Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

rar3_devil

Hy people ,

Numele meu este Roxana ,am 18 ani sunt din Bucuresti ,chiar sunt putin fara ideei nu am mai intrat pe un forum anime de ani buni , am fost o mare fana anime in ani 2002-2006 daca mai tin bine minte " apoi a fost o perioada lunga de absenta dar , am revazut un anime si parca sunt fascinata din nou de ele ... nu stiu ce sa mai spun daca aveti intrebari nu ezitati sa le puneti !
Bine ai venit pe Animezup, rar3_devil!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bine ai venit Roxana!AnimeZup e unul dintre cele mai simpatice forumuri de anime si cea mai prietenoasa comunitate deci va fi foarte usor sa-ti faci prieteni!Si eu sunt nou venita pe forum dar am nitica stiinta in ceea ce tine de manga sau anime deci daca ai intrebari,nevoie de ajutor sau esti in pana de manga sau anime,te ajut cum pot! 4
Cateva intrebari:
1.Care e manga/anime-ul preferat?
2.Iti place sa citesti?(daca da,care e cartea ta preferata?)
3.Ce tip de muzica asculti?
4.Care sunt hobby-urile tale?
5.Care e materia ta preferata?
Si cu asta ma voi opri pt moment...Distractie placuta pe forum 4
Welcome here, Roxana şi welcome back în acest domeniu 21
Îţi doresc o "şedere" plăcută aici şi altceva ce aş mai putea spune, mai nimic.
Cum a zis ÅŸi zuppy, have fun !

rar3_devil

1.anime preferat Elfen Lied
2.nu prea imi place sa citesc
3.muzica mai multe genuri in general prefer:minimal , electro , tehno
4.dansul (fac street dance ) 4
5.sincer nu am o materie prefrata dar as putea spune : chimia
cam sunt in pana de anime-uri daca ai putea sa imi dai niste sugestii , si inca ceva daca ai putea fi mai explicita cu "regulamentul" ...multumesc pentru primire esti foarte simpatica 4
Regulament forumului(sa nu postezi lucruri indecente,sa injuri etc)il poti gasi la Important.Cat despre anime...pai depinde de ce genuri preferi(shoujo,shonen,comedie,action,adventure,mistery ....iti pot sugera orice in afara de yaoi,yuri,sf si meccha)Ai putea pt inceput sa incerci Pandora hearts(e un anime super tare),Tsubasa Reservoir chronicle(aici e un pic mai grea situatia....sountrackul anime-ului e fff tare dar actiunea in sine nu prea respecta continutul manga-ului...asa ca te sfatuiesc sa citesti manga-ul mai degraba)...incearca-le pe astea pt moment..Sper sa-ti placa(daca nu spune-mi ce genuri de anime preferi...si te sfatuiesc sa incerci sa citesi si manga pt ca multe ori sunt mult mai tari decat anime)

rar3_devil

multumesc pentru ideei ..chiar am sa incep sa ma uit azi la Pandora hearts ...in general prefer anime-urile de gen (aventure si action) si o sa incep sa citesc si manga , chiar daca pana acum nu am facut'o de loc ,dar am inteles ca sunt chiar interesante