Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Am aterizat p'aci...
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

Miss pitiq

Salut...am aterizat ÅŸi eu p'aci..!

Mă numesc Andra (da ştiu...plictisitor) şi mi se zice piticot, pitiq, pitik şi miss pitiq am 14 şi sunt foarte încăpăţânată, poate is din cauza zodiei..Ce zodie sunt? Păi cu coarne..(Taur)
Hai sa va spun ceva despre mine ..ceva importanta: ÃŽl iubesc pe Gackt8 ÃŽl ador pe Gackt (e al meu doamnelor....fara suparare21)
Îmi plac anime'urile is tot ce are legatură cu Japonia 8
Îmi plac plimbările luungi şi căteodată aş vrea să mă plimb cu o persoană specială (Gackt) 8!

Ce îmi place şi iubesc :gackt, japonia, rolele, skate'ul, băieţii blonzi, ochii albaştrii, albastru, pisicile, emisiunile japoneze, ţoalele, oja neagră sau albastră, telu, bârfaa, prietenii mei, braţara mea norocoasă, ursuleţu de pluţ, zăpada, apa, zmeura, vişinele, cireşele, varaa, primşvara, iarnaa, toamna, , toate anotimpurile, creionu negru, muzica, J-rock şi matematica (mă credeţi ciudată,nu?)

Ce nu-mi place şi urasc: piţipoancele, cocalari, vorbele urâte despre mine, dimineaţa, dezordinea, mizeria, când aştept, medicamentele, manelele, rozul ala ţipător, fustele mini de ţi se vad chiloţii, menta, arahidele, nuca, vacile şi fiţoşi.

În fine dacă aveti întrebari puneţi-le, sa nu fiţi timizi!

Kissu and hugz :X
Bine ai venit pe Animezup, Miss pitiq!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Heiii ~hug

Bun venit, dear Pitiq! O sa`ti zic Piticot 39
So, sper sa iti placa p`aci si sa`ti faci multi prieteni and so on.
Iti place Gackt . . . si mie, dar nu`i nimic, ramane al tau : ))
Ah, sa imi trimiti id`ul tau prin pm, caci avem multe in comun.
Byee ! >:d<
OMFG o.o te cheamă Andra şi pe mine . Bun deci trebuie neapărat să mă bag în seamă cu tine :X. Aşaa am ceva întrebări pentru tine : De ce spui că Andra este n nume plictisitor ? : | De unde eşti ? Căci nu ai spus sau poate nu văd eu bine. Şii ce gen de muzică asculţi ? Cam atââât :] . Păi sper să ne vedem pe aici. Hăpi posting ! * hugs*
Citat:Hai sa va spun ceva despre mine ..ceva importanta: ÃŽl iubesc pe Gackt8 ÃŽl ador pe Gackt (e al meu doamnelor....fara suparare21)
Hai sa iti spun ceva important despre noi: NU NE INTERESEAZA.
cine e Gackt?
Citat:Ce îmi place şi iubesc :gackt albastru, japonia albastra, rolele albastre, skate'ul albastru, băieţii [si cu Gackt cum ramane?] albastrii blond-albastru, ochii albaştrii, albastru albastru, pisicile albastre, emisiunile japoneze albastre, ţoalele albastre, oja albastră, telu albastru, bârfaa albastra, prietenii mei alobastri, braţara mea norocoasă albastra, ursuleţu albastru de plus, zăpada albastra, apa albastra, zmeura albastra, vişinele albastre, cireşele albastre, varaa albastra, primşvara albastra, iarnaa albastra, toamna albastra, , toate anotimpurile albastre, creionu negru albastru, muzica albastra, J-rock albastru şi matematica albastra (mă credeţi ciudată,nu?)
Fix'd b-)

1. Ce faci?
2. Te crezi speciala?
3. Barfesti? Vrei sa fim dusmani? 15
4. Canti?
5. Te crezi smechera?
Bun venit pe forum, Andra! Have fun! Smile Niste intrebari pt tine:
1. De unde esti?
2. Ce genuri de muzica asculti? Ai formatii preferate?
3. Iti plac filmele? 4 Ce genuri si care este filmul tau preferat?
4. Practici vreun sport sau ai vrea sa te apuci de unul?
Ok. Bine ai venit, draga mea Piticot! :-*

Ce vroiam sa te intreb? O, da. Iti place rockul? Si nu ma refer la J Rock, ci la Rock... Adica, intelegi tu. E tarziu si nu prea stiu sa ma explic. Si daca da, cam ce trupe asculti?
Iti place Apocalyptica? Sau Cargo? Sau Kamelot? Sau System of a Down? Sau etc?

Si mie-mi place matematica, si ma dispera pitipoancele si rozul stident.

Cat despre Gackt, ei bine, n-am nicio problema, caci nu ma intereseaza japonezii (si nu, nu vreau sa fiu marginalizata pt asta).
24. Fii atentă că ştiu pe cineva care este înnebunită după Gackt. Oricum , bun venit , să fii un user activ, etc.
Să îl scuzi pe Kashim , dar lui îi place să vorbească aşa cu lumea 24.
Nu eşti ciudată, fii sigură. Să mă vezi pe mine , când arunc cu cornuri după dirigintă. Anyway. Şi mie îmi place albastrul. Oh.. Îţi place matematica 24. La ce profil eşti, sau vrei să fii ? Mate info ?
Cam atât. Căci trebuie să pândesc dacă cnv îşi face vreun thread nou 24.
Andutsaaa~ Heheheh, sper ca nu te superi ca`ti zic asa. Am o colega de clasa, pe care o cheama Andreea, dar noi ii zicem Andra, sau Andutsa. Ma gandeam ca nu pot sa`ti spun pitic, pentru ca esti mai mare decat mine. Eu sunt Maria, dar cei de p`aci imi zic Nanami, Nanami-chan sau Nami. Poti sa`mi zici cum vrei tu. So, Andutso, bine ai venit pe animezup. O sa te obisnuiesti cu acest site. Majoritatea userilor sunt prietenosi.
Ceilalti useri mi`au cam luat`o inainte, so nu prea am multe intrebari.

1. Citesti manga ?
2. Yaoi sau yuri ?
3. Vrei sa fim prietene ?
Sall hug

Si eu sunt noua ca si tine dar in fine..
Ma bucur ca il placi pe Gackt...ca si mine:X
In fine sper sa fim bune prietene...
Sa-mi dai si mie idu'u tau prin PM..


BYEhug
Pagini: 1 2