Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hy girls and boys!!!!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
buna tuturor!!!sunt noua pe forum si sper sa imi fac multi prieteni
ma numesc larisa ,dar prietenii imi spun doar lary ,si am 14 ani
imi place foarte mult animeul naruto iar personajul meu preferat este sakura,alte animeuri care-mi plac sunt full metal panic ,mew mew power,yu yu hacusho,nana etc
imi place muzica rock,pop rock,pop si hiphop,formatii si cantareti care imi plac sunt tokio hotel,cinema bizzare,an cafe,linkin park,rihana,lady gaga,pink,justin bieber,selena gomez etc
imi place sa cant , sa dansez,sa desenez,ador sa stau cu prietenii,sa ma plimb mai ales cu bicicleta,sa stau la pc ,imi plac foarte mult ficurile sasusaku,ador ingetata si cicolata, si cam atat despre mine!!!!
ja'ne
Bine ai venit pe Animezup, lary-chan_sakura!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
merci zuppy si sunt sigura ca ma voi distra
Zuppy04
Buna!Bine ai venit pe zup!

Am vazut ca ai 14 ani ,si eu la fel 21.
Pai am niste intrebari:

1.Ce zodie esti?
2.Iti place manga?Daca da ,care iti plac?

Am vazut ca iti plac ficurile cu Sasuke si Sakura, pai astept sa vad ce scrii4[daca o sa scrii]

Ja ne !
hy corina ! scuza-ma te rog ca nu ti-am raspuns mai devreme dar sincer nu m-am gandit sa mai dau pe aici!imi pare rau! sunt in zodia balanta si citesc mangazup,si da am doua ficuri sasusaku in pc dar sincera sa fiu nu stiu cum sa le postez....adica sunt noua si....habar nu am cum pot sa postez un fic....daca esti amabila imi poti spune si mie te rog cum sa postez un fic ?
heh, e chiar foarte simplu. Te duci la secţiunea Naruto Fics http://animezup.com/forum/forumdisplay.php?fid=140 [ adică în linkul ăsta ] şi dau New Topic / Topic Nou [ depinde cum îţi scrie dacă e în engleză e new topic, dacă e în română topic nou ] Acest buton se află în dreapta paginii deasupra ficurilor. Zic eu că nu e greu să-l găseşti că e foarte uşor să-l sesizezi dacă te uiţi mai atentă. Dacă ai alte nelămuriri PM
hello larisa!eu sunt Acadella.Bun venit pe zup,esti noua ca si mine!10
sper ca te vei distra!
As vrea sa te intreb ceva,daca se poate!
Iti place tupa Super Junior?o//o:love:
Uelcom!

Ai zis ca asculti rap, dar nu ai zis ce.

Si mie mi-a placut FMP. As vrea sa animeze toata seria... Ma rog.
hey!!!
acadella sunt incantata sa te cunosc,la fel si pe ceilalti,scuze dar nu am auzit de trupa super junior
ah da rapp-eri care imi plac sunt eminem,snoop-dog etc
Lynn multumesc pentru ajutor,cred ca voi posta si eu un fic daca imi voi gasi curajul,oricum voi incerca
ja'