Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey there!^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
HeeeeySmile
Ce sa spun...pai.Ma numesc Izabela,dar puteti sa'mi spune Iza.
Am 11 ani.De ce am impresia ca sunt cea mai mica de pe Animezup?O_O
Sunt din Bucuresti.SmileSectorul 2,Colentina.=3
Anime'uri preferate:Shugo Chara,Bleach,Kuroshitsuji,D.Gray Man,Rozen Maiden,K-on,Naruto,Death Note,Sailor Moon,Pokemon si inca vreo 6-7 4.
Ce'mi place:sa ies in parc cu prietenii,sa citesc manga,sa fac cosplay,sa rad zilnic21,sa stau la pc pana la 321,etc.
Ce nu'mi place:nu'mi plac manelele,persoanele care se cred cei mai tari,dar totusi sunt un nimic,sa astept prea mult la Kfc dupa comandaZuppy03,sa o ascult pe diriga cum ne povesteste intamplarile ei din copilarie,etc.
Culori preferate:alb si negru(stiu ca sunt non-culori:studySmile,mov,albastru si roz.^^
Culori detestate:verde,galben,maro.:ha:.

Daca mai vreti sa stiti ceva,doar intrebati!Smile
Chuuuu~
Bine ai venit pe Animezup, ByIsabella!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hello si happy posting! hug Sper sa fii un user activ si sa iti faci multi prieteni printre care si eu. ^_^ A cateva intrebari pentru tine!

Care sunt personajele preferate din anime'urile enumerate mai sus?
Citesti vreo carte?
Care e trupa ta preferata?
Iti plac capsunile?
De ce nu iti place verdelee?
Te'am plictisit?
See ya!
Cum Kashim s-a dus, fac eu pe enervanta .
Eşti emo ? Adică din poză aşa pare. Pe bune. Dacă eşti tu respectiva, dar dacă analizezi cu atenţie particularităţile şi atomi vei observa că părul este pe ochişori. Bă, da' ce deşteptă sunt !
O.o ! La 11 ani eşti în gimnaziu ? Bănuiesc că acum eşti a şasea ? Probabil că te-au dat la şcoală de la 6 anişori, nu ? Nu cred că eşti cea mai mică 78. Şi în plus, puteai să spui că ai şi 266 de ani şi că eşti Lady Gaga, că doar e un forum...
Aşa, să vedem ... întrebări ciudate :
Asculţi Skillet ? Adică dacă asculţi rock probabil că trebuia, adică SIGUR ai auzit de Skillet. Dar FOB şi LP ? Dacă da, ce părere ai despre noul stil de caca al celor de la LP, unde Chester chiar cântă ? Dacă mă întrebi pe mine, groaznic !
Spune-mi că porţi skateri / converşi / sneaker-şi ! Te implor ! Trebuie să cunosc pe cineva de pe aceiaşi planetă cu mine ...
În viitorul tău de liceeană ( urăsc limba română ! ) ai vrea la profil mate info ? Sau chiar mate info bilingv engleză ? Îţi place româna ?
Eşti binecuvântată să fii singurică la părinţi ? Dacă da, norocoaso !
Ştii să mergi pe skate ? Să cânţi la chitară ? Să mergi cu rolele ? Să mergi cu bicicleta ? Ţi-ai rupt vreodată ceva pe ele ? Moi mâna, şi e mândră de asta ! Şi un picior!
Ăăă... nu ştiu dacă e legal să am un post aşa de lung ( bine, ştiu că e legal ), aşa că mă resemnez şi te las în pace.
Bun venit pe forum am cate-va intrebari:
Animalul preferat?
Materia preferata
Yaoi/Yuri/Hentai?
Iti place trupa big bang8?
Daca da,care este membrul preferat din trupa?
Mancarea preferata?
Desertul preferat?
Si cam atat bun venit bye.
Hey guys!^^
Deciiiii....

@StrawBerry

1.Hinamori Amu
-Rukia
-Ciel
-LennaLee
-Kirakishou
-Myo
-Sakura Haruno
-Misa Amane
-Sailor Moon
-Pikachu=3

2.Da.Smile Se numeste "Emily the strange".

3.Ummm...am mai multe trupe preferate...39

4.Iubesc capsunile =3

5.Nu stiu.Nu'mi place O_O

6.NuSmile


@Loula

1. Nu sunt emo.Adica,am breton,dar nu sunt O_O

2.Da,am auzit de Skillet,dar nu ascult.Smile De FOB si LP n'am mai auzit.

3.Da,port!OMG,in sfarsit o persoana normala(adica ca mine)!!!!=3

4.Yep,vreau profil de mate info...acum sa vedem ce se mai intampla pana atunci =3

5.Am numai 10 la romana,deci da,imi place...(lol) 21

6.Yes,yes,yes!Hallelujah!Sunt singurica la parintii!Si sunt mandra de asta![BTW,parintii mei sunt divortati=3]

7.Stiu sa merg cu rolele=3



@Madu

1.Pisica4

2.Biologie=3

3.Yaoi 8

4.Nu

5.Pai,sushi :love:

6.Tiramisu38

See ya!
Chuu~
Bine ai venit pe forum Iza, uite o coincidenta pe care nu am mai intalnit-o de cand eram la gradinita. Numele meu este tot Izabela, dar eu am 16 ani Smile Sper sa te distrezi pe aici, nici mie nu-mi plac culorile alea. In rest, nu stiu ce sa zic, iti urez bine ai venit si sper sa ne mai vedem pe forum.
Sankiu,Akie~^^
Ummm....daca vreti mai multe detalii,puteti sa'mi cereti id'ulSmile