Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hellloooo... am picat sh eu pe aici.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna lume.. Poate e cam tarziu ca am trecut pe aici da... ce sa fac? pey sa vedem.. Sunt blonda, am ochii verzi.. Sunt alba rau de tot la fata. Am buze subtiri...

Imi plac cateii si pisicile fffff mult..
Ca animale salbatice imi plac: leii, tigrii si cheparzii( mai exact ce e felina)


ID-ul meu e cndy_sweet09..
Imi place sa dansez.. BlackSmile cred k o sa fie socata de chestia asta da in fine..
Prieteni pe animezup.. well : BlackSmile.. Cred k o fac vedeta. SUntem cele mai bune prietene. O iubesk k pe sora mea... (pacat k nu e 2020)20202).. dar eu tot o iubesk..:d..


pey.. mai intrebati-ma voi k eu nu mai stiu ce sa zik..
Bine ai venit pe Animezup, ღKateღKitaღ!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salutare ^^

Sper sa te simti bine pe forum, sa te distrezi si sa nu faci spam 21
Am cateva intrebari pentru tine ;D :
1. de ce ti-ai facut doua topicuri? 39
2. cum te cheama, cati ani ai, de unde esti... ?
3.preferi animele sau manga, si care sunt preferatele tale
4 ce fel de muzica asculti?
ok ... cam atatea ca dupaia nu mai au alti ce sa intrebe :]]
si vrei sa fim prietene 5 ?

:bye:
pai.. in primul rand cand am facut primul topic si am dat posteaza mi-a dat error si cand am mai dat odata s-a copiat topicul de doua ori.
in al doilea rand ma chiama Adina, am 14 ani si sunt din Calarasi.
in al treilea rand ... well.. imi plac ambele.. atat anime cat si manga.. Animeuri preferate.. vai lista lunga: Naruto, Inuyasha, KaleidoStar, Nana, Chrono Crusade, Death Note, Bleach, BLOOD+, Povesti cu fantome, Spirala, Slayers - Micuta Vrajitoare, ... vai.. v-am zis k sunt multe:p..
a 4-a intrebare..: rock, rap, muzica usoara straina( Shakira)..mai exact toate felurile de melodii inafar de manele( si acolo am cateva4) si populara..

a 5-a intrebare: da normal ca vreau sa im prietene..:p..
Buna si pe aici Smile
E mai bine tarziu ,decat niciodata . Noi doua ne cunoastem ceva mai bine Smile , asa ca nu-ti dau intrebari sau alte chestii de genul acesta . Iti doresc sedere plina cu aventuri pe zup 21 ...............adica una placuta si sa-ti faci multi prieteni . 10
hug