Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna!^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Bunahug
Pai, ca sa trec direct la subiect, ma numesc Ioana, am 13 ani si aproape 8 luni, trec in clasa a 8`a[<3]. Anime`ul preferat cred ca e Kuroshitsuji.
Imi place sa citesc, sa scriu fic`uri pe care sa nu le termin, sa fac poze, sa pictez[ mai rar ce-i drept].
Daca mai vreti sa aflati ceva intrebati-ma.
Bine ai venit pe Animezup, Amphen!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
13 ani in clasa a VIII-a? wtf?

Neata pe forum!

Ce muzici asculti?
Hello, bine ai venit pe forum, sper sa te distrezi si sa te acomodezi destul de repede O_O Asta daca vei fi un user activ, bine inteles. Eu sunt Diana, dar pe aici mi se spune Beki, poate ne mai intersectam pe forum, cine stie.

So...niste intrebari:
1. Din ce oras esti? Iti place unde traiesti?
2. Personajul preferat din Kuroshitsuji ?
3. Iti plac filmele? Daca da ce genuri preferate ai si cateva exemple de filme urmarite.

Cam atat...chiar nu am idei si nu ma prea pricep la asa ceva. So inca o data welcome. Cha :3
[Multumesc de primire]
Pai m-au dat la scoala de la 6 ani si 9 luni, dar m-am obisnuit sa fiu cea mai mica din clasa.
In general ascult toate genurile/subgenurile de rock, muzica clasica[Bach de obicei] si uneori pop.
Sunt din Husi, jud Vaslui[ un oras mic de care nu a auzit nimeni]. Nu-mi place in multi privinte orasul[nu ai pe unde sa te plimbi in special], dar pana plec la facultate o sa-l sufar asa cum e.
Nu am un personaj preferat, ci doua: Ciel si Sebastian[ nu pot alege] si probabil ca si Alois o sa inceapa sa-mi placa mai tare cand o sa apara mai des.
Imi plac filmele psiholologice si dramele[ si orice altceva imi recomanda anumite persoane]. Filmele preferate cred ca ar fi: Requiem for a Dream, Sherlock Holemes[2009], Secret Window[ si cam toate in care apare Johnny Depp], Eternal Sunshine of a Spotless Mind, Pay it Forward si mai sunt dar nu-mi amintesc acum.