Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna!Sunt Meg,am 14 ani si sunt dintr-un loc uitat de lume.Parul meu este negru cu suvite roscate ,ochii mei sunt albastrii-verzui,nu sunt o tipa nici prea scunda nici prea inalta,am 1.70 si sunt destul de slaba.[Nu ma pricep la descrierea fizica deci nu scriu ficuri grozave P.s.:sunt incepatoare!!!:”>] Acum terminand cu fizicul vreau sa trec la moral4…Pff cel mai important lucru cred ca e faptul ca nu sunt foarte comunicativa si de aceea am foarte putini prieteni si pe langa viata mea e una destul de grea,deci cine s-ar astepta sa fiu cu zambetul pe buze si sa redevin copilul ala zambaret si glumet care eram acum 4 ani inainte de accident?Deobicei ies singura afara din cauza ca prietenii mei locuiesc in alte orase si singurul om in care am incredere[adica cel mai bun prieten al meu…mda e baiat:”>] e destul de ocupat in ultima vreme cu “iubitica” ma rog78 dar ma consolez spunandu-mi ca undeva intr’un loc micut din inima mea imi place chestia asta.
Iubesc ploaia si luna:X!!Si cam atat despre mineSmile
Bine ai venit pe Animezup, †Goth†Romance†!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bine ai venit pe forum, sper sa te distrezi! Poate ne mai intalnim pe forum, see ya^_^
Hi, Meg! Bine ai venit pe forum! Ma bucur ca m-ai scutit de a pune o intrebare foaaarte importanta pentru mine: Iti plac ficurile? ei bine, nici eu nu ma pricep la descrierea fizica, de fapt nu ma pricep la nimic, am imaginatie si atat, insa ficul tau e foarte bun (da, l-am citit dar n-am mai apucat sa comentez, scuzeee te rog ) , si daca nu mi-ai fi spus tu ca nu te pricepi la descriere fizica, eu nu mi-as fi dat seama.
Nici eu nu sunt prea comunicativa, prietenele mele (adica toate trei, adevarate) sunt total diferite si niciodata nu ma inteleg ( nici macar nu stiu ce`s alea anime-uri 71 ) , am crezut ca pe site-uri o sa fie altfel, dar aici e mult mai rau daca esti timid, si o stiu din proprie experienta.
Acum, intrebarile...
1) Care este culoarea ta preferata?
2) Iti place sa desenezi?
3) Iti plac cainii?
4)ce muzica asculti?
5)care este cartea ta preferata?
6) care este filmul tau preferat?
7) uhm...ai vrea sa mai discutam pe mess?4
Cam atat, deocamdata, sper sa te distrezi!
Byesmile