Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Hi, nice to met you all , eu sunt Alex si am 16 ani se pare ca sunt nou pe aici ^_^ . Uhmm my favorite hobby: Music
Anime-ul meu preferat e probabil Clannad.
Bine ai venit pe Animezup, Cure My Tragedy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Heiz. Welcome.
Ai spus că hobby-ul tău e muzica ( ceva în comun 15 ). Ce genuri asculţi ? Te rog să nu fie house. Formaţia preferată ? Cânţi la chitară ? Şi eu aş vrea să încep .
Mergi pe skate, role, bicicletă ?

Idk. Dacă îmi vine altceva în minte te mai întreb.
Ah. Cum ai dat de animezup?
P.S : Să citeşti regulile.
(19-07-2010, 10:25 PM)Loula A scris: [ -> ]Heiz. Welcome.
Ai spus că hobby-ul tău e muzica ( ceva în comun 15 ). Ce genuri asculţi ? Te rog să nu fie house. Formaţia preferată ? Cânţi la chitară ? Şi eu aş vrea să încep .
Mergi pe skate, role, bicicletă ?

Idk. Dacă îmi vine altceva în minte te mai întreb.
Ah. Cum ai dat de animezup?
P.S : Să citeşti regulile.

House ? ce e aia :S ok ok joking si nu ascult house , ascult punk hard rock post-grunge alternative ^^ si christian rock. Skate si role nu , mi-am rupt destule oase.. (1 data umarul fracturat 1 data mana stanga 2 ori piciorul stang 1 data piciorul drept).
Doar atât ?
Mâna dreaptă ruptă cu rolele, la o rampă. Păcat că era aia dreaptă. Tot puteam să scriu.
De două ori mâna stângă. O dată am căzut pe scări şi o dată cu bicicleta.
De două ori piciorul stâng. O dată când eram mică şi s-a aşezat unchiul meu pe mine. Nu l-am mai văzut în viaţa mea. Şi o dată cu skate-ul. M-am lăsat după.

Şi restul contuzii. Am avut o contuzie la cot. Şi durea ca naiba. Şi baba aia de la urgenţe spunea că îmi aruncă rolele. Nu ştiu ce treabă avea ea.

Nu mă întreba de ce scriu asta. Ba da . E pauză pe Utv. Emisiunea All Rock, în care dau toate tâmpeniile. Şi ar fi păcat să nu dau enter, dacă am scris atât...
Neatza. I'm kmy praise.
Welcome hug. Sper sa te acomodezi si sa-ti placa pe zup
Sa vedem... niste intrebari ptr tuh:

1. Care e culoarea ta pref?
2. Practici vreun sport? [avand in vedere cate oase tiai rupt... ma indoiesc, totusi ar fi interesant sa zici da21]
3. Trupa preferata? [ sa vedem ce gusturi de rock ai 15]
4. Care e persj tau preferat din Clannad?
5. Vrei sa fim prieteni?39 [ promit ca daca zici da te leg de o racheta si te trimit in spatiu 105...glm24]

Cam atat. Inca o data welcomehug.
P.S: i love your sign 105[ pandora hearts 105]
(19-07-2010, 10:37 PM)Undei punctul? A scris: [ -> ]Neatza. I'm kmy praise.
Welcome hug. Sper sa te acomodezi si sa-ti placa pe zup
Sa vedem... niste intrebari ptr tuh:

1. Care e culoarea ta pref?
2. Practici vreun sport? [avand in vedere cate oase tiai rupt... ma indoiesc, totusi ar fi interesant sa zici da21]
3. Trupa preferata? [ sa vedem ce gusturi de rock ai 15]
4. Care e persj tau preferat din Clannad?
5. Vrei sa fim prieteni?39 [ promit ca daca zici da te leg de o racheta si te trimit in spatiu 105...glm24]

Cam atat. Inca o data welcomehug.
P.S: i love your sign 105[ pandora hearts 105]

Rosu , si normal ca mai fac sport can beau suc de fiecare data..2l .pana la gura si inapoi . Am prea multe trupe preferate..cateva : Nirvana , Cold , Limp Bizkit , Godsmack , Yellowcard , Escape the fate , 10 Years . Personajul meu preferat din Clannad ..uhmm female : Kotomi male :sunohara mwhaha . Da ..doar daca promiti ca racheta e pe combustibil ecologic.
Sper ca vii cu ganduri pasnice.. Daca da, noi iti facem un ritual de.. bine ai venit si ti punem o ghirlanda hawaiiana in jurul gatului.
Anyway..M a facut curioasa rau de tot faza cu.. christian rock. Ca sa nu zic prea multe , imi poti spune ce trupe iti plac? Si de ce iti place christian rock ?
Cam atat, cred ca mai sunt o gramada de fete care vor sa iti ureze un foarte calduros bun-venit. : >
(19-07-2010, 10:50 PM)chocolate muffin A scris: [ -> ]Sper ca vii cu ganduri pasnice.. Daca da, noi iti facem un ritual de.. bine ai venit si ti punem o ghirlanda hawaiiana in jurul gatului.
Anyway..M a facut curioasa rau de tot faza cu.. christian rock. Ca sa nu zic prea multe , imi poti spune ce trupe iti plac? Si de ce iti place christian rock ?
Cam atat, cred ca mai sunt o gramada de fete care vor sa iti ureze un foarte calduros bun-venit. : >

well cateva ar fi Skillet, Red , Flyleaf , Underroath , Disciple si normal preferata mea Thousand Foot Krutch !! Si nu am nici un motiv de ce imi place christian rock..sa fiu sincer nu cred in D-zes/Buddah/Jesus/Allah/Satan.. suna bine XD asta mi-e de ajuns. Si eu as fi bucuros sa primest un "calduros" bun-venit de la o gramada de fete 10
Iii:X:X..Iti place Yellowcard si Escape the fate.
Ma mai gandesc la combustibil 65, dar cred ca pot face rost si de ala eco, o sa fim verzi15.
Iti place rosu, good, mie imi place verde. 15
Alte intrebari: [ te disper in seara asta o sa vezi24]

1. mel pref de la yellowcard? [ mie imi plac only one si breathing]
2. dar escape the fate? [ cred ca ashley si something are za best \m/]
3. vanilie sau ciocolata? [ o intrb foarte importanta o.o]
Pagini: 1 2