Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey! :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salutare, Ma numesc Vlad, sunt din Bucuresti si am 14 ani. Sunt un mare fan al jocurilor dar asta nu ma impiedica de a iesi afara sau de a avea o viata sociala.
Sunt o fire vesela, glumeata si putin timida, sper ca ne vom intelege si cel mai important ca ne vom distra!
Animeuri *La care ma uit/M-am uitat*: Kiddy Grade, Kaleido Star, Blood +, Elfen Lied, Naruto, Spiral, Bleach si multe altele, dar acestea sunt printre preferatele mele.
Zuppy11
Bine ai venit pe Animezup, pGL_eXtream!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hey eXtream! Bun venit pe zup hug Aici toata lumea e ca o mare familie si fi sigur ca te vei distra XD
Acum...cateva intrebari 39
1.Culoare preferata?
2.Citesti manga?
3.Iti place rapp-ul? ( my love: x )
4. Graffiti sau sk8?
5.Yuri sau Yaoi?
6. Ce fel de sport practici, sau ti-ar placea sa practici?
7. Vanilie sau ciocolata?
8. Trupa preferata?
9.Ce zodie esti?
10.Vrei sa fim prieteni?

So...sper ca nu te-am speriat :]] Oricum... io sunt Isabella, dar mi se spune Reva, so Vlad/eXtream bine ai venit printre noi si sper sa te simti bine A/Z hug Have fun si ne mai vedem/intalni/citi p'aci
Bye and hug^_^
PS. bine...prima dupa zuppy :]
1.Albastru
2.Rar
3.Logic
4.Nu
5.Cred ca mai mult Yuri cu toate ca nu sunt fan
6.Fotbal si Handbal la scoala...Evident nu profesional
7.Vanilie
8.Slipknot---Cantaret: Eminem
9.Gemeni
10.De ce nu?
Deci, ~Vlady~ 21), bun venit pe forum si sper sa te ditrezi. Nu stiu ce as putea sa te intreb, probabil care e jocul tau favorit? 71.
Dupa nick pari o persoana energica si dorinica de actiune, ceea ce inseamna ca am fi prieteni destul de buni 71. Care este animalul tau preferat sau daca iti place sa calatoresti. Daca ai avea sansa sa locuiesti in alta tara, care ar fi acea tara.
Ce gen de carti preferi sau ai o obsesie... manie? Eu sunt obsedata dupa vampiri si maniaca Gackt.

Oricum, distractie placuta pe forum!
Sper ca poate putem devenii prieteni! Smile
Pai imi place sa calatoresc dar nu sa merg 100 de km pe jos 21
Animal Preferat: Pisica, iubesc orice fel de pisica :X
Sincer tot in Romania as vrea sa stau, chit ca e praf, celelalte tari au si ele problemele lor...Dar totusi as zice Elvetia...De Ce? Din cate stiu acolo nu e criza si daca nu ma insel acolo sunt toate bancile din lume si deci razboi nu o sa fie acolo 100% 21
Carti...Horror si Science-Fiction..Dar oricum nu prea le am cu cititul.
Am auzit si eu de Gackt canta destul de bine Smile