Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi,Zuzulici is here
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

Hiiiii Smile

My name: Ela , da` puteti sa`mi spunetzi Zuzulici , chiar va rog sa`mi ziceti asa.!

Hmm ... Snt din micutul orashel de langa Marea Neagra , numit Constanta.

Imi place: sa ascult muzica , sa scriu ficuri , sa cant/sa fredonez melodiii , sa stau pe mess si sa vorbesc normal , sa ies afara , sa ma uit la ploaia si din cand in cand imi place sa ma plimb prin ploaie ..hmm .. si nu mai stiu ... obisnuiesc sa folosesc limbaj de chat da` pot sa ma si abtin 15...Imi place sa stau pe forumuri ... si nu mai stiiu ... sunt mute lucruri care`mi plac .. ah da ... imi place sa folosesc "`" in loc de "-" 15 ...

Nu`mi plac persoanele fitoase , cand cineva se ia de mine sau de prieteni mei ...

Imi iubesc prieteniiii .!

Nu uit si iert greu unele chestii .

Nu stiu ce sa mai zic despre mine ... Daca aveti intrebari ... Puneti`le.!

Edit: Urasc Scoala , blach .. yach .. ce`i aia .? 106 ... Da` nah ... ca orice copil tre sa te duci la ea ca cika inveti mai multe ... din parti ... Inveti doar sa injuri , sa te prostesti ... Ji din cand in cand sa fi atent la ce barfeshte profesoru`21
Bine ai venit pe Animezup, Zuzulici!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
De ce toate fetele care vin aici scriu ficuri si fredoneaza? Serios, e plina lumea de talente si toate dau buzna pe zup?

1. Ce muzica asculti?
2. Cati ani ai?
3. La ce profil esti la liceu/ai vrea sa fi?
4. 3 sau 5?
5. Animeuri preferate?
Sincer nu stiu .. sunt chestiii pe care fetele le fac .. pur si simplu`Smile

Acum sa raspund la cele 5 intrebari..

1.Poooi .. Hip-Hop , Rap , Rock ... etc .. 21
2.Welll ... cam 15 10
3.Nu prea inteleg intrebarea asta .. Dar oriqm .. nu cred ca conteaza ... ca mie de fel nu prea`mi place scoala 21
4. 5...
5.Hmm .. Naruto , Fata Iadului , Death Note .. si nu`mi mai vin acum in mintee .. sunt multe care mi`au placut .. dar ce`l mai mult Naruto 8.!
Deci so bine ai venit aici si sper sa ramai .
Sa te luminez cu profilul , eu sunt la mate-info , la ce profil ai optat ? Mate-Fizica, Stiinte??
Intrebari nu am , te cunosc foarte bine .
Auzi da de dansat nu iti place ??
Uuu, mi-am amintit niste intrebari , asa ca sa fie .
1.Ce trupe iti plac ?
2. Care e filmu tau preferat ?
3.Care e cartea ta preferata ?
4. Asta nu e o intrebare , dar ar trebui sa aduagi si zodia la descriere.
4. Iti place Eminem ??:X
Iti mai urez o data bun venit pe Zup and have fun ,a da si spor la postat .
Thx Zy ... pt intampinare ... Mai .. yo am zis ca nu cred ca conteaza asa mult ... Ca mie oricum nu`mi place scoala ...so ..nu conteaza3 !!!

Acum sa raspund la intrebari..

Ba da imi place si dansu` .. da` am uitat sa scriu acolo 9
1.De parca na`i sti .. da` ma rog ... Poooi .. Tokio Hotel , Cinema Bizarre , Green Day , B.U.G Mafia , Linkin Park ...etc .. 21
2.Hmmm ... Sa ma gandesc ... ca la cate filmee am vazut .... Momentan preferat e Motocross ... si Hotel pentru` catei 21.
3.Eclipse de Stephanye Meyer[sper c`am scris bine numele autoarei 105]
4.Gemeni10
5.Nu prea ...22....
Hi Zuzu 5. Bun venit pe zup. Sper sa te distrezi pe aici. Vad ca avem in comun cam aceleasi lucruri O_o (in primul rand orasul 21, apoi asta -> "15" 21, hip-hop-ul, rock-ul, rap-ul, sa stai in ploaie 21, bine, eu nu stau chiar in ploaie, dar nu ma deranjeaza ploaia, e placuta, linistita 21, esti si in aceeasi zodie ca mine O_o si poate mai sunt). Am si cateva intrebari, vreo 3:
1. La ce liceu esti sau vrei sa intrii?
2. Iti place muzica house? 39
3. Imi poti da id-ul tau, prin pm? 9
See ya'! 10
Hey Baraha Smile
Thx pt intampinare ..Smile

Wow da` avem ceva lucruri in comun O_o .!

1.Poi sunt la Liceul Teoretic "Lucian Blaga" 15
2.Da3.!
3.Sigur

Daca mai avetii intrebari .. Raspund la aproape orice21

Aaah da ... Ji ... Hmmm ... Imi place si stilu emo .. da` nu snt 21310.!
Bun venit pe zup Zuzulici
sper s-a te simti bine aici
am si-o eu o intrebare

1: Care este cuplul tau favorit din Naruto?
2: Ce parere ai despre Zupi pana acum?

Distractie placuta
Danke AineSmile

1.SasuSaku`=p~
2.Pai .. Eu sunt pe zup de mai mult timp ... Da` acum m`am gandit sa ma inregistrez ... E super ... Smile15
Pagini: 1 2