Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hello
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut! nu prea stiu ce sa spun , dar... sa incep cu lucrurile care imi plac: muzica rock , cainii ciobanesti , ochii negrii sau albastru inchis , sa citesc si sa scriu ficuri . Ador culorile albastru inchis si negru , si culorile inchise in general.
Nu imi plac pisicile , culorile deschise , manelele ,sa ma imbrac elegant, si matematica.
Ma bucur ca am devenit membra a acestui site si sper sa imi fac cati mai multi prieteni.
Bine ai venit pe Animezup, dark blue!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Combinatia albastru-negru e tare 4

Da link catre un fic ca eu sunt prea lenes ca sa caut.

De ce nu-ti place matematica? Cum indraznesti? 45

Sfat: spatiu se lasa doar dupa virgula nu si inainte 21

Si nu ai spus cum te cheama 33
Multumesc YKashim pentru sfat, iar in legatura cu matematica... o sa dau la mate-info bilingv, daca nu la mate-info, asa ca eu cred ca o sa-mi schimb parerea odata cu schimbarea profesorului. Numele... nu cred ca e atat de important. Ficuri... am cateva scrise pe pc dar inca nu le-am postat.Am cateva probleme si nu prea stiu cum o sa ma descurc pe aici, dar oricum o sa incep un fic azi. Cat despre culori, mi se pare ele pot caracteriza o persoana mult mai bine decat orice altceva.
Informatica e frumoasa. La bilingv cate ore de info se fac? A si vezi sa-ti placa fizica pentru ca o sa ai 3 ore pe saptamana (cred) 21

La mine e invers cu matematica: mi-a placut in generala, am inceput sa o urasc in liceu (din cauza profei) 29
Nu stiu daca o sa mai trec pe aici, dar... am promis ca o sa postez un fic asa ca... mai bine asteptati cap II ptr ca o sa fie ceva mai bun (dupa parerea mea). Scuze pentru intarziere dar am avut ceva probleme cu vechiul dark blue.
[http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22574]
Hei : ))! Mie îmi place matematica : )). Uluitor. Admit chestia asta... Păi la mate info bilingv se fac intensiv matematica , informatica ( probabil că mai mult şi fizica ) şi desigur limba pe care o alegi. Moi vrea la mate-info bilingv engleză . Aşa. Destul despre mine , că trebuie să vorbim despre tine. lol. era şi o regulă . Sper să nu vadă nimeni .

Deci.
Formaţiile preferate. ( devine o obişnuinţă să întreb doar asta... )
Vre-un frate mai mare, foarte strensant ?
Dacă nu îţi place matematica ( ruşine să îţi fie 21 ), atunci care este pe gustul tău ?

Probabil că asta ar fi 21. Sper să nu se observe marele meu offtopic
Tocmai ieri am dat testul penru bilingv din engleza, si tocmai cu cateva minute in urma (vreo ora doua) am aflat ca sunt admisa, asa ca nu mai am probleme(yeeee!!!).
Ma bucur ca ai trecut pe aici,Loula, iar acum intrebarile.......
Formatii preferate: the verve, three days grace, green day,spin, etc., dar imi mai plac si Avril Lavigne, Lindsay Lohan, Kelly Clarkson, Rihanna si muuuulti altii care nu pot fi numiti formatii.
Frate mai mare foarte stresant? Am!! Sunt mezina familiei si pe langa fratele meu, mai am inca trei surori @_@. Doar cu fratiorul mai am probleme, in rest e chiar placut sa ai o familie mai mare.
Imi plac mai mult limbile straine, romana, chimia si desenul.