Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi! ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

Tsugumi

Buna! Smile Ma numesc Miruna si sunt din Timisoara.Sunt nascuta pe 10 mai 1997 (zodia taur). Am parul castaniu cu suvite blonde ( naturale ), ochii albastrii si sunt inalta. Sunt fan anime de cand eram mica si am vazut destul de multe anime-uri complete. Imi place sa stau afara cu prietenii, sa fac multa miscare si sa ascult aproape in continuu muzica.Probabil unii ma stiti de pe forumul animax (pinky_girl).
Bine ai venit pe Animezup, Tsugumi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Nu stiu nicio pinky girl 22

Tu iti amintesti de mine?
Ce muzica asculti?
Canti la ceva?
Hei :3. Sper să fiu prima , măcar de data asta 24.
O__O'. Altcineva de pe animax. lol. Păi, cum ai dat de Animezup ? Îţi place aici ? Ai un nick mişto :3.
Păi, welcome here, have fun and all tht grate things. I'm Loula. LOL.
Păi, ce muzică asculţi? Formaţii care să îţi placă? Şi nişte melodii de care eşti dependentă ?
Frumos nume. De fapt mă duce la profa de chimie, care e o baba crizată şi care i-a pus 10 lu' o tipă pt . că o chema Miruna , şi ei îi plăcea. Nvm.
Cânţi la vreun instrument ? Ăăă, La ce anime-uri te-ai uitat ? Care ţi-au plăcut cel mai mult ? Citeşti manga ? Ce manga ?
Eşti singură la părinţi ? Ce tare ar fi 21..

Cam atât. Păi, happy postin'. Pa , că trebuie să fiu prima 24.


________
EDIT : Mă disperi omule 24.
Bine ai venit, Tsugumi!!! Smile Ma bucur sa te vad si pe-aici. 10
Trebuia sa dai mai multe detalii despre tine. Am niste intrebari:
1. Ai zis ca iti place muzica. Ce genuri iti plac? Ai formatii preferate sau cantareti preferati? Care?
2. Practici vreun sport?
3. Ce nu iti place/Ce nu suporti?
Have fun on Animezup! Smile
Hallo XD

alcineva din Timisoara o,o , da ce facem aici, strangem tot orasu pe forum 21
ok , bine ai venti si toate cele [ stii si tu povestea 21 ]
intrebari :]] :
- la ce scoala esti?
- din ce cartier esti? [ sunt curioasa .-. ]
- practici vreun sport?
- iti place sa scrii?
- daca da ai ficuri?

cam atat, ca nu prea am ce sa te mai intreb [ au intrebat celalti deja -.- ]
so, have fun si poate ne mai intersectam pe aici :]
:bye:

______________
[edit] *head/desk* Ten mi-ai luat-o inainte, nu mai sterg intrebarile deja puse -.-"

Tsugumi

YKashim , eu te stiu. Mai demult cand am postat intr-un topic stiu ca ai zis " cine e si pinky asta? " . Daca nu ma stiai, ma stii acum Smile. 4 Ascult cam toate genurile de muzica , inafara de manele si muzica populara.Nu cant la nimic , dar vreau sa incerc la chitara 4 .
Ai tinut minte ca am zis "cine e si pinky asta?" ? 24 Cred ca eram dupa o pauza de animax si incepeam sa imi arat coltii celor care au venit in pauza aia 21

@Loula: si te-am luat si la intrebarea cu cantatul 21

Tsugumi

Loula , imi pare bine sa te cunosc Smile. De animezup mi-a zis o prietena foarte buna. Da, imi place.Este un forum super. Ascult aproape toate genurile , inafara de muzica populara si manele ( cum am mai zis si mai sus). Un exemplu de formatie pe care o mai ascult ar fi cinema bizzare. Nu prea sunt depedenta de melodii...Multumesc pentru complimente Smile . Vreau sa incerc sa invat sa cant la chitara. M-am uitat la aproximativ 30 de animeuri, majoritatea complete.Manga nu prea citesc si anime-ul meu preferat e Yu Yu Hakusho. Sunt singura la parinti. Crazy~Tenshi , ascult aproape toate genurile inafara de muzica populara si manele. Cantareata preferata este Britney Spears. Da, practic inot, volei si ma plimb cu rolele,bicicleta, cateodata mai si alerg. Ce nu suport ar fi sa vad ca cineva chinuie pe altcineva sau animalele. Teru, imi pare bine sa te cunoscSmile . Si tu esti din Timisoara? Is la gen.30 si is din soarelui. Sporturile care le practic i le-am zis la Crazy~Tenshi 3 .Da , mai scriu din cand in cand in ultima vreme dar compuneri . Nu, nu am fic-uri.2
Salut, Miruna! Ma bucur sa te "intalnesc".
Btw, eu sunt Cristina. Smile
Foarte bine ca nu vrei sa fi emo, foarte bine... Nici eu nu vreau sa fiu. 10

Well, ce sa zic. Bine ai venit!
Pagini: 1 2