Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey...
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Hapland

buna tuturor...victorie ce pot sa spun...daca ma obisnuiesc pe site-ul asta si nu il abandonez ( ca altele 71 ) o sa ma cunoasteti in timp... papa bye
Bine ai venit pe Animezup, Hapland!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Ajuta-ma sa inteleg: tu ai deschis un subiect doar ca sa ne spui ca daca avem extraordinarul noroc sa te obisnuiesi cu site-ul o sa te intorci?

Presupunand ca te-ai obisnuit:
1. Cine esti?
2. Ce esti?
3. Cat esti?
4. De cand esti?
5. Sa le "traduc" pe alea de mai sus?
6. Asculti?
7. Ce?
8. De ce?
9. Cum?
10. Ai inteles intrebarile?
11. Anime?
12. Care?

Hapland

(16-06-2010, 08:56 PM)YKashim A scris: [ -> ]Ajuta-ma sa inteleg: tu ai deschis un subiect doar ca sa ne spui ca daca avem extraordinarul noroc sa te obisnuiesi cu site-ul o sa te intorci?

pai...da

(16-06-2010, 08:56 PM)YKashim A scris: [ -> ]Presupunand ca te-ai obisnuit:
1. Cine esti?

Hapland 21

(16-06-2010, 08:56 PM)YKashim A scris: [ -> ]2. Ce esti?

ciudatenie a naturii

(16-06-2010, 08:56 PM)YKashim A scris: [ -> ]3. Cat esti?

???

(16-06-2010, 08:56 PM)YKashim A scris: [ -> ]4. De cand esti?

de 5 secunde...


(16-06-2010, 08:56 PM)YKashim A scris: [ -> ]5. Sa le "traduc" pe alea de mai sus?
6. Asculti?
7. Ce?
8. De ce?
9. Cum?
10. Ai inteles intrebarile?

aaa....nu
Traducere 29

1. Cum te cheama?
2. Fata sau baiat?
3. Ce inaltime ai?
4. Ce varsta ai?
5. Sa le "traduc" pe alea de mai sus?
6. Asculti muzica?
7. Ce muzica asculti?
8. De ce asculti ce asculti la 7?
9. Cat de intens asculti?
10. Ai inteles intrebarile?
11. Te uiti la animeuri?
12. Care ti-au placut?
24. Prea tare faza 24. O secundă să îmi revin. Aşa. Deci.

Citat:buna tuturor...victorie ce pot sa spun...daca ma obisnuiesc pe site-ul asta si nu il abandonez ( ca altele ) o sa ma cunoasteti in timp... papa bye

Bună şi ţie. Ideea topicului este să te cunoaştem mai bine. Aşa că, nu prea văd rostul postului. Oricum. Să îţi pun şi eu nişte întrebări, că poate iar nu le înţelegi pe cele ale lu YKashim. Primele chiar erau clare. Păi.

1. Câţi ani ai ?
2. Ce zodie eÅŸti ?
3. Practici vreun sport ?
4. Cred că asculţi muzică, aşa că te întreb care sunt formaţiile tale preferate, sau cântăreţi / cântăreţele şi care sunt melodiile pe care le preferi de la aceştia, respectiv acestea.
5. Cânţi la vreun instrument ?

Cam atât ar fi. Mai am doar un lucru de spus :

Papa bye ! 24
Păi dragă , dacă nu ai chef să dai detalii despre tine, de ce ne-ai mai irosit timpul , mie şi lui YKashim. Cred că aveam lucruri mai bune de făcut , decât să ne pierdem vremea să fim amabili, şi tu să ne tragi în piept. Îţi sugerez să te duci la reguli , să vezi ce ar trebui să faci când decizi să deschizi un astfel de topic.

Şi stai liniştit / ă , că nu cred că eşti tu marele Obama, încât să doresc să aflu cine este măreţia ta. Nu te-a întrebat nimeni la ce bloc stai, cum o cheamă pe mama ta şi câţi bani ai.

Aşa că, îţi urez să te plictiseşti repede, şi să te reprofilezi.
Citat:24. Prea tare faza 24. O secundă să îmi revin. Aşa. Deci.
Ce faza? Intrebarile? 21

Citat: pai...din moment ce nam scris la primul post inseamna ca nu vreau sa dau detalii despre mine Rolleyes
broken heart O sa mor 20

Citat:Cred că aveam lucruri mai bune de făcut , decât să ne pierdem vremea să fim amabili, şi tu să ne tragi în piept.
Ai spus ca am fost amabil? Yee!! dance :X

@don'soara asta smechera: da' tu un' te crezi? 45 Adica de ce ai deschis topicul asta? Ca sa... ca sa ce? Nu inteleg unii oameni...
Nu . Dacă nu ar fi deschis topicul , probabil ar fi fost un anonim. Însă , crede-mă, că eu nu îl înţeleg pe ăsta de mai sus de ce naiba e aşa amabil . Adică zău. Frate. Eu tac că nu am voie să înjur pe forum. Nu este vorba de neînţeles. Probabil că mai e la vârsta când bântuie forumurile , şi se dă super Bill Gates.

Regulile spun clar că atunci când deschizi un thread la nou veniţi , scopul este să te prezinţi. Tot ce am înţeles eu este că ai un sex neutru, aşa că YKashim, de unde ştii că e domnişoară ? Poate să fie cineva cu vârsta cuprinsă între 7 şi 11 ani.

Şi acum, tu îmi zici că sunt o scorpie. Chiar mă interesează părerea ta, pentru că eu am 8 ani, şi stau pe net de dimineaţă până seară.