Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hello miina san
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

ichigostrawberry8

Hello ^_^!
ma numesc Maria sunt din Craiova and I love anime. anime-urile mele preferate sunt: Durarara!!(<3<3<3<3 my fav), Hetalia axis powers, school days, Kuroshitsuji, Suzumiya Haruhi no yuutsu, Vampire Knight, Ouran High School Host Club, Final Fantasy VII: Advent Children, Junjou Romantica, Death Note, Lovely Complex, Dance in the vampire bund, Yu-gi-oh etc. and much moore ^^.

I love cosplay and I cosplayed a gothic-lolita and a neko-lolita for pictures.

nu am apucat sa ajung la Otaku Fest de anul asta si nici nu am gasit poze pe nici un forum20!! poate o sa reusesc sa merg la Nijikon, si sper sa fie fun >_<!!

that's all for now ^w^ I hope to make new friends here~
Bine ai venit pe Animezup, ichigostrawberry8!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna.Bine ai venit pe Animezup Maria! Apropo eu sunt Ella si sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni.Pai cred ca avem ceva in comun pentru ca si mie imi plac anime-urile si majoritatea le-am vazut si eu.Hmm ce sa te intreb....
1)Care este culoarea ta preferata?
2)Ce gen de muzica asculti?
3)Ce iti place sa faci in timpul liber[lipsa de inspiratie]

Pai cam atat,sper sa ne intelegem bine si sa fim prietene.Si inca o data bun venit printre noi!!!:bye: