Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut!
Sunt Diana, din Sibiu. Am 13 ani, părul , şaten , ochii verzi...
Culoarea mea preferată e negru si albastru îmi place orice tip de muzică pop, puţin rock
Îmi place să stau cu prietenii pe afară, să ascult muzică in fiecare zi, materia mea preferată e engleza,imi place foarte mult sa citesc ficuri:love:.


:bye::bye::bye:
[/size][/font]
Bine ai venit pe Animezup, Mes!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna.Bine ai venit pe Animezup Diana!Sper sa te distrezi pe aici si sa-ti faci multi prieteni!Well....avem multe in comun si sper ca prin asta sa devenim prietene bune si sa ne intelegem bine 4.Cateva intrebari....
1.Care este ficul tau preferat?
2.Yaoi sau Yuri?
3.Iti plac animalele?[lipsa de inspiratie]
4.Citesti manga?

Pai cam atat,sper sa fim prietene si sa ne intelegem bine.Si inca o data bun venit printre noi!
buna
vad ca avem lume noua. bun venit draga mea Diana. sper sa te distrezi aici si sa nu faci ceva cu inima 21. sper ca ai citit regulile ca sa nu ai probleme pe aici 3 bun, defapt nu e asa de bine 2 am uitat sa ma prezint ... cum am putut? so eu sunt Alina, am 14 ani si mai multe gasesti si tu de la profil.(daca nu sti sa intri in el te ajut eu 3 apesi pe nik-ul meu si se rezolva.3 ) vezi ca tot acolo imi gasesti si ID-ul. daca vrei bine, daca nu tot bine este. sti cum se zice nu? Bine faci, bine gasesti3. ai grija sa nu faci trasnai pe aici 21 eu sunt obisnuita 21
so cateva intrebari? ce zici?
1. Ai frati/surori? Cum ii/le chiama? Cati ani au?
2. Daca nu ai, ti-ai dori? de ce?
3. Animale de companie ai? ce animal?
4. Esti alergica la ceva? (lipsa de inspiratie4)
5. Vrei sa fim prietene?

daca vrei sa mai vorbim trimite-mi un pm(mesaj privat, il gasesti in josul comentariului meu3 )
deci iti mai zic inca o data bun venit si sa te distrezi de minune 3
deci bye bye si pupici multi pupicpupicpupic
Ella06

Salut!
1)Muzica sufletului(SasuSaku) :love:
2)Niciuna
3)Caini si pisicile
4)Da

Si daca vrei sa fim prietene spunemi :bv:


pupic*AliNuTzA*pupicDuLcIkA
Salut!

1)Nu am
2)Da mias dori!pt ca e urat sa fi singur
3)Da am.caine si pisica
4)Nu
5)Da vreau! :yes: