Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sal all.
Pai ma numesc Roxana dar prieteni imi spun Nebunici ca's eu mai nebuna si zapacita. Sunt zodia scorpion deci pusa pe cearta. Nu va temeti nu musc decat daca ma calci pe coada.Am 13 ani di deabea astept sa fac 14.
Ascult muzica foarte des, imi place mult de L. Gaga, ascult aproape mereu J-Rock, J-Pop si K-Pop:X:X
Ma uit la anime'uri decand eram doar un piticot, preferatele mele fiind Kaleido star, the melancoly of suzumiya haruhi, slayers, nana, fratii nermia daikon, eureka seven, fullmetal panic, naruto,kiddy grade, spiral, death note si multe altele.
Imi place sa ma uit la filme. Dar dintre un film si o carte as alege cartea. Ador K-Dramele si J-Dramele. Preferatele mele fiind hana yori dango, rou're beautiful, hana kimi, brown sugar machiato si koizora!8
Cred in extraterestri si tot ce inseamna paranormal. Iubesc capsunile, sunt atat de dulci si zemoase.
Cred ca deja v-am plictisit. Daca aveti intrebari puneti-le sau pastrati tacerea pentru todeauna. Voi alegeti!
Ja ne! :bye:
Bine ai venit pe Animezup, Nebunici!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna Roxy (sper ca nu e problema sa-ti spun asa, este mai scurt) iti urez bun venit pe forum si sa te distrezi pupic*hug* Ai grija sa nu faci nazbatii si sa te distrezi cat cuprinde (stiu ca am facut repetitie)
Tin sa te anunt ca nu este mare tam-tam sa implinesti 14 ani bla bla este doar o faza pe moment cu „Ura...am buletin ...etcbla bla” nu e mare haz.
Zici sa iti punem cateva intrebari... ca altfel sa aternem tacerea, si cum eu nu pot sa tac, voi pune cateva intrebari 106
1. Cum ai dat de zup?
2. Care este culoarea preferata?
3. Iti plac filmele/cartile cu vampiri?
4. Ce crezi despre Twillight?
5. Iti place forumul?
6. Te-am plictisit asai?
7. Este ultima intrebare.
8. 7 nu a fost o intrebare ...
9. Vrei sa fim prietene?

Sper sa nu te supere intrebarile mele 71 inca o data iti urez bun venit si sa te distrezi.
bye bye si pupici pupicpupicpupic
Buna Ali si nu, nu e nicio problema sa-mi spui Roxi.Mersi pentru intampinare. Si eu nu fac ta-tam pentru ca implinesc 14 ani si iau buletin, fac tam-tam pentru ca e ziua mea. Acum sa raspund la intrebari!

*Cum ai dat de zup ?*
Pai stiu mai demult de zup, dar lenea asta m-a oprit sa-mi fac cont.SI acum cateva minute am zis ca e mai bine sa-mi fac cont.

*Care este culoarea preferata?*
Verdeee 8!

* Iti plac filmele/cartile cu vampiri?*
Da! De mica mi-au placut vampiri. Misteriosi si sexi doi vampiri, intr-un yaoi. Prea perfect. Am o obsesie pentru yaoi!

*Ce crezi despre Twillight?*
Pai mi se pare un film destul de interesant datorita muschilor lui Taylor in rest un film stupid. Dar parerile nu se discuta. Nu am nimic cu fani filmului.

*Iti place forumul?*
Normal daca mi-am facut cont!

*Te-am plictisit asai?*
Ma bucur ca ti-ai dat seama..Smile

*Vrei sa fim prietene?*
Prieteniile nu se fac una cu doua. Tu pe strada cand treci intrebi pe toata lumea daca vor sa fie prietenii tai? Nu prea cred. Dar iti trimit prin PM idu meu si mai vbim!

Ja-ne!

P.S:Mai sus nu ti-am rapuns la toate propozitile deoarece nu sunt intrebari iar eu am zis mai sus ca iti raspund la ele!
Bine ai venit pe forum sper sa te distrezi, sa iti faci prieteni si sa ne intelegem mai ales ca suntem amandoua scorpi 19 muhaha... sper ca vei fi cat de cat activa Smile
doua intrebari:
~ Iti place Bleach ?
~ Pe cat esti nascuta ?

Ne mai auzim ^^
Hey!
Bine ai venit, sper sa ne intelege si sa ne distram!
Si eu cred in paranormal, ba chiar sunt un "fan" inrait!
Ai auzit de Roswell? Daca da esti informata cu ce sa intamplat acolo?Daca nu credema ar trebui sa cauti "Roswell Arizona" pe google...
Sti bine Engleza?
GooD LucK & Have FuN!
Well, bună Nebunici *again*.
Nu am întrebări, ştii de ce?. Pentru că ţi le-am mai pus o dată.
Vezi că ai făcut două topicuri, şi nu era nevoie. Ajungea unul singur. O_O.
En fin. Bine ai venit *again* şi fi mai atentă pe viitor.
Chuu'. pupic
Beth (sper sa nu te superi ca ti l-am mai scurtat..te-ai suparat?)

Mersi pentru primire hug

*Iti place Bleach?*
Nush..nu am vazut niciun episod!

*Pe cat esti nascuta?*
Pe 15 Noiembrie!

Cu siduranta ne mai auzim !


Extream..

Mersi si tie pentru primire!
Nu am auzit de cum ai zis tu dar o sa caut..sunt curioasa de fel!

*Sti bine engleza?*
Zic eu ca o stiu destul de bine dar .nu am de unde sa stiu!

SI tie la fel!
Nebunici nu m am suparat 10
app ce chestie esti mai mare ca mine cu o zi o.O