Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi there! ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
umm..Hi! sunt Geo,din Buzau,defapt ma cheama Georgiana dar multi imi spun Geo,i'm a gurl :] ..pff..am 14 ani..
I love: anime,manga,horror movies,south park 15
am avut cont pe forumul animax dar e mort de ceva vreme..mimi mi-a spus sa imi fac cont pe zup
Ascult multe trupe de care prietenii mei nici nu au auzit,imi place sa fiu diferita..sunt sacaitoare uneori,imi place sa sperii lumea,sa ii fac sa rada,sunt prietenoasa amuzanta bla bla odata ce ma cunosti,energica uneori,optimista,nu prea ma doare de ce e in jurul meu ,sunt cam ciudata,nu prea imi pasa de ce zice lumea ,nu imi place monotonia,plictiseala,chiar daca mereu se intampla sa apara,rad din orice,vorbesc prea repede,cred ca atat e destul.. soo,nice to meet ya' ^^
Bine ai venit pe Animezup, Geo :]!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hei ! Eu sunt Lori. Welcome here. Sper că ştii poezia de bun venit.
Şi mie îmi place să vorbesc mult, repede şi de obicei nu înţelege nimeni la ce mă refer. Obişnuiesc să vorbesc de ceva diferit de ce vorbeşte lumea , şi se uită ciudat 21. Ah, ce feţe haioase au. Dar s-au obişnuit cu mine. Stop. Asta nu e despre mine.
Nu ai spus nimic de muzică. Muzica e viaţa mea. lol. Cânţi la vreun instrument? Sau, nu ştiu, la voce ?
Mergi pe skate ? Ţi-ai rupt ceva vreodată ?
Nu ştiu. Te topeeeeşti din cauza căldurii ?

Welcome here.
Hi there Lori,nice to meet ya'
mersi pentru urare de bun venit 21 :]


(19-07-2010, 03:31 PM)Loula A scris: [ -> ]Nu ai spus nimic de muzică. Muzica e viaţa mea. lol.

defapt am spus cate ceva despre muzica,dar acum vreau sa spun si trupele care imi plac 21
Paramore,Escape the fate,Panic! At the disco,Flyleaf,Eyes set to kill,Pocelain and the tramps,Bullet for my valentine,Fall out boy,Skillet,The Fray,You me at six,Three days grace,Green day,My chemichal romance ,Spike,Britt nicole ,Radiohead,Slipknot,Silverstein,The Offspring
nu ma plictisesc niciodata sa ii ascult ^^

(19-07-2010, 03:31 PM)Loula A scris: [ -> ]Cânţi la vreun instrument? Sau, nu ştiu, la voce ?
Mergi pe skate ? Ţi-ai rupt ceva vreodată ?
Nu ştiu. Te topeeeeşti din cauza căldurii ?
nu cant la nici un instrument.din cand in cand cant si la voce,dar sunt cam afona.nu,nu merg pe skate,si nu mi-am rupt niciodata vre-un os.si toti ne topim din cauza caldurii 46 dar cand mi-e prea cald imi torn pahare de apa in cap ^^
Hi , Geo xD .
Bun venit pe forum .
Si eu sunt din Buzau =] .
Incep cu obsesiile mele .. Uhm .. Ce clasa esti ? In ce scoala inveti ;''3 ?
Astea de umplutura .
Apoi ..
Care e culoarea ta preferata ?
Hobby-uri ?
Iti place caramelul ;''3 ?
Care e animeul tau preferat ? Dar manga ?
Si .. Nu in ultimul rand .. Distractie placuta xD !
Hi azu ^^ nice to meet ya'

(20-07-2010, 01:55 AM)× azu.kiid × A scris: [ -> ]Ce clasa esti ? In ce scoala inveti ;''3 ?
clasa a 8-a,scoala 5


(20-07-2010, 01:55 AM)× azu.kiid × A scris: [ -> ]Care e culoarea ta preferata ?
Green 8 =p~

(20-07-2010, 01:55 AM)× azu.kiid × A scris: [ -> ]Hobby-uri ?
anime,manga,horror movies,south park

(20-07-2010, 01:55 AM)× azu.kiid × A scris: [ -> ]Iti place caramelul ;''3 ?
da,imi place,dar nu sunt innebunita dupa el
(20-07-2010, 01:55 AM)× azu.kiid × A scris: [ -> ]Care e animeul tau preferat ? Dar manga ?
anime preferat? nu cred ca am unul,dar mi-au placut mult Soul Eater,school rumble,sora no otoshimono,sekirei ,k-on si Asu no Yoichi!

umm..manga,nici aici nu cred ca am preferat,dar imi plac mult Obaka-chan, koigatariki ,Boku kara kimi ga kienai , koizora , love berrish! , desire climax ,strobe edge,watashi ni xx-shinasai,pink lady si bokutachi wa shitte shimatta.. cam atat


(20-07-2010, 01:55 AM)× azu.kiid × A scris: [ -> ]Si .. Nu in ultimul rand .. Distractie placuta xD !

mersiii ^^ hug