Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heya!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sall.
Ma cheama Ana, am 15 ani, ma rog aproape 15, imi place sa fac ficuri si rpc-uri.
Nu sunt rautacioasa sau o fata care sa se supere din orice.
am obiceiul sa urmez sfaturile celor care mi le dau.
Anotimp preferat: vara
Animal preferat: cainele
Muzica: ascult rock si dintre trupele rock imi plac:Nickelback, Aerosmith, ACDC si lista ramane deschisa.
Intrebari?
Bine ai venit pe Animezup, pupicAnnapupic!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
La mine distractia e pe primul plan.
Asa ca o sa ma grija sa nu ma plictisesc.
Bun-venit pe forum, Anna! Smile

Am eu cateva intrebari daca nu te superi:
1. De unde esti?
2. Esti la liceu? La ce profil?
3. Ce anime-uri iti plac cel mai mult?
4. Iti plac filmele? Ce gen? Care sunt preferatele tare?
5. Citesti? Ce gen de carti? Autori preferati/carti preferate?
6. Ce hobby-uri ai?
7. Ce nu iti place?

cam atat 10 Distractie placuta pe forum! Smile
1 sunt din bucuresti
2 da, sunt. profilul e real
3 Cel mai mult imi plac: naruto, DGM(d.gray-man), inuyasha, triniti blood, blood +, sailor moon, naruto shippudden, dino king, kaliedo star si lista ramane deschisa.
4 Da, imi placa, in special cele horror, ca The ring, exorcim of emily rose si paranormal activity.
5 da, deobicei citesc literatuta SF. Cartile mele preferate sunt: cronicile vampirilor, si seria twilight.
6 mie imi place la nebunie sa scriu ficuri si sa fac rpc sau oc. cateodata mai ies cu prieteni afara sau merg in skate park cu rolele. De obicei joc fotbal, dar rareori ma mai bag si la volei sau basket.
7 poi nu-mi plac falsi, mincinosii, cokalarii, pitipoancele, cei care se cred buricul pamantului si persoanele care imi spun ce sa fac.

Alt cineva?