Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ador ... Urasc ...
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Ador noptile cu ceata ptr ca sunt magice intr-un fel, e si mai bine daca ploua :chuu: si urasc noroiul de a 2-a zi [daca ploua] :grr:

next: muzica j-rock :chuu:
adooor ^_^ *sing*
deci pur si simplu ador muzica j-rock ^^

next: ciocolata
nici nu o ador, nici nu o urasc.. este destul de buna..mai ales cea alba :X. oricum vad ca tie iti place foarte mult 21

next : furtunile
Furtunile...Pai.
1.Uneori le urasc(cand nu pot iesi din casa si cade cablu..etc)
2.Imi plac.Mi se par..linistitoare..parca iti versi toti nervi,te dezlantui etc..

next: zilele ploioase de toamna..

cristal356

zilele ploioase de toamna.. preferatele mele le 'ador' ....toamna este anotimpul meu preferat tocmai din acest motivSmile
-->patinuarul:X
Ador patinuaru...(desi nu am fost niciodata..din probleme..care nu vreu sa le discut)...dar in iarna asta vreu sa ma duc...desi sigur o sa-mi rup gatu..mainile..picioarele pe acolo. Sigur o sa fie distractiv si dea bea astept sa ma duc.

Next: Luna plina
O ador 4
Cel mai mult imi plac povestile legate de luna plina. Cum ca ar aduce la viata strigoii, vampirii si mai stiu eu ce..Oricum, o noapte cu luna plina este una perfecta pentru focurile de tabara sau plecarile cu cortul..Pentru ca asa poti fi sigur ca te vei speria mult mai rau decat intr-o noapte obisnuita..
Lasand asta la oparte.. imi place luna plina deoarece imi induce o stare de visare si de liniste..

Next: Ajunul Craciunului
Wai il adooooor.......
Because este caraciunul, a doua zii cadouri,luminitze.....etc....

Next:manelele
yukkkk....Zuppy12
..maneleZuppy12...DOAMNE FERESTE...le URASC...pur si simplu nu le suport...versurile is oribile doar femei bani..putere...bleah..si ritmul este"furat"de la muzica indiana3Smile..deci najpa..
next--> vampirii..:X:X..[stiu k nu's adevarati da na..10]

Izobel-Chan

ii ador.8 mi`ar placea sa fiu vampir. ador povestile cu ei.animeurile..manga..TOT!


Next: Vantul :d
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16