Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heyy^.~
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Hello guys!Se pare ca am REvenit si eu pe aici intr-un sfarsit.Eto am mai fost intr-un timp membru al acestui forum dar datorita scolii am fost nevoita sa renunt>.>.Bun.In lumea reala sunt Andy.Iar in...celelalte lumi sunt Mizuki sau Mizu.Am o groaza de defecte .Unul dintre ele,care este criticat cam in fiecare moment,este gandirea mea negativa.Eh'.dar totusi printre acestea se mai gasesc si calitati.Ca si faptul ca gandesc mult mai matur decat cei de varsta mea,cel putin asta aud din imprejurimi^_^.Asa...Ca gen muzical:Metal!!!Imi plac anime-urile si manga-urile,ca altfel nu as mai fii fost aici.pot sa spun ca nu imi plac sub nici o forma schimbarile!Insa am o pasiune pentru maimutoaie,motiv pentru care am o colectie impresionanta de "culori" si aud cam intotdeauna:"Mai scapa Dumnezeului de astea ca nu mai avem loc de ele!"21Eh'.Imi place sa cunosc persoane noi care sa gandeasca logic. Pai cam atat am avut de spus despre mine.Astept intrebari,daca aveti,si sper sa ma integrez aici^.^.Kissuuu!:bye:
Bine ai venit pe Animezup, Cafe au Vanilla!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
hey Smile
imi place semnatura ta 71
n-ar mai trebui sa gandesti asa negativ...-.-'
c`mon, life is beautiful! =^.^=
ai doar una...traieste-o din plin!
by the way...cati ani ai? ^^
am uitat 9
bine ai revenit printre noi hug
Hai salut. Îmi place că toți membrii noi vin cu niște nickname-uri cel puțin interesante =3

Așa, nu mă lua în seamă, îți voi pune doar niște întrebări:

~Ce trupe preferate ai? Poate și o melodie de suflet? xD
~Ai citit vreo carte de Cioran? ( asta ca să se lege de negativismul tău )
~Ce cărți citești?

Sooo, have fun pe aici!
Lenofrex:Am 17 ani.Hah...Si Ai dreptate.O sa incerc sa tin cont de sfatul tau.Mersii pentru primiree :pls: Hugs!

Dorothy:Hmm..Ca trupe preferate cred ca:In Flames,COB,Noumena,Limp Bizkit,3 doors down...Nu stiu.E o lista destul de lunga,toate imi plac:3...Melodie de suflet?Woah...TearDrop by Massive Attack.Cred ca asta are cele mai multe amintiri!Asa...Emil Cioran?E scriitorul meu preferat!Amurgul Gandurilor e cea mai buna carte!Deci imi plac cartile de filozofie.Dar si cartile cu continut ironic 39 Mersi si tie Dorothy pentru primire:pls:!!!
In primu rand salut si sedere placuta10
Hamm...poi intrebari nu am....vad ca avem aceleas gusturi aproape10
''Insa am o pasiune pentru maimutoaie,motiv pentru care am o colectie impresionanta de "culori" si aud cam intotdeauna:"Mai scapa Dumnezeului de astea ca nu mai avem loc de ele!"21''
24)Doamne,parca o aud pe bunica-mea.
Si camera mea e la fel si yo am 20 de ani65
Uite totusi am o intrebare: iti place yaoi-ul????? :d:d:d
10sper ca nu te-a deranjat1010
Aha deci impartasim acelasi sentiment zilnic de nervozitate :ha: Ma simt mai bine cand stiu ca nu sunt singura cu aceeasi situatie.Dar cine ii intelege pe ei?106De ce m-ar deranja?Pai nu am chiar o pasiune pentru yaoi dar am citit destule manga-uri legate de asa cevaSmileMi se pare oarecum interesantSmileThnx! :bye:
Am mai postat aici, dar a fost deleted.
So, again, welcome here , imi permiti niste intrebari, aye?
(19-07-2010, 09:37 AM)Cafe au Vanilla A scris: [ -> ]Asa...Emil Cioran?E scriitorul meu preferat!Amurgul Gandurilor e cea mai buna carte!Deci imi plac cartile de filozofie.Dar si cartile cu continut ironic

Al noptii fosnet evoca: -Filosofie
Imi poti face o idee de "ce fel de filosofie" digeri? Pe langa sictiritul meu preferat - Cioran.

Cat despre metal, gusti si genul mai pagan? Like trash metal, black metal, viking metal? 10

(19-07-2010, 09:37 AM)Cafe au Vanilla A scris: [ -> ]Woah...TearDrop by Massive Attack.
House fan?
Heya Wunderbar o//o! Interesant ca si tu-l admiri pe Cioran.Imi place De obicei filosofia cu privire la problema vietii.Sau acea filosofie in care,cum zicea si Blaga,se incearca prin mijloace supermature de a raspunde la intrebarile simple ale unui copil.Si ca scriitor pot sa spun ca il mai admir si pe Sorin Cerin.Chiar incepusem sa scriu o "carte"despre asa ceva.Dar atat de profund gandeam incat ma pierdeam in detalii,motiv pentru care cei ce au citit acele fragmente pareau pierduti de subiect.
Si in legatura cu muzica,hmmm mai cobor uneori la Thrash Metal dar nu stau mult si ma intorc la metal-ul meu dinamicSmileSi acea melodie "Teardrop" nu e house.Cum spuneam o ascult deoarce are prea multa istorie pentru a o da uitariiSmile.Hugss for you!Si mersi pentru intrebari:bye:
(21-07-2010, 01:43 AM)Cafe au Vanilla A scris: [ -> ]Si acea melodie "Teardrop" nu e house.Cum spuneam o ascult deoarce are prea multa istorie pentru a o da uitariiSmile.

Cand am spus house nu ma refeream la genul muzical, ci la serialul House Md, a carei melodie de inceput e Teardrop 10
Pagini: 1 2