Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Neata! :)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Da, dar nu-i intre preferati. Adica nu-i asa sus. Sau poate vreau sa iau o pauza de la el.

Incearca M.I.A. feat. (ghici cine?) Jay-z - XXXO (Remix) 21 (am uitat de ea mai sus)
Am uitat sa-ti multumesc pentru recomandari, o sa le incerc. Ca n-am avut timp pana acum. Si eram curios inca de ceva. Iti plac Parazitii? Am vazut ca decat Ombladon, si sunt curios si daca si Parazitii 39. A, si activeaza-ti si tu pm-ul, ca nu poti primi pm-uri. 5 Hai ca te-am stresat destul, ne mai vedem pe aici. 21
Eu stiam ca l-am activat. Ma omoara forumul asta 29
Imi plac Parazitii, dar ca solo doar Ombladon. Nu stiu de ce. Nu ca nu l-as suporta pe Cheloo, doar ca nu-i acolo sus in lista.

Am voie sa zic un nume de site?

Aly

@ykashim, nu, si n-ai voie nici la ****** sa faci publicitate ^^ regulile zupului si umm, prin alte topicuri scrie si tu peste 2 randuri, iar regulile forumului

acuma si tampenia asta ca sa nu fiu offtopic, welcome to zup, have fun and bla bla bla [pana de idei^^']
Vezi ca tocmai ai scris cuvantul cu A... 17

Daca vrei pot sa scriu 70 de randuri irelevante sau 1 relevant. Eu cred ca ar trebui sa conteze calitatea nu cantitatea... 29

Eu inca n-am gasit regulamentul zupului (bine, am vazut butonul ala de sus pe care scrie Regulament, dar nu cred ca acolo e).

Aly

actually, ala e ^^ daca puneam *** nu cred ca ai fi inteles despre ce e vorba, nu eu am facut regulile alea, eu doar ti-am zis de acei domni pentru ca am avut niste probleme cu ei si regula cu a nu se vorbi de alte site-uri a fost bagata din cauza lor ^^ acuma editez si pun stelute 71
Ma faci sa imi para rau ca nu eram pe aici cand erau acei domni 22 Cat mister...

Cum ramane cu cantitate vs. calitate?

Imi place faza de la sig-ul tau 21
Yo, Kashim, wazzap, dude.

Mă ştii de pe ax [pe naiba, mă ştii din părţi, m-au uitat toţi o.o].

Ä‚, pff, welcome/have fun ?
Pagini: 1 2