Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hellloouuuu ... am ajuns sh aiki :x
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hellloouu :X ... Ma numesc Elena , dar as vrea sa`mi ziketi eLenuSh dak vreti 9 ... ca-mi plake mai mult .. imi place sa ma distrez , sa rad ,franceza , sa ies cu prietenii :X , sa ma plimb cu rolele sii etc ... is blonda 9 , ochi caprui-verzi , am 14 ani de putin timp impliniti ...
Bine ai venit pe Animezup, eLenuSh-cu-chip-de-inger-!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bună. ^____^ Bine ai venit. Eu mi-s Maria, dar cei de pe aici îmi spun Nanami.
I have some questions for you:

1. Care este cartea ta preferată ? Eu am făcut o obsesie pentru Twilight. Am citit Amurg şi vreau să-mi cumpăr şi celelalte volume.

2. Care este filmul tău preferat ? Eu am văzut online filmul meu preferat, după ce am citit primul volum din serie, The Twilight Saga: Twilight. Nu am găsit New Moon, iar Eclipse şi Breaking Dawn nu au apărut încă.

3. Vrei să fim prietene ?

So, happeh posting and have fun.
Ceau hug ...

1.Nu prea am carti preferate 21 .. sii nici Twilight nu l-am vazut 2 ... am auzit ca-i fain,dar n`am avut ocazia sa`l vad :X dar promit ca am sa incerc sa-l vad 9

2.Pai n-am unul preferat ,dar a fost unul care chiar mi-a plakut 9 ... Another Cinderella Story [cu Selena Gomez]

3.Sii sigur ca vreau sa fiu prietena ta Nanamii :X
bun deci sa dau si eu pe aici ....
in primul si primul rand, un Bun venit ! cum se cuvine si cu bratele deschise >:d< ca doar de ... nu or fi inchise nu? ...nu am dreptate? .... sigur ca am .... sper sa iti faci multi prietenei si sa nu te sperii pe aici 3
eu sunt Alina, poti sam-i zici asa sau: savarina, ali, sami(cam complicat, vine de la initialele mele3 ) si altele, insa daca ma intrebi pe mine, draga eLenuSh, cel mai simplu este alina, dar faci cum vrei, eu iti raspund si daca imi zici mary sau dulce ca o lamaie mai nou. (daca vrei apelative din astea .... am o groaza, drack impielitat, coarne de dracusor, si multe altele) si am si eu 14 ani impliniti din ianuarie 3 pai sa nu mai vorbim de mine si sa punem cateva intrebari ...
1. De unde esti?
2. Ce culoare iti place? Ce culoare iti displace?
3. Ce zodie esti?
4. Ai frati/surori? cum ii/le chiama?
5. Ai ID? mi-l dai?5 (daca da si nu vrei sa il dai aici, trimite-l printr-un pm3 )
6. Ce inaltime ai?
8. Vrei sa fim prietene?
9. era sa uit ceva foarte important : Iti place zupul?
deci bun venit inca o data
Uaa .. ce primitoare esti 9 ... deci am sa`ti zik ali:X ... sa`ti rasp la intrebari 9 :X

1.Pai este un pic complicat ,dar pot sa zik ca stau pe langa Deva sau langa Petrosani pupic
2.Am doua culori preferate albastru si roz ,dar mai mult ma imbrac cu gri .N-am niki o culoare care sa nu-mi placa 9 [poate aja putin maro 65
3.Is taur , nascuta pe 18.Mai.1996
4.Da am 2 frati si 2 surori :X ... Ionut,Bogdan,Raluca si Ana :X .. [Anastasia9]
5.Dak vrei sa mi-l trimiti uh pe al tau prin pm 9 ca mno .. 21
6.Nuj sigur ,dar is destul de inaltaa :O
7.Ai uitat 721 si ai trecut direct la 8 21
8.Cum sa nu vreau , mai si intrebi?4
9.Nu-mi plake , il ador 10 hug
buna
sa iti urez iar bun venit 21) vezi ca ti-am trimis un email ca tu nu ai pm-ul activat. asa ca verifica mail-ul ca sa vezi ID-ul meu, desi daca dadeai la profilul meu il gaseai acolo. dar faptul e consumat si mail-ul trimis3
deci mersi ca mi-ai raspuns la intrebari...
bye bye si pupici dulci si multi....