Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hohoho
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
incantat de cunostinta, te-as invita la o bere 21 da habar nu am de pe unde esti
De asemenea 4
Sunt din Brasov iar periodic fac vizite si la Bucuresti, daca ai acces la vreuna din aceste zona, te astept oricand!
HI THERE
Nu prea trec pe la sectiunea asta, dar cand sunt oameni care par interesanti, mai dau un buna ziua 4
SO welcome here roacketz fellow ^_^ Concerning that, cam ce trupe? (daca nu a mai intrebat nimeni, nu m-am uitat >.<) Anywaaay, bine ai venit si sper sa gasesti ceva interesant pe aici :]
George, nu am acces la nici una, eu sunt din nord, de unde se pune harta-n cui 3.
Toxic, ascult cam orice, ca trupe ascult Metallica, Crematory, Nirvana, Motorhead, Moonspell, ACDC, Black Sabbath, Iron Maiden ascult trupe vechi si noi ca sa-ti spun toata lista mi-ar lua ceva.
In caz ca vii la NijiKon atunci =)
Cel mai probabil sa ajung as well so yeah.
In Oradea? Sau ala a fost ca nu am mai vb cu prietenii de acolo si nu mai stiu
Nu, se tine in Bucuresti din cate stiu, ca si Otaku.
Din pacate nu prea sunt prins cu serviciul tre sa-mi strang bani de taxa de faculta sa-mi iau si amplificator la chitara chestii din astea. Poate la urmatorul cine stie.
Pagini: 1 2