Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: NoName is here...hi:|
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hmm...ce anume sa va spun despre mineZuppy04
Sunt fata , sunt nascuta pe 11 august , sunt leu ca zodie europeana si caine de lemn ca zodie chinezeasca Zuppy03... desenez destul de mult , am mai fost pe aici dar de cate ori mi-am formatat pc-ul nu mai stiu nici parola dar nici acountul de aici Zuppy05 ;asea sunt de langa Ploiesti , 7-8 km de el , ivat la Liceul de Arta Carmen Sylva Ploiesti Zuppy03 ditamai numele 22 ,in fine.
Incerc sa comunic cu oameni desi nu mi-se da atentia prea mult ...
So...mai intrebati-ma si voi Smile a da uitasem de muzica si filme ce anume vad si ascult 71.
muzica:jazz,rock,pop,R&B,DB,hip-hop etc :stress:
filme: toate genurile de filme numai sa fie bune , ca daca sunt nashpa va dati seama ca nu ma uit 22 bleah !Zuppy22
Bine ai venit pe Animezup, NoName!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Welcomne pe zup... Si Have Fun.!!! Hmm .. am obesrvat ca avem cateva chestiii in comun cum ar fi desenatul foarte mult , hmmm ... rock-ul , hip-hopu` si probabil si alte genuri de muzica ... Aaah da si faza cu genurile de filme ... si mie`mi plauc c`am toate.. In fine ... Inca o data Bun venit si spoooor la postat .Smile
Am cateva intrebari...daca nu te superi...
1.Cum te cheama .?
2.Iti plac animalele?
3.Daca da , care anume?^.^
4.Vrei sa fim prietene.?hug

Cam atat .. Bye nowbye...
Bine ai venit pe Animezup, NoName, sper sa te distrez pe acest forum si sa-ti faci cat mai multi prieteni, printre care si eu ^.^ ... Numele meu este Amy si sunt din micul Paris poluat. As avea si eu cateva mici intrebari:
--- Care este anime-ul tau favorit?
--- Care sunt melodiile tale preferate?
--- Care sunt hobby'urile tale? ... cam atata.
Iti urez happy posting and no spam!

* Z-Bye *
1.Cum te cheama .?
Gabriela
2.Iti plac animalele?
numai alea pufoase *w*
3.Daca da , care anume?^.^
pisicile,iepuri,vulpile,lupi,caini,veveritele,ursi,ursi panda si multe altele 4 .
4.Vrei sa fim prietene.?
hmmm...dap <3
5.Care este anime-ul tau favorit?
poi Tsukihime:Lunar Legend;Trinity Blood;Hellsing;Black Blood Brothers ;Blood +[in general ador ff mult animeurile si mangaurile cu vampiriSmile ca vizionez si alte animeuri ^_^ like Black Lgoon I si II Code Geass etc.
6.Care sunt melodiile tale preferate?
Hmm... Trapt - Headstrong ; Breaking Benjamin - I will not Bow;Lifehouse - You & Me; One Repubilc - All the Right Moves Smile top4 ^_^ la mine
7.Care sunt hobby'urile tale?
Dansul,desenatul,plimbatul,discutatul,dormitul,cititul[carti despre vampiri pacat ca am doar 2 22 dracula si twilight prima carte 22 ] si cam atat DESENATUL e ocupatia pe care o am in sange 71.