Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
O să invoc populara scuză cum că nu mă pricep la prezentări. Şi chiar nu mă pricep, pentru că încep să bat câmpii.

Deci o să vă rog în mare parte să puneți voi întrebările. Smile

Dar totuși, ca să vă fac munca mai ușoară, am să prezint câteva detalii.
Am 15 ani, îmi place muzica și cinematografia la nebunie. Mă plictisesc foarte repede dacă nu citesc ceva. În fiecare lună am câte o obsesie. Nu sunt stresată prea des, iau lucrurile destul de ușor și când sunt față în față cu o problemă, prefer să o rezolv într-un mod organizat decât să panichez și să țip (cum văd că e la modă)... Ah, și urăsc moda asta cu auto-insultele. Nu știu dacă ați observat, dar și pe hi5 sunt o grămadă care se fac singur tâmpiți, proști, cretini, etc. Mă amuză dar într-un fel mă și întristează. Piticii de grădină mi se par extraordinari de oribili. Am vise mari (de cele mai multe ori prea mari), deși am o personalitate simplă. Da, și îmi plac și lucrurile simple. Urăsc să mă complic.

De aceea nu mă voi mai complica (pentru că observ că deja am început să bat câmpii) şi vă voi lăsa să săriți cu chestionarele. 10 (Am menționat că le ador?)
Bine ai venit pe Animezup, Mrs. Lovett!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hei.>:D< Bine ai venit.:) Sper sa-ti placa p-aici, sa te distrezi, sa-ti faci prieteni (we could be friends^^).. Intrebari, hmm..:-?
De unde esti?:) Ce anime-uri iti plac? Preferinte in muzica si carti...? ;))
Si cam atat. :-? Din nou, bine ai aterizat p-aici. :) Have fun.:]
C ya.
Of course we could be friends. Smile

Sunt din Craiova, nu e oraşul meu natal, dar aici parcă mă simt cel mai bine. Cât despre anime-uri... ador Detective Conan, deşi nu prea pot să mă uit la toate cele 500+ episoade, Hellsing, Naruto îmi plăcea până când
au murit Deidara ÅŸi Pein
, Lovely Complex - pentru că semăna puţin cu povestea mea Smile -, Dance in the Vampire Bund (nu am văzut decât câteva episoade din păcate, dar m-a cucerit din prima), Shaman King, până şi Mermaid Melody, dar în ultima vreme am neglijat anime-urile rău de tot. 2

Muzică... păi îmi place clasica (pian în special), pentru că m-am săturat de voci în melodii. 21 Dar pe lângă asta, îmi mai plac şi Soundtrack-urile (mai ales de la PotC!), muzica de prin '80, '90... şi '60. Smile A fost o vreme când îmi plăcea şi j-pop, dar acum nu prea mai ascult.

Cât despre cărţi, îmi plac aproape toate. Am avut o perioadă în care eram obsedată de mystery&crime, iar acum îmi plac cele adventure (gen Treasure Island, Kidnapped...). Smile