Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sal all.
Pai ma numesc Roxana dar prieteni imi spun Nebunici ca's eu mai nebuna si zapacita. Sunt zodia scorpion deci pusa pe cearta. Nu va temeti nu musc decat daca ma calci pe coada.Am 13 ani di deabea astept sa fac 14.
Ascult muzica foarte des, imi place mult de L. Gaga, ascult aproape mereu J-Rock, J-Pop si K-Pop:X:X
Ma uit la anime'uri decand eram doar un piticot, preferatele mele fiind Kaleido star, the melancoly of suzumiya haruhi, slayers, nana, fratii nermia daikon, eureka seven, fullmetal panic, naruto,kiddy grade, spiral, death note si multe altele.
Imi place sa ma uit la filme. Dar dintre un film si o carte as alege cartea. Ador K-Dramele si J-Dramele. Preferatele mele fiind hana yori dango, rou're beautiful, hana kimi, brown sugar machiato si koizora!8
Cred in extraterestri si tot ce inseamna paranormal. Iubesc capsunile, sunt atat de dulci si zemoase.
Cred ca deja v-am plictisit. Daca aveti intrebari puneti-le sau pastrati tacerea pentru todeauna. Voi alegeti!
Ja ne! :bye:
Bine ai venit pe Animezup, Nebunici!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Helău Nebunici.
Bine ai venit pe zup. Sper să te simţi bine pe aici şi să fi cât mai activă.
Să fi atentă la spam, şi bla bla bla.
Şi eu cred în paranormal, ciudat, nu? :]]. Iubesc căpşunile 8
Btw, citeşti manga? Sau ai citit?...Dacă da , care?
Alte întrebări nu am.
So, să fi un user activ. hug
Buna, Abigail!
Mersi! Deja ma simt foarte bine sa vad ca lumea pe aici e prietenoasa si o sa incerc sa fiu cat de cat activa.
Urasc spam'urile. Eu gasesc intodeauna ce sa zic intr'un post!
Ce ma bucur ca mai gasesc pe cineva care crede in paranormal.Capsuni 8
Nu. Nu imi plac. Am incercat odata sa citesc si m-am plictisit.
O sa fiu 4
buna Nebunici,ma bucur ca si tu crezi in paranormal...deoarece si mie imi place,+ca ador ca capsunile.Asa,vreau sa-ti spun cateva intrebari.
1.yaoi sau yuri?
2.de ce iti este cel mai frika?
3.care e animalul tau preferat?
4.ce bauturi iti plak?
5.vrei sa fim prietene?

sper ca nu te deranjeaza intrebarile,si iti urez inca o data bun venit si sa te distrezi.chuu'
Hello papusha!

*yaoi sau yuri?*
yaoi 88

*de ce iti e frica cel mai tare?*
singuratate..

*care e animalul tau preferat?*
am mai multe: leul, tigrul, pinguinul, maimutca (seman cu una), cainele, pisica, ursul panda si pantera!

*ce bauturi iti plac?*
Imi plac cele naturale foarte mult dar si cola!

*vrei sa fim prietene?*
Prieteni nu se fac asa una cu doua dra mi-ar place sa mai vbim si cine stie poate avum multe im comun!

Nu m-au deranjat deloc si mersi pentru primirea calduroasa hug