
1. Animalul preferat?
2. Ce zodie esti ?
3. Ce anime-uri iti mai plac?

Cam atat...nu stiu ce sa intreb, dar e de ajuns. So inca o data bun venit pe zup si sedere placuta. Chu :3
Buna Lore, Beki si Crazy~Tenshi mi-au cam luat-o deja inainte deci nu am alte intrebari. Doream doar sa-ti urez un calduros bun-venit! ^___^
Ieeee ^_^ ma bucur ca m-ati primit asa calduros pe aici 4
Pai..sa o iau cu inceputul
1. De unde esti?
Husi, judetul Vaslui
2. Cati ani ai?
14, pe 10 decembrie 15
3. Formatii/cantareti/melodii preferate?
nu am
4. Iti plac filmele? Ce gen? Care sunt preferatele tale?
da, desi nu prea ma uit.. psihologice, thrillere, drame, romance, horror..comedie, nu conteaza..Requiem for a dream, heart of america, spread 106
5. Carti citesti? Ce gen? Preferate?
carti preferate..categori Vertij, apoi..Afara, amurg, conspiratia graalului, baiatul in pijamale cu dungi
6. Ai de gand sa postezi vreun fic?
nu stiu exact, nu cred

1. Animalul preferat?
nu am
2. Ce zodie esti ?
sagetator
3. Ce anime-uri iti mai plac?
vampire knight, elfen lied, k-on, bokura ga ita , gravitation, kaleido star, paradise kiss 106 nu-mi mai trece prin cap acum ce am mai vazut